PETICE ZA ODVOLÁNÍ Mgr. Hrbkové Hrudkové

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#176 Petr

2013-03-27 20:57

Paní S., jako idiot si nepřipadám, ikdyž Váš názor respektuji. Narozdíl od Vás jsem se, alespoň podepsal, což většina idiotů neumí a Vy evidentně také ne, nejste spíše tou idiotkou Vy ? :-) Možná právě proto, že paní ředitelku ani zařízení neznám, jsem si mohl udělat objektivní názor na základě těchto příspěvků, příloh, článků v novinách a tv reportáži, což nemůže ani paní ředitelka, ani zaměstnanci, kterých se to týká, právě proto, že jsou zainteresování, každý svým pohledem.Prostě se nemohu zbavit pocitu, že ředitelka dělá svou práci ( neříkám, že jednat s lidmi umí ) a parta zaměstnancům, kterým šlápla na kuří oko se bouří.Rozhodně tu Vámi citovanou"podivnou paní" nebráním, vyjádřil jsem se spíše k obsahu petice a k formě "protestu" který mi, právě proto, že okolnosti neznám-přijde na pedagogy laciná a nevkusná.Pokud mi chcete odpovědět, věcně, co kolektiv " protestujicích, kromě petice, atd...udělal pro to, aby paní ředitelka " zařízení dále nelikvidovala, budu rád. Ministerstvo mlčí ? (píše se v petici )Divné, na písemnou stížnost by mělo do měsíce odpovědět.....Zřejmě půjde o pozemky.......-no comment, asi opravdu raději zůstanu u prodávání mandarinek a nebudu se plést mezi pedagogickou elitu:-) Pro pisatele "Bohemina"- ale jen ať lidé kecají, do toho, jak se s nimi jedná- po vykonané práci. Ale já mám životní zkušenost, že věčně si stěžují a píší petice spíše lidé, kteří na to prostě čas mají, tzn. moc se nepředřou a sami žádnou konstruktivní změnu nenavrhnou.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#177 Re: Petr

2013-03-27 21:08:54

#176: - Petr

Petr. Tak, teď jsem se v tom sám zamotal. Jsem idiot, nebo ne? Podepsal jsem se, nebo ne? Jsem objektivní, nebo ne? I když jí vlastně neznám? Hmmm, radši se na to vybodnu. Abych nebyl za...