MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#24801 Re:

2014-12-15 06:13

#24798: -  

 Zadny takovy film jsem nevidel.  Rusaci asi skutecne vzdy jednali se svymi vezni v rukavickach a prisne dodrzovali lidska prava.  Za totace jsme zpivali pisnicku, zde jenom uryvek.     " Znam zemi, kde se deti boji o sve taty a mamy, ta zem se jmenuje Spojene staty, tam vidis lidi za ostnatym dratem stat, to v Sovetskem svazu se nemuze stat.   Prodal jsem Forda a koupil jsem Vaz, protoze miluji Sovetsky svaz..............." Pokud by byl zajem o cely text, klidne zaslu.  Jeste otazka na okraj.  Vy jste byl v americkem, nebo ruskem vezeni, ze tak dobre znate podminky, ktere tam panuji?


Nepřihlášený uživatel

#24802 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.

2014-12-15 06:25

#24682: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.  

 Máte mé sympatie. Skácela už neberu. Začal nenápadně, ale ty konce.

Pokud jde o Andropovovu koncepci: Putin nebude velet národu k sesazení oligarchů. Jeho úkol je jiný. Sjednotit národ mezinárodně politicky.

Až jeho nástupce ?, ovšem pokud atmosféra v zemi dosáhne (od dola - ne se shora) toho správného stupně, nastoupí cestu k návratu ke komunismu.

Andropov nenašel tu správnou cestu, jak se ukazuje. Našla ji asi Čína. (To je daň dlouhodobých koncepcí).

Putin se teď musí jezdit do Číny učit (ZEMAN ho následuje a na rozdíl od Putina je tak blbý, že o tom mluví nahlas před celým světem. Filip, místopředseda Parlamentu ČR také mohl jet na poradu jak dál, soukromě. Je tak spořivý a blbý, že si to nechal posvětit dalším exotem).

Podle mé představy Putin usilovně pracuje na nové koncepci Andropovova plánu. Musí ji opravit a připravit pro své nástupce.

Máte pravdu, že komunista včera a dnes je pořád komunistou. Cíle zůstávají. Tvář se mění.


Nepřihlášený uživatel

#24803 Re: Re:

2014-12-15 06:48

#24801: - Re:  

 No vidíte, poslušne ste spievali podľa cudzích nôt vtedy a poslušne spievate teraz. Na 50. roky si nepamätám, ale tiež si nepamätám, že by sme my boli ochotní robiť zo seba idiotov a spievať ich kraviny. Teda až na nejaké zvlášť disciplinované výnimky:-). Oni boli veľmi podobní Vám: pokúšali sa nám vnútiť čiernobiely obraz sveta, ktorému už neverilo ani dieťa. Vidíte, ešte sa mi mi to aj rýmuje :-).

Tak basu majú v Rusku asi tvrdšiu ako u nás, ale my zas nie sme Nórsko. Nechajte na nich, aby si vyriešili svoje veci sami tak, ako oni uznajú za vhodné. O nás mal tiež Západ skreslené predstavy, mysleli si, že u nás nedostať ani nátačky a že tu budú hladovať. A tak keď prišla návšteva z Ameriky, dotrepali so sebou plno zbytočností a nestačili sa diviť... 


Nepřihlášený uživatel

#24804 Re: Re: Re:

2014-12-15 06:59

#24803: - Re: Re:  

 My jsme nezpivali poslusne, nam to nikdo nenarizoval.  Naopak. Museli jsme se bat, aby nas nejaky pomocnicek STB neudal. A jen tak mimochodem.  Nesrovnaval jse pomery v ceskych a ruskych veznicich.  Puvodne byla rec o necem jinem.  Pamatuj si aspon, co pises, mudrlante.


Nepřihlášený uživatel

#24805

2014-12-15 07:01

#24696: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.  

 Ale ANO, pane Romane. Vy jste bolševik. "Koupil jsem si v Tuzexu (šmelil nebo dostával ?).....přeprodával.....daně neplatil......."

Asi nám chcete říct, že už před rokem 1987 jste podnikal. Ale po bolševicku.

