MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#24709 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.

2014-12-14 14:43

#24649: - Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.  

Ja nič nemaskujem. Podľa vlastnej mienky som ľavicový liberál:-). Teda prevažne. Čisté typy ani v psychológii neexistujú. Horšie je, keď sa v niekom stretávajú dva alebo viaceré vzájomne nezlučiteľné:-). Kto sa má potom v sebe vyznať, však?  Napr. ak je taký "demokrat" zároveň aj "šovinista" alebo militantný "antikomunista" alebo "bojový ateista", či naopak "pravoverný katolík" (tí by mňa, ateistického? protestanta, mali za neznaboha:-))).

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#24716 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.

2014-12-14 15:12:06

#24709: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.  

 Já osobně se šacuju názorově někde napravo od středu (ale rozhodně ne na konci) a jiné přívlastky jsem si nikdy nepřisuzoval. Ale bohužel v současné době se stydím. A styděl bych se i kdybych byl kdekoli na stupnici zleva doprava. Je mi celkem jedno, jaké má současný president názory, ty tu může mít bohudík každý jaké chce. Mně pouze vadí způsob, jakým je veřejně presentuje. Nezlobte se na mne, ale takhle by se president republiky chovat neměl. Nevadí mi, že chlastá - já občas taky. Ale neměl by se v tomto stavu vystavovat na odiv celému světu. Nevím, jak by se Vám líbilo, kdyby Vás vezl ožralý taxikář. A on vlastně je našim taxikářem, kterého jsme si najali, aby nás někam dovezl a kterého si také platíme. A jeho výmluvy a obhajoba jeho příznivců, že svými obhroublými výroky chtěl pouze poukázat na cosi prohnilého, u mě osobně neobstojí.