podporujeme prezidenta Zemana

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#1284 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a pravo

2015-01-12 01:42

#1283: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a pravoslav 

Nenazyvejte nikoho komunistou, kdyz o mne absolutne nic nevite.  Prave proto, ze moji prarodice byli "znarodnovani" komunistickou chatrou a postizena tim byla 40 roku cela rodina, nemohu komunisty vystat.  Co se tyka cernochu a hispancu: Kolik mezi nimi najdete opravdu vzdelanych lidi?  Asi jako u nas mezi cigany.  A podivejte se na nektere porady, ktere se tykaji kriminality v USA. Kolik je mezi zloncinci bilych Americanu?  Mizive procento.  U nas cigani stale vyrvavaji, ze je diskriminujeme, ze v kazde komunite se najdou lide poctivi a problemovi. Je to pravda, ale zapominaji dodat, ze u "bilych" je to 90% normalnich obcanu a 10% problemovych, u ciganu je to presne naopak.  Nazvete me treba rasistou, je mi to lhostejne.  Ale ujistuji Vas, ze pracovity cigan, ktery dodrzuje zakony teto zeme mi vubec nevadi. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#1285 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a p

2015-01-12 02:03:41

#1284: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Co má společného nechutný "prezident"-kolaborant a pravo 

1284 - Mate pravdu.  Zamestnavam tri Romy a i kdyz me moje okoli varovalo, risknul jsem to. Jsem s nimi velice spokojeny, ale oni jsou opravdu vyjimkou a bilou vranou mezi svymi.