PETICE ZA ÚPLNÉ ZRUŠENÍ RALLYE - nechceme hazard se životy!

Pavel W

#126 Re: Re: NESOUHLAS

2012-11-13 21:09

#6: Maryška - Re: NESOUHLAS

Maryško, já souhlasím s Tomášem a myslím si, že teprve tehdy, až spadne do vašeho blízkého okolí letadlo, jako kdysi dva bitevníky do Českých Budějovic, prozříte a budete hledat jinou cestu, než zákaz zábavy mnoha tisíců fanoušků Rally!

xxx

#127

2012-11-13 21:11

Víte v čem je jediný problém, že jste stupidní národ, který dlabe na pravidla, přikázání, nařízení a zákony, všude jinde na světě už to desítky let normálně funguje.

Nepřihlášený uživatel

#128 Re:

2012-11-13 21:12

#122: ŠÁRKA - SŇUHLA -

Zběžný pohled na statistiku podpisů snad jasně ukazuje, že se nepodepisují lidé, kteří o rallye nic nevědí, ale právě lidé z obcí které mají s rallye své - negativní - zkušenosti a o problematice "soužití" s tímto "sportem" ví víc, mnohem víc, než běžný čumil.

Dag

#129

2012-11-13 21:14

Tahle petice je stupidní, pokud nechcete hazard se životy, tak na rally nechoďte, jednoduché. Každý kdo tam jde, se má chovat slušně, jasně, může se něco stát, ale s tím se musí počítat. Ty holky teď v sobotu byly tam, kde být neměly a hotovo.
Jakub Daněk

#130 Re:

2012-11-13 21:17

#122: ŠÁRKA - SŇUHLA - naprostá pravda Šárko... lidi jsou ovce co strasne rychle potrebuji najit vinika... ale jsou tak zaslepeni, ze bohuzel hledaji na spatnem miste a nikdo nechce rict na plnou hubu, ze ty holky tam proste nemeli co delat... je to velice smutna vec, ale nemuzem za to vinit nevinneho clovek (posadku)...

Johny<3JDM

#131 Re:

2012-11-13 21:18

#4: maryška -

A kdo vás nutí se chodit koukat? Tak si zalezte někam do sklepa k televizi a žijte si svoje "životy"....


Nepřihlášený uživatel

#132 Re:

2012-11-13 21:19

#129: Dag -

Ty holky byly tam, kde být mohly, kdyby nebylo rallye!!

Jakub Daněk

#133 Re:

2012-11-13 21:19

#129: Dag -

presne... navic bych dodal, ze to neni prujezdama vesnici... to je o lidech... kdyz trasa nepovede vesnici, tak lidi z vesnice zvednou prdele a stejne se na to pujdou podivat... a pak uz je to ZASE jen o lidech, kdo si stoupne tam kam nema...


Nepřihlášený uživatel

#134 Re: Re:

2012-11-13 21:20

#131: Johny<3JDM - Re:

Právě že nechceme zalézat do sklepa vždycky, když si někdo v naší obci usmyslí pořádat rallye.......

Jakub Daněk

#135 Re: Re:

2012-11-13 21:20

#132: - Re:

ale ona byla rally :-) to je asi ten problem

jakub Daněk

#136 Re: Re: Re:

2012-11-13 21:21

#134: - Re: Re:

kolikrat do roka to je?


Nepřihlášený uživatel

#137 Re: Re: Re:

2012-11-13 21:27

#135: Jakub Daněk - Re: Re:

Ano, to je přesně ten problém.:(

ŠÁRKA - SŇUHLA

#138 Re: Re:

2012-11-13 21:33

#128: - Re:

MYSLIM SI ZE O RALLYE VIM VIC NEZ VY A LIDE CO OPODSTATNUJETE VE VASEM NAZORU. KUPTE SI NOVEJ MOZEK


Nepřihlášený uživatel

#139

2012-11-13 21:33

zrušit takové akce,at si jezdí někde mimo lidi-např.pole!!koho to napadlo jezdit přes vesnici,město???
Marek

#140 Re:

2012-11-13 21:36

Předem bych rád projevil soustrast všem dotčeným. Nicméně, měl bych několik výhrad. Vážený pane, nerad bych úrážel, ale co věta, to nepodložený nesmysl pivního znalce. Od začátku. Valaška se určitě nejela. On Lopeník je od Valašska daleko a hlavně, je to úplně jiná soutěž v jiném termínu. To jen aby bylo jasno :) Je smutné, že začnete psát a hned na úvod hovadinou.... i když, ani v průbehu mnoho přesných informací z Vaší klávesnice nevzešlo.

