podporujeme prezidenta Zemana

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno podporujeme prezidenta Zemana


Nepřihlášený uživatel

#1251

2015-01-08 13:31

primkneme se k tem, kteri neco vyrabeji a ne k tem , kteri tisknou zelene papirky, na ktere zatim svet veri. Tem kdo vyrabeji patri budoucnost. S temi kdo vyrabeji spravedlive obchodujme, zaslouzime si to vsichni.

Nepřihlášený uživatel

#1252 Re: Re: Re:

2015-01-08 15:28

#1250: - Re: Re:  

 To je svata pravda.  Hulvat, ktery si o sobe mysli, ze je vic, nez zakony teto zeme.


Nepřihlášený uživatel

#1253 Re:

2015-01-08 15:40

#1249: -  

 Tak to máš pravdu! Hlavně s tou chudobou za Schw. a opačně tedy bohatstvím za Zemana. Já si hnedka všiml, že když pan prezident skoroblil na korunovační klenoty, že jsem nějak bohatší. Po slavném překladatelském vystoupení mi přibylo hned několik Kund do šrajtofle a což teprve, když prodal Krtečka v Číně! Já si teď přijdu skoro tak bohatý (díky panu prezidentovi Zemanovi), jako si přijde pan Zeman střízlivý!


Nepřihlášený uživatel

#1254 Re: Re:

2015-01-08 15:46

#1253: - Re:  

  Velice trefne napsano !  Gratuluji a dekuji Vam.


Nepřihlášený uživatel

#1255 Hic Rhodos, hic salta! Aneb už ne "Pravda vítězí" nýbrž .... "Padni komu padni!"

2015-01-08 16:40

Známý bojovník proti všem nešvarům naší společnosti, vším pracujícím lidem zvolený prezident bude mít teď krásnou příležitost ukázat, jak boj, který vede v zájmu všeho lidu proti kmotrům, tunelářům, všem nabyvatelům majetku (co nejdál do minulosti a co nejpřísněji) dovede do konce u svého nejbližšího spolupracovníka Mynáře. Ne na případech "tunelářů" z ODS a dalších stran panu prezidentovi nepříliš sympatických, ale na Mynářovi nám spravedlivý, čestný, nikdy nelhoucí a nikdy ožralý pan prezident ukáže svůj skok! Snad mu poskok Ovčáček pro tento skok podrží na chvíli prezidentskou berli. Aby nic nebránilo provedení důkazu pravdivosti hesla našeho prezidenta: Padni komu padni!

Skoro pana prezidenta podezírám, že si tam celou dobu Mynáře pěstoval, aby národu ukázal na exemplárním pžípadě, jaký je zásadový.


Nepřihlášený uživatel

#1256 Re: Hic Rhodos, hic salta! Aneb už ne "Pravda vítězí" nýbrž .... "Padni komu padni!"

2015-01-08 17:54

#1255: - Hic Rhodos, hic salta! Aneb už ne "Pravda vítězí" nýbrž .... "Padni komu padni!" 

 Tleskam !  Je povzbudive, ze se jeste najdou lide, kteri maji mozek v hlave.


Nepřihlášený uživatel

#1257 Re: Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a pravoslavné vánoce?

2015-01-08 20:56

#1246: - Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a pravoslavné vánoce? 

Jsem rád, že je oceníš. Ostatně jsem v to doufal.

Hele a když nám tedy nejde o prachy proč s nimi ekonomicky (a u jiných zemích, na které si troufneme i vojensky) válčíme?  

Nic dobrého jsme zatím nikomu nepřinesli. Buď jsme úplný idioti, který prostě musej šlápnout do hovna klidně i po padesátý nebo jsme neuvěřitelně vychcaný hajzlové. Soudil bych na to druhé. Ani Ti raději nebudu říkat, proč vlím tu druhou možnost. ;-)


Nepřihlášený uživatel

#1258 Re: Re: Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a pravoslavné vánoce?

2015-01-09 08:49

#1257: - Re: Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a pravoslavné vánoce? 

