MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#24755 Re: A to já se divím.....

2014-12-14 18:57

#24753: - A to já se divím..... 

 Vůbec nic jste nepochopil.Každá společnost musí mít jasné pravidla pro život.Právě od Topolánka po Nečase to šlo nejvíce do kopru,tím neříkam že za socdem.to bylo dobré.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#24758 Topolánek byl skutečně šílenec, o tom žádná.....

2014-12-14 19:12:38

#24755: - Re: A to já se divím..... 

 ...byl pokračovatelem opomlusmluvního kupčení a byl to on, kdo opět dopravil komunistu Klause na Hrad.  

Nečasova vláda byla opravdu diametrálně jiná a nic na tom nemění ani jeho tupá zamilovanost. 

Během jejich vlády dokázali zvládnou krizi, pro nás naštěstí jistě jen odbytu nikoliv další krizi bankovního sektoru. Dokázali udržet nezaměstnanost na úrovni, o které se oposmluvním kupříkům Zemanovi a Klausovi ani nesnilo. Dokázali zároveň bez sociálních otřesů zvládnout i zadlužování vlády. Byla to vůbec první vláda, která si nenechala referovat o otevřených politických kauzách.  

Byla to první vláda, která něco udělal s hazardem. První vláda, která řešila tolik Neburešem zpopularizované karuselové obchody. Vše bez zbytečné publicity. Proto také nemusela mít v posledních rozpočtech deficity 100 mld. korun. 

Ani v nejmenším nejsem v rozporu v tom, že pravidla by měla být jasná, drobná věc je ta, že pravidla v drtivé většině jasná jsou, jen komunistická pakáž na státních zastupitelstvích a soudech je interpretuje odděleně od Ústavy a proto také mnohé věci končí až u ústavního soudu. Ústava je základem a jasně definuje, jak se mají občané chovat, to skutečně není potřeba a nejspíše není možné vepsat do všech zákonů jednotlivě.  Tzv. "využívá mezer v zákonech" je přitom naprostá hloupost, ústava zneužívá práva kýmkoliv zapovídá, je to skutečně jen o tom, aby byl soulad práva a ústavy. 

 


Nepřihlášený uživatel

#24760 Nikoliv. Počátek dnešních problémů je v oposmluvním kupčení....

2014-12-14 19:19:01

#24755: - Re: A to já se divím..... 

 ....komunistů a pravděpodobých KGBáků Klause a Zemana.  Tam je počátek dnešního marasmu a dokonce i předsednictví Topolánka v post bolševické zlodějské banda ODS.  Byl předsedou z jediného důvodu, aby dopravil a znovu dopravil bolševika Klause na Hrad. To byl jediný důvod jeho předsednictví ODS, neb to je skutečně pablb. 


Nepřihlášený uživatel

#24764 Počátek je v oposmluvním kupčení ....

2014-12-14 19:23:49

#24755: - Re: A to já se divím..... 

  ....komunistů a pravděpodobých KGBáků Klause a Zemana.  Tam je počátek dnešního marasmu a dokonce i předsednictví Topolánka v post bolševické zlodějské banda ODS.  Byl předsedou z jediného důvodu, aby dopravil a znovu dopravil bolševika Klause na Hrad. To byl jediný důvod jeho předsednictví ODS, neb to je skutečně pablb.