Položil bych otázku? Jak si představujete kvalifikaci rally jezdce? Učiliště automobilový závodník, ukončené zkouškou s komisařem? Ano, startovat může každý. Může si tak vyzkoušet rychlou jízdu v náročných podmínkách a nedělat tak tyto hlouposti za plného provozu, což se bohužel děje všude ve světě (jako například motorkáři ve Chřibech). Dokonce i do ostrých zatáček. Do těch nejostřejších co u nás jsou. Říká se jim vracáky. To na rovině, na letišti  .... to je z jůesej a říká se tomu dragstery. Možná si to maličko pletete. :) Ale zpět bohatým mládencům. Nefandím tomu, ale je lepší zvolit menší zlo, a to zaplatit startovné, postavit si auto (tím si kluci zvýší technickou dovednoust) a zazávodit si na uzavřené trati. A to že se jim metr od cesty postaví slečny do zakázaného prostoru a nevyžene je pořadatel, který má na starost daný úsek, jejich kamrád a příbuzný? Přeji rodině příjemnou žalobu. Sranda ovšem bude, jestli v ní budou pokračovat i poté co zjistí, že žalují dotyčného mladého člověka, se kterým jejich dcery debatovaly. On je totiž měl vykázat z označeného nebezpečného prostotu a z dostupných informací je příbuzným.

A na závěr, "vážený" pane. Pokud máme naplnit podstatu rally, skutečně nemůžeme jezdit na okruhu. Tam patří automobilové "sporty" jiné a věřte, že i tam se občas stanou nehody, které končí smrt diváků, bohužel.

Je třeba se podívat pravdě do očí. Slečny se šly podívat. Na vesnici bylo něco podobného poprvé. K fotbalu a hasičům výrazné zpestření života na vesnici. Tudíž mluvit o nevinných místních obyvatelích jdoucí domů od kamarádky je blbst. Byly to divačky a tečka. Navíc plnoleté a rodiče měly blízko. Rodiče musely vědět, že rally občas může být nebezpečná a měly jim návštěvu zakázat, pokud odmítli podobné riziko nést. Riziko ale podstoupily a dcery nevarovaly. Dokonce dovolili jít i malému děvčeti, které evidentně nebylo v zodpovědných rukách

Mírné doplnění informací podaných sdělovacími prostředy IQ Blesk - Koranteng - Idnes - Novinky byl nabídl zde: http://www.ewrc.cz/ewrc/show.php?id=21070&title=otevreny-dopis-rrtv . Ano, jedná se o stránku příznivců, ale jsou zde napsány informace tak, jak se na místě skutečně udály. Zbytek si může každý přebrat sám!

 

 

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-11-13 21:36


Mates Gejza

#142 PETICE ZA ÚPLNÉ ZRUŠENÍ RALLYE - nechceme hazard se životy! Z obce mezi lány a na polní cesty ?

2012-11-13 21:42

PETICE ZA ÚPLNÉ ZRUŠENÍ RALLYE - nechceme hazard se životy! Z obce mezi lány a na polní cesty ? Položme si dost zásadní otázku. Hypoteticky se rallye přesune z obcí do prostorů mezi obce a polní cesty. Doposud se chodilo na soutěž dívat 40-60% domácích obyvatel, kterým se dosud ta podívaná velmi líbila a byli rádi za to, že se v obci jednou za rok něco děje. Teď ta otázka : myslíte, nebo dokonce dáte ruku do ohně za to, že se již od této doby na rallye, která se jede za vesnicí, nepřijde oněch stejných 40-60% domácích lidí opět podívat ? napadla mě je ještě jedna otázka : myslíte, že se od teď budou chovat zodpovědněji a podle osvědčených, doposud platných bezpečnostních pravidel rallye ? ruku na srdce, kdo z Vás, kteří podepisujete tuto petici proti zrušení rallye ( v obcích ), se již nepřijdete podívat na závod zvaný rallye ?