 Kdo jsou to ti "my"? Ti, co šlapou do hoven a válčí? Co přináší s bratrskou pomocí srab, duševní i materiální bídu, matrjošky a pokročilou technologii pro výrobu láptí? Myslíš Rusáky válčící s Ukrajinou? Takže se přiznáváš, že jsi Rusák. Pak táhni za Putinem! I tak je tu dost ruského smradu, co se táhne dneska z Hradu.


Nepřihlášený uživatel

#1259 Re: Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a pravoslavné vánoce?

2015-01-09 12:23

#1245: Lojza - Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a pravoslavné vánoce? 

 Tuhle promluvil nějaký vůdce čuromedánů v Česku. Prý za všechno můžou Aneričané. Ty budeš, Lojzíku, stejné hovado, co? Ty za to samozřejmě nemůžeš. I za to, že jsi blbé hovado ovšem mohou USA.


Nepřihlášený uživatel

#1260 Re: Re: Re: Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a pravoslavné vánoce?

2015-01-09 21:17

#1258: - Re: Re: Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a pravoslavné vánoce? 

 

My jsme prostě my, naše současná strana světového konfliktu, ta oficiální.

  • Ti kteří šíří "demokracii" ohněm a mečem.
  • Ti kteří vymysleli humanitární bombardování a bombardovali Srbsko.
  • Ti ktří uznáním Srbské provincie Kosovo za stát otevřeli pandořinu skřínku. Měli jsem povinnost vědět kam to povedle ale byli jsme slepí a hlušší, jako tetřevi
  • Ti kteří schvalovali aby po vyhrané válce mohla Madla, Clarck a další zbohatnout na privatizaci v Kosovu.Jidášský groš?
  • Ti kteří si myslí že šoupnout raketu do televizního studia za plného provozu, když je to v Bělehradu a zabít civilisty je správné (když to udělá někdo jinde, je to terorizmus ale tady ne, dyk se jednalo jen vo o Srby a to pro Vás nejsou lidi, to jsou asi něco jako rusáci, jako já, že. A mají rusáky rádi, tak je potřeba je vybít... ) – a podobné věci. Ten vlak s civilisty v Srbsku to bylo také vážně pěkné.
  • Ti kteří jsou schopni ekonomicky dusit státy po desetiletí bez ohledu na oběti (tedy oběti z jejich strany)Třeba Kubu. Kolikrát napadla Kuba USA? A naopak?
  • Ti kteří jsou schopni zabít několik set tisíc lidí v Iráku pod vylhanou záminkou a dodat jim „demokracii“, která se tam jistě uchytí (a že se to tedy fakt zdařilo, ISIL by mohl vyprávět).
  • Ti kteří pak pod záminkou „bezletové zóny“ dělali leteckou podporu AlKajdě a podobným v Libyi. Proč se dnes o Libyi nějak nemluví, proč nikdo nevidí šťastný život s naší demokracií. Nevíte?Vždyť tam přeci musí být tak báječný život, slibovali jsme to...
  • Ti kteří umožnili přesun zbraní z Libyjských skladů do Sýrie a Iráku a
  • Ti, kteří podporují „umírněné islamisty“ kteří mají svrhnout Asada a udělat ze Sýrie Libyi.
  • Ti kterým zjevně nevadí, že naše peníze a zbraně místo toho putují k Islámskému státu.
  • Ti kterým nevadí bojovat proti ISIL v Iráku ve spolupráci s jejich neschopnou vládou, ale nebudeme spolupracovat se Sýrií, protože je to spojenec ruska a chceme je svrhnout.
  • Ti kteří platili Majdan v Ukrajině a radují se z války,
  • Ti, kteří se nepohoršují, když vlajky našich ukrajinských „přátel“ jsou vlajky SS divizí.
  • Ti kteří litují, že na Krymu není také taková pěkná válka jako v Donbasu...
  • Ti kteří si platí lidi jako jste Vy...
  • ale co je horší, kteří si platí veškeré sdělovací prostředky, které nás mají přípravit na válku, která bude pro nás znamenat prohru. Ale pro pár lidí výhru, ekonomickou..

 

To jste Vy a já.Vy se z toho navíc radujete, já ne ale z naších daní to jde z obou.

