Zrusenie povinneho cipovania psov

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#289 Re: Re: s čerty nejsou žerty

2013-09-12 18:45

#288: Maria - Re: s čerty nejsou žerty

 

Zastrašujú všade. V článku bolo citované z & 48 - tak pri tom by sa človek mal nasrať nie posrať. O.i. tu bolo info o petícii Mgr. Adamčovej - "jej petíciu podpísalo viac ako 7 000 ľudí a v súčasnosti sa ňou zaoberá ministerstvo pôdohospodárstva". Elektronickou petícoiu sa skôr nebudú zaoberať. Na protiústavné zákony sa sťažuje na Ústavnom súde, odpor sa organizuje.

Odpovědi

Mária

#290 Re: Re: Re: s čerty nejsou žerty

2013-09-12 19:57:52

#289: - Re: Re: s čerty nejsou žerty

Áno .som rada,že Mgr Adamčová robí dajaké kroky.Slúži jej to ku cti .No aj ona sa bojí ,že tu bude čipovacia totalita .Ja považujem za organizovaný odpor aj to,že sa tu podporujeme ,že sme proti čipovaniu. Keď sa nedáme zastrašiť,bude všetko v poriadku.Ale poznáte ľudí!Niekto na ních urobí bu-bu-bu a radšej dajú psa začipovať.Aj som vytlačila petične hárky ,no v mojom okolí to nikto nepodpísal.Netrápi ich čipovanie. Vraj keď je to zákon tak ho treba plniť.Toho sa bojí asi aj Mgr Adamčová.Ja jej len želám aby uspela na ministerstve poľnohospodárstva.My jej pomôžeme tak,že odmietneme čipovanie. Aspoň ja za seba neviem urobiť viac.