PETICE ZA ÚPLNÉ ZRUŠENÍ RALLYE - nechceme hazard se životy!

Martin Simandl

/ #150 Re: Pane Spale!

2012-11-13 22:14

#1: -

Jste zaslepen svým rozhořčením, to vám zatemňuje mozek. Nevíte nic o závodění. Zakažte k tomu fotbal (umírají při něm hráči, o fans nemluvě), zakažte hokej (je agresivní a občas také někdo zemře, navíc vás můžou trefit pukem a můžete být zraněn, ba i zabit), zakažte box, zakažte horolezectví (umírají horolezci a ještě zasviněj hory). Dalších příkladů bych našel stovky. Ne, takhle opravdu ne. Dívek je mi líto, nechme na vyšetřovatelích k jakému závěru dojdou. Souhlasím, že stav je velmi vážný a musí se řešit. Nikoliv ovšem zákazy. Rally je krásný sport. Že vy ho nemusíte, to vás neopravňuje snažit se o jeho zákaz. Podepisuji se celým jménem, ne přezdívkou, jsem ženatý a mám tři děti, takže vím, co je strach. Jenom abych nebyl případně osočován, že bych mluvil jinak, kdyby se to týkalo mých dětí.  Já bych předně nepustil svoje děti, aby se šly dívat na závody samy.Osobně vidím chybu jak na straně pořadatelů, tak na straně rodičů. Ale to je z mé strany jenom dohad, protože nevíme nic a výsledku vyšetřování. A pokud jsou to jenom dohady, je zbytečné se o nich bavit. Navíc se mi z principu hnusí jakékoliv zákazy. Přeji hezký den a nám, co máme rally, mnoho krásných závodů bez úmrtí.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...