 A za Putinem nepůjdu, protože jsem čech, moje místo je tady.Což se o Vás říci nedá. Když by jste radši v Evropě měl třetí světovou válku tak nejste čech. Nebudu říkat co jste, to je ztráta času.

 

 

 

 


Nepřihlášený uživatel

#1261 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a pravoslavné vánoce?

2015-01-09 22:59

#1260: - Re: Re: Re: Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a pravoslavné vánoce? 

 Skoda casu je, diskutovat s takovym pablbem, jako jsi Ty.  Kdo by chtel valku ?  Ale zbranemi se vyhrozuje na Vychod od nas.  Rusaci strasne radi poskytuji internacionalni pomoc proti kontrarevoluci.  A co je kontrarevoluce, o tom rozhoduji oni.  


Nepřihlášený uživatel

#1262 Mír ubráníme i za cenu války na Ukrajině!

2015-01-10 08:21

#1260: - Re: Re: Re: Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a pravoslavné vánoce? 

 I pro tebe platí, že zlí Američané, kteří mohou za "fšecko" mohou i za tvou debilitu. Upřímně tě lituji, to se ti ti zlí Američané teda pomstili, to se na tobě vyřádili. Tebe by měli ukazovat! Třeba v rámci přednáškové akce KSČM a Svazu česko-ruského přátelství "Zločiny americké soldatesky a náš boj za mír" jako doklad amerických zločinů proti lidskosti. Určitě to bude názornější než oblíbené leč profláklé bajky o ubohých Srbech, zlých Albáncích a obětech fašistů z Majdanu, kterým jde nezištně na pomoc ruský bohatýr na dovolené ....

Hlavně ovšem aby nebyla třetí světová válka*)!!! MИPU MИP (česky Mupi mup)! Americký agresoři porazíme na souši i moři! Ami go home z Krymu! Pryč s americkým broukem! Závěry V. sjezdu splníme, agresorovi ránu zasadíme!

*) = hlavně aby se na nás soudruh Putin nenasral! Vždyť má právo preventivního úderu!


Nepřihlášený uživatel

#1263 Dýchlo na mne mládí....

2015-01-10 08:50

#1260: - Re: Re: Re: Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a pravoslavné vánoce? 

 Děkuji Ti, soudruhu za skvělý příspěvek! Ráno u počítače si přečtu Tvé příspěvky a na chviličku se mi zdá, že je zase rok 1950 a mně je pět let, celý dlouhý život mám před sebou a komunistickou budoucnost k tomu. Je to krásný, byť samozřejmě prchavý pocit za který ti ještě jednou děkuji. Dál udržuj tuto tradici retro a potěšíš jistě nejednoho starého poctivého soudruha!


Nepřihlášený uživatel

#1264 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a pravoslavné vánoce?

2015-01-10 12:04

#1260: - Re: Re: Re: Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a pravoslavné vánoce? 

 Ve výčtu amerických zločinů proti lidskosti jste zapomněl zločin největší: rozložili SSSR! Ano, Američané tu řádí jak černá ruka stále dál a víc ale Sovětský svaz, mírová hráz, se nám tak nějak posral. Samozřejmě vinou Američanů. O koho se my, bojovnící za mír, teď máme opřít?

P.S.

Ten seznam amerických zločinů máte stále v hlavě nebo to opisujete z nějakého taháku?

Neandertálec z pražské kavárny

#1265 Zeman: Mynáře neodvolám, koupi "hnízdečka lásky" vyjasnil aneb Zeman jako Calvera

2015-01-10 12:21

Všichni ožralové blili, jen indisponovaný pan prezident Zeman zvracel. A všichni tuneláři, zloději a korupčníci z řad pravice, zvláště pak z ODS, TOP, církve, korumpovali, kradli a tunelařili, jen kancléř Mynář výhodně nakupoval za poctivě vydělané peníze.

Pak zazvonil zvonec a blbé pohádky o čestném, spravedlivém, moudrém a střízlivém prezidentu Zemanovi, byl konec. A blbečci, co ho milovali a zbožňovali pro jeho nebojácnost, odvahu nazývat věci pravým jménem, znalost angličtiny a nekompromisní postoj k tunelářům a korupčníkům plně podle prezidentova hesla "Padni komu padni" se probudili do reality. Tunelovat a krást smí jen našinec,  poskok nebo pohůnek našeho spravedlivého pana prezidenta!

