MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#24802 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.

2014-12-15 06:25

#24682: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.  

 Máte mé sympatie. Skácela už neberu. Začal nenápadně, ale ty konce.

Pokud jde o Andropovovu koncepci: Putin nebude velet národu k sesazení oligarchů. Jeho úkol je jiný. Sjednotit národ mezinárodně politicky.

Až jeho nástupce ?, ovšem pokud atmosféra v zemi dosáhne (od dola - ne se shora) toho správného stupně, nastoupí cestu k návratu ke komunismu.

Andropov nenašel tu správnou cestu, jak se ukazuje. Našla ji asi Čína. (To je daň dlouhodobých koncepcí).

Putin se teď musí jezdit do Číny učit (ZEMAN ho následuje a na rozdíl od Putina je tak blbý, že o tom mluví nahlas před celým světem. Filip, místopředseda Parlamentu ČR také mohl jet na poradu jak dál, soukromě. Je tak spořivý a blbý, že si to nechal posvětit dalším exotem).

Podle mé představy Putin usilovně pracuje na nové koncepci Andropovova plánu. Musí ji opravit a připravit pro své nástupce.

Máte pravdu, že komunista včera a dnes je pořád komunistou. Cíle zůstávají. Tvář se mění.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#24811 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.

2014-12-15 09:41:51

#24802: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.  

 Podle toho jak jste to napsal ,nic nejde asi změnit .Tak že vy jste byl včera vůl a dnes jste jim zůstal.


Nepřihlášený uživatel

#24815 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.

2014-12-15 10:06:34

#24802: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.  

 Těžko říci, možná to není původní Skácel. Možná mu někdo ukradl nic, možná je to ruský propagandista.  Je to otázka. Současný skácel je v každém případě komunista. 

Jak to bude dál, to nevím. V každém případě zločinec Zeman vyalovil zlověstnou větu během kampaně "že poválečné uspořádání Evropy musí být zachováno" a je dnes naprosto jasné, že tím měl na mysli vliv Rusk na východní Evropu.