podporujeme prezidenta Zemana

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#1212 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Trapné urážky spolubčanů jako vánoční dar

2014-12-30 20:50

#1210: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Trapné urážky spolubčanů jako vánoční dar 

 Neznam nikoho vulgarnejsiho, nez jsou volici Zemana.  Projdete si prispevky i na Manifestacni petici za odstoupeni Zemana.  To jsou "perly" od jeho zastancu.  Podle Vasi teorie - vulgarni lide jsou dementni.  Z toho mi vyplyva, ze vsichni Zemanovi volici jsou dementni.  Uz se nedivim, ze byl zvolen.  Dementi volili dementa.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#1214 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Trapné urážky spolubčanů jako vánoční dar

2014-12-30 23:35:18

#1212: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Trapné urážky spolubčanů jako vánoční dar 

 I kdepak, nelžete. Neřekl jsem že vulgární lidé jsou dementní. To se jen stáří tak někdy projevuje, , víte, někdy. To není totéž. Jestli to tedy chápete. Nejsem si jist...

Vulgární lidé jsou, promiňte mi ten výraz, většinou obyčejná simplexní hovada, kteří se to doma od rodičů nenaučili, víte. Ale někdy, (pro nechápavé tedy opakuji NĚKDY) se to dá omluvit například stářím, úrazem, nádorem nebo jinými chorobami.