A je jasno.


Nepřihlášený uživatel

#1266 Re: Zeman: Mynáře neodvolám, koupi "hnízdečka lásky" vyjasnil

2015-01-10 13:36

#1265: Neandertálec z pražské kavárny - Zeman: Mynáře neodvolám, koupi "hnízdečka lásky" vyjasnil 

 Co dělá k sakru bdělý Ištván se svám věrným Šlapkou (nebo jak se to jmenuje)? Jak to, že už dávno zakuklení ozbrojenci nevyrazili dveře, neobsadili a neprohledávají Hrad? Že nepředvádí národu Mynáře v klepetech? Nějaké to kilčo zlata by se u Mynáře jistě také našlo. A tiskovku! Propojení politiky (Mynáře) s organizovaným zločinem by ani nemusel Ištván vysvětlovat. A pak pár měsíců (spíš nějaký roček) ticho po pěšině, vyšetřovatelé usilovně pracují. A když by z toho zase nakonec nic nebylo - inu pánu bohu poručeno, Mynář by mohl zažalovat stát pro újmu na cti a na své svobodě. Hlavně že by padl hradní pán se svým nejbližším spolupracovníkem. Tak nám to přece Ištván už jednou předvedl, umí to výborně. Chce to repete!


Nepřihlášený uživatel

#1267

2015-01-10 19:35

Dobrý den chci jen oznámit že fcb skupina Souhlasíme s výroky prezidenta je ovládána člověkem který neunese konkurenci a dovolil si z této skupiny vyhodit člověka který se zná osobně s panem presidentem oba jsou Kolínští rodáci zajímalo by mne proč ??? bojí se snad že lidé pujdou za ním než za zakladatelem skupiny??? Začíná boj o koryta která jsou ještě obsazená ???

Nepřihlášený uživatel

#1268 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a pravoslavné vánoce?

2015-01-10 21:32

#1261: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a pravoslavné vánoce? 

Kdo by chtěl válku, no já ne. Ale proč se naše země podílela na několika agresích proti státům, které s námi neválčili a nic nám neudělali? Když seš takovej chytrák, tak řekni pablbovi proč ty země ničíme? Nebo umíš jen opakovat "Ty jseš pablb"

Jo, zbraněmi se na východě vyhrožuje. A za prvé - my je snad nemáme, nerozmisťujeme? My s nimi druhé straně nevyhrožujeme? A proč je teda vůbec máme? Nač je tolik US základen. Pěstujou tam snad salát? A proč na rozdíl vod těch "zlejch rusáků" proč s nima (viz výše) vedeme ty války?

Nejseš ten pablb spíše ty? Pokud nejseš, odpověz na tyhle otázky.


Nepřihlášený uživatel

#1269 Re: Mír ubráníme i za cenu války na Ukrajině!

2015-01-10 21:34

#1262: - Mír ubráníme i za cenu války na Ukrajině! 

 Aby ses neposral. Američané mají právo preventivního úderu ve své doktríně už dávno a také ho využívají. Co asi byla likvidace Iráku, nebo Lybie.


Nepřihlášený uživatel

#1270 Re: Dýchlo na mne mládí....

2015-01-10 21:37

#1263: - Dýchlo na mne mládí.... 

 Další trouba. Každej, kdo nesouhlasí s rozdmýcháváním válek je prostě komunistickej soudruh. Já na rozdíl od Tebe hlavně o světe přemýšlím. Kdežto ty se soustředíš na jedno dogma a - slepej hluchej-

Je mi z Vás smutno. Kolik lidí musí ještě zhebnout, kolik zemí musí být zlikvidovaných než Vám to dojde.

Asi by tě měli poslat do Sýrie mezi ty kteří podporujou svého prezidenta. Oni by ti to vysvětlili.


Nepřihlášený uživatel

#1271 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a pravoslavné vánoce?

2015-01-10 21:51

#1264: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a pravoslavné vánoce? 