Nepřihlášený uživatel

#143 Re: PETICE ZA ÚPLNÉ ZRUŠENÍ RALLYE - nechceme hazard se životy! Z obce mezi lány a na polní cesty ?

2012-11-13 21:46

Vikin

#144 Rellye

2012-11-13 21:49

Závodní auta patří na okruch!!!!!!!Pokud se jedou závody na okresních silnicích jezdec by měl být trestně odpovědný za svoje činy jako mi všichni..viz zákony na pozemních komunikacích...Kdo chce závody at si zaletí do Monaka na F1 tam si to užijete!

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-11-13 21:52



Nepřihlášený uživatel

#146

2012-11-13 21:57

Označení vozu je podobné jako ze Štramberka?????

Nepřihlášený uživatel

#147 Re: Rellye

2012-11-13 22:10

#144: Vikin - Rellye

okruch, mi vsichni...
btw, jestlipak vite, kde se jezdi VC Monaka? :)


Nepřihlášený uživatel

#148

2012-11-13 22:11

Je to těžké popsat co se stalo a já také nesouhlasím. proto se připojuji.
zklamaný

#149 Re:

2012-11-13 22:12

#4: maryška -

Pár zbohatlických synků ? řekněte to do očí Krestovi, Valouškovi, Kostkovi a další českým esům které se rally také ůčastnili navíc ma rally obrovskou návštěvnost (barum přes 300tis lidí )mimochodem nejnavštěvovanější akce v čr  rally je velmi oblíbený sport jezdí se více než 40let jestli se vám nelíbí nechodtě na ni jestli se bojíte o majetek jezdci jsou velmi dobře pojištěni a jestli se bojíte o ostatní diváky kteří z vlastní vůle a vědomě ryskují život tak zbytečně nikdo o vaši pomoc nestojí!!

Jsem pro absolutní zákaz létaní letadel nad ůzemím české republiky letadla zabily mnohem mnohem mnohem více lidí než rally a také mi létají nad domem a bojím se že spadnou na můj dům chápete stupiditu vaší petice ? co zakážete příště ? prodej zmrzliny protože ten kdo si ji koupí může ho bolet v krku? Pro mě jste banda medii pomatených ženských které sedí doma na prdeli a strašně se nudí a závidí lidem že mají nějaký koníček a že je něco baví požádejte své muže aby vám zkrátili řetěz ke sporáku pletete se do věcí kterým vůbec nerozumíte.

Martin Simandl

#150 Re: Pane Spale!

2012-11-13 22:14

#1: -

Jste zaslepen svým rozhořčením, to vám zatemňuje mozek. Nevíte nic o závodění. Zakažte k tomu fotbal (umírají při něm hráči, o fans nemluvě), zakažte hokej (je agresivní a občas také někdo zemře, navíc vás můžou trefit pukem a můžete být zraněn, ba i zabit), zakažte box, zakažte horolezectví (umírají horolezci a ještě zasviněj hory). Dalších příkladů bych našel stovky. Ne, takhle opravdu ne. Dívek je mi líto, nechme na vyšetřovatelích k jakému závěru dojdou. Souhlasím, že stav je velmi vážný a musí se řešit. Nikoliv ovšem zákazy. Rally je krásný sport. Že vy ho nemusíte, to vás neopravňuje snažit se o jeho zákaz. Podepisuji se celým jménem, ne přezdívkou, jsem ženatý a mám tři děti, takže vím, co je strach. Jenom abych nebyl případně osočován, že bych mluvil jinak, kdyby se to týkalo mých dětí.  Já bych předně nepustil svoje děti, aby se šly dívat na závody samy.Osobně vidím chybu jak na straně pořadatelů, tak na straně rodičů. Ale to je z mé strany jenom dohad, protože nevíme nic a výsledku vyšetřování. A pokud jsou to jenom dohady, je zbytečné se o nich bavit. Navíc se mi z principu hnusí jakékoliv zákazy. Přeji hezký den a nám, co máme rally, mnoho krásných závodů bez úmrtí.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...