Vyhoštění velvyslance USA pana Andrewa Schapira

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#4 Re:

2015-04-07 13:58

#1: -  

 on taky nijak nezasahoval, jen rekl svuj nazor, Zeman se taky vyjadruje rad ke vsem a ke vsemu, a na vse ma svy nazory, takze on to smi, ale nikdo jinej ne ?

Odpovědi

Poštmistr Kolbábek

#57 Re: Re:

2015-04-07 19:13:32

#4: - Re:  

   Soukromý názor si může Schapiro nechat pro své soukromí, nemůže coby velvyslanec kibicovat v cizí zemi dokonce PREZIDENTA tohoto státu ...navíc uvědomme si, že tu Schapiro zakládá konspirační skupinky a tajná setkání s potentáty této země. Ze spiklenecké schůzky Schapira s Bradáčovou, Šlachtou  Vrchním státním zástupcem P.Zemanem v Brně nebylo žádné komuniké, prostě nic.... taky je divný, že Schapiro dozoruje sjezd ANO -druhé největší strany u nás a za zmínku stojí zcela jasný podíl US velvyslanectví - tedy zase Schapira -na zorganizování červenokaretní show v  Praze namířené proti Zemanovi. Nevím co všechno by se JEŠTĚ mělo podle Vás stát, aby takovýto grázl mohl dostat kopanec do zadku a odfrčel zpátky do Emeriky.

jj

#560 Re: Re:

2016-03-10 18:40:11

#4: - Re:  

 Nějak mi nedochází že by prezident ČR Zeman jel kamsi do SŠA a velebil tam Mexickou menšinu !!! Šapirec nemá v cizí zemi takéto názory mlet, je to (teda měl by být) diplomat a má vědět co se smí a co ne! Tvé přirovnání s prezidentem není na místě :D  Ten je na rozdíl od Ušáka doma!

Orin

#597 skuRe: Re:

2016-03-10 22:24:23

#4: - Re:  

 skutečný buran nepozná rozdíl mezi vyjádřením se k něčemu a tak, aby to bylo ve prospěch lidí a nebo ve prospěch smrti těch lidí. Podporovat slovně ty, co by tu chtěli zavést ukamenovávání - no nezlobte se na mě, co za člověka může obhajovat něco takového???


Nepřihlášený uživatel

#649 Re: Re:

2016-03-11 15:56:27

#4: - Re:  

 Zeman je náš prezident. Shapiro není ani občanem ČR.

pepíno

#700 Re: Re:

2016-03-12 08:07:42

#4: - Re:  

 takovej americkej PARCHANT at táhne do prdele svině

 

Olca

#822 Re: Re:

2016-05-17 14:15:15

#4: - Re:  

 Na rozdíl od Shapira je p. Zeman ve své zemi. Ať si Shapiro komentuje v USA co chce, to je mi šuma-fuk. Zajímalo by mě,

jestli náš velvyslanec v USA radí Obamovi - no, jako vtip dobrý, ne?




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...