 Mám ho v hlavě, to není tak těžké. Mě se tam něco vejde.

Zvláštní že si neuvědomujete, jako další zde, že všechny velmoci jednají zcela stejně. Starají se o svůj prospěch a využijou každého. Dnešní USA je jako včerejší Sovětský svaz. O tom žádná.

Ale lidem v dalších zemích je nejlépe, když je těch velmocí více a žádná nemá jednoznačnou dominanci. Protože jakmile jedna zvítězí na celé čáře, začně požírat další.

Jasně CCCP by to udělalo. Ale udělá to i USA, když vyhraje. My jsme pak na řadě.

Nevšiml jste si, jak mizí sociální stát na západě, který jsme jim tak záviděli? Práce, slušný život, zabezpečení? Najednou to všude mizí. Nikomu z Vás to nepřišlo divné? Všude roste nezaměstnanost, každej prd je jen za peníze. Mizí důchody, zdravotnictví, nějaká jistota v práci, slušné zacházení.

Zmizelo to zde ale i na tom VAšem vychvalovaném "západě". A pár lidí nahoře je stále bohatší a mocnější a mizí střední třída.

Tohle nemůže mít dobrý konec. Tohle skončí průserem. A vy jste jedni z těch, kteří si taky řežou větev pod zadkem a myslí si, že sletí někdo jinej. Sletíte s nima, jen to ještě nevíte.

Teď si zase můžete říct něco vo tom, jak jsem komouš, ruskák, Putinovec, nebo třeba číňan, debil, pitomec, chci revoluci, znárodňování gulagy nebo nědo podobnýho. Pitomci jste ale Vy. Já chci jen normálně žít, co je na tom sakra špatného? A přeju to i druhým. Ale Vy tohle nevidíte, nechápete. Slepý, hluší, egoistický. Zlí a krutí. Zničíte jiné země, i když i pitomcovi musí být jasné jak to dopadne.

Ale to Vám je jedno, houšť a větší kapky, další a další. Hlavně zničit Rusáky. I kdyby to mělo zničit celej svět. Lidi, země, přírodní prostředí, na to sere pes. Hlavně zničit rusko, čínu, vyhrát, ukrást, zbohatnout.

Vy ale nebudete mezi těmi,kdo zbohatnou. Vy budete jen další "užiteční idioti" v řadě.

Nikdo z Vás nezažil válku, ale naše rodiče ano. Co to Evrope přinese.


Nepřihlášený uživatel

#1272 Re: Zeman: Mynáře neodvolám, koupi "hnízdečka lásky" vyjasnil aneb Zeman jako Calvera

2015-01-10 21:53


Nepřihlášený uživatel

#1273 "Zhebnout" by měli podporovatelé zločinců jako ty

2015-01-11 09:00

#1270: - Re: Dýchlo na mne mládí.... 

 Jestli tak nesouhlasíš s "rozdmýcháváním válek", tak už dávno máš stát někde před Kremlem a řvát tam. Hlavní rozdmýchávač války v XXI.století sedí zrovna tam a tam byla také rozdmýchána "zatím" poslední válka v Evropě. Jenže o to ti nejde: ty jsi jen rusácká putinovská tlama, hraješ si na strašně "neutrálního" a "spravedlivého", ovšem spravedlivého jen tam, kde se to Putinovským zločincům hodí. Ne náhodou jsi stoupenec našeho Ožraly na Hradě, stejný prolhaný nečestný grázl: ten je také nesmiřitelně proti "zlodějům" kteří mu nejsou sympatičtí a podporuje všiváka Mynáře, neboť je to jeho člověk.... Takže svůj problém nazvi (když jsi takový "přemýšlivý" a "spravedlivý") správně: stojím na straně zločince Putina, Rusáků.... Já zase stojím vždy na straně USA a našich západních přátel a spojenců. Ona žádná "střední cesta" není, blbečku.