O JZD Slušovice raději nemluvit. Díky Štrougalovi a jeho výkladní skříni mohlo toto JZD fungovat. Které JZD v ČSSR, kromě Slušovic mělo povolení k zahraničnímu obchodu ???? To neměly ani největší průmyslové státní podniky. Vše tehdy muselo jít přes PZO (ovšem mimo výjimku - JZD Slušovice). To se to Baťovsky podnikalo. A největší ostuda - Čuba (pro neznalé, předseda JZD Slušovice) je po 25 letech senátorem a prezidentem veřejně vyznameným bolševikem.

Myslím, že to byl Akéla, který říkal: "Jsme jedné krve, ty a já."

Vše, co píšete v poslední době, se dá složit sice pomalu, ale jistě, do obrazu BOLŠEVIKA.


Nepřihlášený uživatel

#24806 Re: Re: Re: Re:

2014-12-15 07:21

#24800: - Re: Re: Re:  

 Zase máš pravdu Kokotko.

Teď si už kolena nerozbíjím. Spíše dršťku. Ale tak vysoko už nedočurám. 

Stačí mi tvůj typicky bolševický polibek. Jen, prosím, moc neslintat.


Nepřihlášený uživatel

#24807 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-15 08:26

#24806: - Re: Re: Re: Re:  

 Takže už nás tu zase obveseluje to slovenské vemeno?


Nepřihlášený uživatel

#24808 naprostá pravda

2014-12-15 08:40

#24788: -  

 

Tedy Zemana není možné respekotovat v ústavní funkci, neboť komunsité a náckové a zločinci porušují zákon, kterým se získává moc právě proto, aby jí nasledně mohli zneužívat proti demokracii, což je přesně to, co Zeman dělá, nejen jeho oplzlou dehonestací Pussy Riot, ale také zvaním diktátorů do země, což se zdaleka netýká jen zločince Putina. 

Ústava jasně požaduje, aby v ústavních pozicich byli demokraté,

 


Nepřihlášený uživatel

#24809 Re:

2014-12-15 08:43

#24778: -  

 i ty jeden marxisto - leninisto....


Nepřihlášený uživatel

#24810 Re: Re: Re: To je logické, že se shoda hledá obtížně :-)

2014-12-15 08:50


Nepřihlášený uživatel

#24811 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.

2014-12-15 09:41

#24802: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.  

 Podle toho jak jste to napsal ,nic nejde asi změnit .Tak že vy jste byl včera vůl a dnes jste jim zůstal.


Nepřihlášený uživatel

#24812 Re: naprostá pravda

2014-12-15 09:44

#24808: - naprostá pravda 

 Pokud jste tak dobrý ve znalosti ustavy tak by jste ji měl dodržovat a neurčovat jiným jak se maji chovat.


Nepřihlášený uživatel

#24813 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-15 09:45

#24807: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 A ty si pošuk.


Nepřihlášený uživatel

#24814 Re: Re: Re: Re: To je logické, že se shoda hledá obtížně :-)

2014-12-15 09:46


Nepřihlášený uživatel

#24815 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.

2014-12-15 10:06

#24802: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.  

 Těžko říci, možná to není původní Skácel. Možná mu někdo ukradl nic, možná je to ruský propagandista.  Je to otázka. Současný skácel je v každém případě komunista. 

Jak to bude dál, to nevím. V každém případě zločinec Zeman vyalovil zlověstnou větu během kampaně "že poválečné uspořádání Evropy musí být zachováno" a je dnes naprosto jasné, že tím měl na mysli vliv Rusk na východní Evropu. 

 


Nepřihlášený uživatel

#24816 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.

2014-12-15 10:53

#24811: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy jste mne charakterizoval a já jsme vám popravdě odpověděl.  

 To je pravda. Ale vy na tom nejste lépe.

Volové všech zemí, spojte se !, že ?


Nepřihlášený uživatel

#24817 Re: Re: naprostá pravda

2014-12-15 11:26

#24812: - Re: naprostá pravda 

 Co to je nesmysl. Nezle porušovat limity zákona o volbě prezidenta a to proto, že limity jsou dány proto, aby byla soutěž spravedlivá.  Zeman k tomu přistoupil tak, že se na jeho porušování už po vítězství nikdo ptát nebude, tedy přistoupil k tomu jako komunista či jako nacista.  Stalo se a je potřeba o této věci velmi diskutovat a co více, Sněmovna by měla toto řešit společným zasedáním se Senátem. 

