MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#24732 Ale houby, jen jsem sdělil to, že mnohé bolševické dětičky během revoluce.....

2014-12-14 16:03

#24703: - Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.  

 ....vcelku směr našly, ale teď se po 25 letech opět k jejich rodinnému bolševismu vracejí. Je to trochu děs, zprvu mne ta blbost překvapila, ale teď je mi bohužel jasné, že vyrostl v bolševické rodince je min. z části bolševikem. Co s tím člověk nadělá. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#24736 Re: Ale houby, jen jsem sdělil to, že mnohé bolševické dětičky během revoluce.....

2014-12-14 16:28:27

#24732: - Ale houby, jen jsem sdělil to, že mnohé bolševické dětičky během revoluce..... 

 Vy ste zúrivý fundamentalista, a na to ja teraz pred vianocami už nemám čas:-). Prajem tiež príjemné antiboľševické sviatky:-)))).


Nepřihlášený uživatel

#24751 Re: Ale houby, jen jsem sdělil to, že mnohé bolševické dětičky během revoluce.....

2014-12-14 18:34:29

#24732: - Ale houby, jen jsem sdělil to, že mnohé bolševické dětičky během revoluce..... 

 Já se nedivím že si lidé hledají cestu k bolševizmu.To co se děje od převratu nemá obdoby.Ve státě je bordel,krádeže,podvody nic se nedodržuje zákony jsou nevymahatelné,každý si dělá co chce není řád,na nic se nedá spolehnout ,slovo neplatí,právnici nám udělali ze života peklo,ke každé hlouposti musite mít advokáta atd.Lidé chtějí mít řád ,pořádek,aby jasně věděli co mohou a co né,ted si každý vše vysvětluje po svém a není pomoci, tak bych moh pokračovat.