MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#24754 Re: Re: Ale houby, jen jsem sdělil to, že mnohé bolševické dětičky během revoluce.....

2014-12-14 18:53

#24751: - Re: Ale houby, jen jsem sdělil to, že mnohé bolševické dětičky během revoluce..... 

24751 - Za komunistu se kradlo ve velkem, protoze vsechno patrilo vsem. Tak proc si nevzit, ze?  Hlavne se o tom nesmelo psat ani mluvit, ale vsichni to vedeli.  Co se tyka vymahatelnosti prava:  Dnes casto hraji roli penize.  Rozhoduje to, kdo ma na kvalitnejsiho s sikovnejsiho pravnika.  Tenkrat rozhodovala stranicka legitimace.  Dnes jsou moznosti se odvolavat, za komunistu byl rozsudek dan, a "spadla klec".  Zazil jsem to na vlastni kuzi, tak vim, o cem pisu.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#24756 Re: Re: Re: Ale houby, jen jsem sdělil to, že mnohé bolševické dětičky během revoluce.....

2014-12-14 19:02:39

#24754: - Re: Re: Ale houby, jen jsem sdělil to, že mnohé bolševické dětičky během revoluce..... 

 Vážený,vymlovat se na to co bylo je mylné.Copak jsme se nepučili za komoušů,jakto že se z nás stali ,nenasytný materialisté.Každý podnikatel chce být milionářem nejpozději do roka.Tak se nikde nedostaneme,když budeme jenom poukazovat na to co bylo.Řád a vymahatelnost musí být i pro chudé.