podporujeme prezidenta Zemana

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#1258 Re: Re: Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a pravoslavné vánoce?

2015-01-09 08:49

#1257: - Re: Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a pravoslavné vánoce? 

 Kdo jsou to ti "my"? Ti, co šlapou do hoven a válčí? Co přináší s bratrskou pomocí srab, duševní i materiální bídu, matrjošky a pokročilou technologii pro výrobu láptí? Myslíš Rusáky válčící s Ukrajinou? Takže se přiznáváš, že jsi Rusák. Pak táhni za Putinem! I tak je tu dost ruského smradu, co se táhne dneska z Hradu.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#1260 Re: Re: Re: Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a pravoslavné vánoce?

2015-01-09 21:17:17

#1258: - Re: Re: Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a pravoslavné vánoce? 

 

My jsme prostě my, naše současná strana světového konfliktu, ta oficiální.

  • Ti kteří šíří "demokracii" ohněm a mečem.
  • Ti kteří vymysleli humanitární bombardování a bombardovali Srbsko.
  • Ti ktří uznáním Srbské provincie Kosovo za stát otevřeli pandořinu skřínku. Měli jsem povinnost vědět kam to povedle ale byli jsme slepí a hlušší, jako tetřevi
  • Ti kteří schvalovali aby po vyhrané válce mohla Madla, Clarck a další zbohatnout na privatizaci v Kosovu.Jidášský groš?
  • Ti kteří si myslí že šoupnout raketu do televizního studia za plného provozu, když je to v Bělehradu a zabít civilisty je správné (když to udělá někdo jinde, je to terorizmus ale tady ne, dyk se jednalo jen vo o Srby a to pro Vás nejsou lidi, to jsou asi něco jako rusáci, jako já, že. A mají rusáky rádi, tak je potřeba je vybít... ) – a podobné věci. Ten vlak s civilisty v Srbsku to bylo také vážně pěkné.
  • Ti kteří jsou schopni ekonomicky dusit státy po desetiletí bez ohledu na oběti (tedy oběti z jejich strany)Třeba Kubu. Kolikrát napadla Kuba USA? A naopak?
  • Ti kteří jsou schopni zabít několik set tisíc lidí v Iráku pod vylhanou záminkou a dodat jim „demokracii“, která se tam jistě uchytí (a že se to tedy fakt zdařilo, ISIL by mohl vyprávět).
  • Ti kteří pak pod záminkou „bezletové zóny“ dělali leteckou podporu AlKajdě a podobným v Libyi. Proč se dnes o Libyi nějak nemluví, proč nikdo nevidí šťastný život s naší demokracií. Nevíte?Vždyť tam přeci musí být tak báječný život, slibovali jsme to...
  • Ti kteří umožnili přesun zbraní z Libyjských skladů do Sýrie a Iráku a
  • Ti, kteří podporují „umírněné islamisty“ kteří mají svrhnout Asada a udělat ze Sýrie Libyi.
  • Ti kterým zjevně nevadí, že naše peníze a zbraně místo toho putují k Islámskému státu.
  • Ti kterým nevadí bojovat proti ISIL v Iráku ve spolupráci s jejich neschopnou vládou, ale nebudeme spolupracovat se Sýrií, protože je to spojenec ruska a chceme je svrhnout.
  • Ti kteří platili Majdan v Ukrajině a radují se z války,
  • Ti, kteří se nepohoršují, když vlajky našich ukrajinských „přátel“ jsou vlajky SS divizí.
  • Ti kteří litují, že na Krymu není také taková pěkná válka jako v Donbasu...
  • Ti kteří si platí lidi jako jste Vy...
  • ale co je horší, kteří si platí veškeré sdělovací prostředky, které nás mají přípravit na válku, která bude pro nás znamenat prohru. Ale pro pár lidí výhru, ekonomickou..

 

To jste Vy a já.Vy se z toho navíc radujete, já ne ale z naších daní to jde z obou.

 A za Putinem nepůjdu, protože jsem čech, moje místo je tady.Což se o Vás říci nedá. Když by jste radši v Evropě měl třetí světovou válku tak nejste čech. Nebudu říkat co jste, to je ztráta času.