Je to velmi vážná věc, neboť Zeman zve do země diktátory a jednazně narušuje vztahy se spojenci v Evropě i USA. 

Zní v takovém případě jeho věta "že poválečné uspořádání v Evropě musí být zachováno" velmi zlověstně, neboť  to v jeho pojetí znamená vliv Ruska na východní Evropu tedy i na ČR a co více i mnohé dlaší státy jako je Polsko!! Slovensko, Maďarsko atd. 

Zeman je zločinec a je obklopen zločinci, kteří ani nemohou získat to nejzákladnější, bezpečnostní prověrku.  Tedy je potřeba to urychleně (z mého pohledu okamžitě) řešit a jediní kdo to mohou řešit jsou poslanci a senátoři. Je potřeba, aby tak učnili. 


Nepřihlášený uživatel

#24818 Těžko říci, jestli je to původní Skácel.....

2014-12-15 11:28

#24805: -  

.....ten současný je rozhodně komunista min. myšlením.  


Nepřihlášený uživatel

#24819 Re: Re: Re: naprostá pravda

2014-12-15 11:44

#24817: - Re: Re: naprostá pravda 

 ..tak podejte žalobu na prezidenta k ústavnímu soudu a neotravujte mudrlante.


Nepřihlášený uživatel

#24820 Re: Re: Re: Re: naprostá pravda

2014-12-15 11:55

#24819: - Re: Re: Re: naprostá pravda 

 Tohle je petice lidi, kteri neuznavaji vypiteho dementa na Hrade.  To neni zadne otravovani, zde si lide vymenuji svoje nazory.  Pokud patrite k jeho fan klubu, tak to nectete a zmente stranky.  Je zalozeno nekolik petici na jeho podporu, tam se muzete prezentovat.


Nepřihlášený uživatel

#24821 Re: Re: Re: Re:

2014-12-15 12:07

#24804: - Re: Re: Re:  

 Vám to možno nikto nearizoval, ako nám :-), ale VY ste možno arizovali. ja Vás vidím ako toho čecháčka vo filme Musíme si pomáhať - viete, ten posera, čo praskol toho chlapca, ktorý utiekol z koncentráku - a potom sa na pražskej víťaznej :-) barikáde tváril ako "povstalec" proti okupantom a bol medzi prvými, ktorí iniciatívne vyhľadávali "kolaborantov" na zastrelenie - teda tých, ktorí ozaj pomáhali. Trhnite si, Vy jeden veľkohubý debil:-).


Nepřihlášený uživatel

#24822 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-15 12:13

#24807: - Re: Re: Re: Re: Re:  

Je ozaj potešiteľné, že medzi podporovateľmi tejto nezmyselnej "petície" sa vyskytujú prevažne imbecili ako si Ty. To ma ubezpečuje, že mlčiaca väčšina, ktorá sa k tomuto neznížila, má zdravý rozum. Sem sa prefiltrovali tupci ako si Ty. A to je dobre, tu si smrdieť môžeš, horšie by bolo, keby takí ako Ty mali nejakú reálnu moc. K tomu, dúfam, nedôjde, neželám totiž Čechom, aby im zdochla koza.


Nepřihlášený uživatel

#24823 VY jste dokonce takový ubožák, že ani netušíte.....

2014-12-15 12:18

#24819: - Re: Re: Re: naprostá pravda 

 ...kdo může žalovat prezidenta u Ústavního soudu. Proč tedy ty svoje naprosté bláboly píšete do diskusí? 


Nepřihlášený uživatel

#24824 Vy na sebe lijete kýble vlastních exkrementů, kdykoliv sednete ke klávesnici....

2014-12-15 12:19

#24822: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 ....obdobně jako tak činí Miloš Zeman kdykoliv otevře pusu na veřejnosti natož v soukromí. 


Nepřihlášený uživatel

#24825 Vy kovaný komunista něco "vidíte"? Máte alespoň špetku soudnosti Vasile Bilaku?

2014-12-15 12:21