Naivka
Nepřihlášený uživatel

#1274 Re: Re: Zeman: Mynáře neodvolám, koupi "hnízdečka lásky" vyjasnil aneb Zeman jako Calvera

2015-01-11 09:06

#1272: - Re: Zeman: Mynáře neodvolám, koupi "hnízdečka lásky" vyjasnil aneb Zeman jako Calvera 

 Výborný argument. Tím se vysvětlí a omluví všechno. Asi tak to "vysvětlil" pohůnek Mynář svému pánovi. A stačilo to.

Ne, čistí opravdu nejsou. Tady už není čistý asi nikdo, však také mnohé už media vyválela v bahně všech možných pomluv, aby pak třeba soud uznal jejich nevinu. Teď je ale blbečku doba (po posledních volbách, jestli sis nevšiml), že končíme (za vedení hnutí jako ANO, Vraťe nám stát, Rekonstrukce a jak se ti všichni rozhořčení spravedliví jmenují) s tím "bordelem" o tu byl 25 let, s tím rozkrádáním státu, "našeho" bohatsví. A hele, ono se požádně ještě s tím úklidem nezačalo, a už chlastem nasáklá měchuřina na Hradě určuje meze: na mé poskoky se sahat nebude! O tom to je, blbečku.


Nepřihlášený uživatel

#1275 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a pravoslavné vánoc

2015-01-11 09:43

#1271: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a pravoslavné vánoce? 

 Ty budeš mít v hlavě tak leda komunistické ideologické sračky. A samozřejmě lžeš a demagogicky oblbuješ, zřejmě jsi přesvědčen, že všichni ostatní jsou blbci a ty máš patent na rozum. Proto si dovolím tě familiárně nazývat blbečkem, neboť podle "argumentů", které zde uvádíš považuješ za blbečka ty mne. Ono totiž už není jediným zdrojem informací Rudé právo, na hranicích nehledají pacholci PS hlavně tiskoviny a neběží rušičky. Takže tvé blbé argumenty jsou opravdu k smíchu.

Ano, velmoci jednají ve svém zájmu (i malí jednají ve svém zájmu, snad jen zrádcovské krysy jako ty jednají v zájmu někoho druhého). Že by ovšem jednaly stejně je drzá demagogie blbečka jako jsi ty. Bratrskou pomoc, poradce pro vraždění našich českých lidí-vlastenců, rady jak udělat ze země koncentrák atd.atd. nám prokazatelně poskytla a takto jednala jen jedna "velmoc" - hádej blbečku která. Ty, jako rusácký pacholek asi stojíš o "dominaci" Rusáka, já ale ne a naopak, "dominace" USA mi nevadí. Z dominace Rusáka měli všichni submisivní jen materiální i duchovní bídu a srab, "stagnaci" (krásné slovo pro naprostý úpadek, krach a zaostalost), život pod teroristickým režimem za vlády primitivů. Dneska se můžeš, blbečku sám jet podívat (žádný pohůnek PS tě na hranicích nezastaví, výjezdní doložku po rusáckém vzoru nepotřebuješ), jak naopak dopadly státy pod "dominací" USA na západ od nás (Marshallovým plánem počínaje - krásný příklad, kdy čeští blbci dovolili "dominaci", neboť si hráli na "neutrály", na "most" mezi Východem a Západem. Však on jim Rusák ten "most" vyhnal z makovic!).

Jen se jeď, blbče, podívat, jak tam žijí lidé a CO jim tam "mizí" (asi to, na co jsme se, díky dominaci Rusáka u nás dosud ani náhodou ještě nezmohli....)

Ano, zničit Rusáky (pozor blbečku bolševický, ne RUSY, ale tupé, agresívní, blbé zaostalé primitivní Rusáky, s jejich syndromem spasitelů světa, poskytování bratrské pomoci a vlastní vyjímečnosti) by bylo pro svět požehnáním. RUSÁKY a islamistické zločince. Když nechceš tak tu válku. Od těch se jí totiž můžeš dočkat. Jestli se svět proti tomu ostře a hlavně včas nepostaví. Třeba pod tou "dominací" USA. Jak nás učili v socialistické škole (vidíš, i něco z toho socialistického "vzdělání" uznávám - ono něco takového tvrdí totiž i nesocialisti): "kdyby" se včas vystoupilo proti Hitlerovi....