podporujeme prezidenta Zemana

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#980

2014-11-27 08:14


Presstitutky mi už skoro rok tvrdí, že Ruská armáda vtrhla na Ukrajinu. Být to pravda tak byli za 3 dny u Slovenska. Také mi 3 roky tvrdili, že IS přináší do Sýrie, Libye a Iráku toleranci a svobodu. Dnes mi tvrdí, že IS je zlo. Aktivisté mi denně tvrdí, že islám v Evropě pro mne znamená obohacení bez ohledu na tuny odřrezaných hlav a prohlášení, že jsem jejichnepřítel a jako takový budu již brzy zlikvidován. Politologové, geopolitologové a jiní užiteční idioti, kteří vytáhli hlavu z ruské řitě a vnořili ji do americké mi denně tvrdí, že bych se měl začít trénovat na válku s Ruskem. Podobní tvorové mi tvrdí, že ženština masturbující křížem v kostele, hromadně sopuložící v muzeu a tancující na hrobech mrtvých vojáků je disidentka a mám jí maximálně podporovat. Chce se mi zvracet, začíná mi přeskakovat, ale naši zákonodárci rozhodli, že je tahle propaganda provinná a že si ji musím prostě koupit. Chtělo by to podat nějakou hromadnou žalobu na náš "demokratický stát" s tím, že prostě už nehodlám platit za tyhle neuvěřitelný a stupidní sračky v prý "objektivní, veřejnoprávní TV". Jak je vůbec možné, že někdo v demokracii nutí lidi platit a dívat se na něco, čemu většina nevěří. Kde je Venca s pluralitním názorem, svobodou projevu a dalšími cinty? Propaganda komančů byla stejně stupidní,ale narozdíl od téhle nové sluníčkové byla alespoň zdarma.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#981 Re:

2014-11-27 08:21:33

#980: -  

Tak hlava ti snad zustala a mozek v ni mas ne? O cem je tvuj brekot?

Me nikdo k nicemu nenuti.

 

Honza

#995 Re:

2014-11-28 14:44:21

#980: -  

 Napjatě jsem očekával vyvrcholení - a ejhle, koncesionářské poplatky :-)

Ještě, že byly zrušeny alespoň ty u lékaře, viďte? A ono se za komančů za tv a rádio neplatilo?