PETICE ZA ÚPLNÉ ZRUŠENÍ RALLYE - nechceme hazard se životy!

Petr

/ #353 Re: NESOUHLAS

2012-11-19 10:58

#5: Tomas - NESOUHLAS

Jenom hlupák může srovnávat leteckou tragédii s tragickými nehodami v rallye. letovoý provoz zajišťuje dostat se relativně rychle z bodu A do bodu B za učelem dostavit se na důležité obchodní jednání či dovolenou atp. A pokud se snad stane nějaká nehoda letadla je to neštěstí. Naopak rallye je pouze zábava pro vyvolené, tedy pro ty co mají nebo nějakým způsobem seženou peníze na závodní automobil, rally ničemu nepřispívá tak jak letecký provoz proto toto srovnání je irelevantní. Já bych nikdy nesouhlasil s tím, aby okolo mého domu se zahradou se jela rallye a ja nemohl na svoji zahradu, prtože to  by bylo omezování mých práv.  Tady jde o princip. Já nic prto rallye jako takové nemám, ale ať závodní trať nevede přes obydlené oblasti, nevidím k tomu rozumný důvod proč by tomu mělo být. Závodní trať mlůže vést mezi obcemi a pokud se tam na závody přijde někdo podívat musí počíttat s nejhorším a jeho rodiny též. V obytných územích nese zodpovědnost zha případné nehody vždy pořadatel a posádka vozu a to ikdyž tam je jakási cedule  upozorńující že je to zakázaná zóna, prtože zakázaná zóna nemůže vést mým pozemkem, to by se jednalo o mezování mých práv, proto by se v této oblasti rallye neměla konat. Měla by se konat mimo onbce a obydlená území, kde mohou přijít diváci a být tam na vlastní nebezpečí, ale u mého domu  mohu být ikdyž tam je jakási zakázaná zóna, prtože já bych si u svého domu rallye nevymyslel.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...