Petice za očištění jména Vladimíra Růžičky

Quoted post

Martin Žákovský
Autor této petice

#8 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-15 08:58

#7: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Celý zákon je postavený na hlavu. Když někdo dává tak se říká hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere. A lump je v tomhle případě pan Palaščák. Kdyby nebyli tak blbé zákony já být na místě pana Růžičky tak bych mu ty peníze nevracel a ještě bych ho udal policii, že mně chtěl podplatit a ty peníze by posloužili jako důkaz. Ale zákony jsou pokřivené. Férový chlap je tu nazýván lumpem a za darebákem stojí celý národ ? Národe, styď se ! Je mi trapné za vás, že žiju v takové pokrytecké zemi, kde každý by úplatek přijal. Jen málokdo si to točí na video. To je ale důkaz proti Palaščákovi, že se snažil uplatit dobrého trenéra. :P Doufám, že se to tomu dotyčnému vratí jako bumerang zpátky. "Co člověk rozsévá, to taky sklidí.", řekl Ježíš. A na toho Jiřího Jehličku bych si taky posvítil. On má nějakou firmu v USA ne ? O co mu jde, že podal žalobu na Růžičku ? Chce, aby u nás vyhráli američani nebo co ? Je to jen komplot na Růžičku a náš hokej nic víc... za tím si stojím.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#9 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-15 10:50:36

#8: Martin Žákovský - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 jehova ti říkal, že máš šířit dobro a ne pomlouvat Jiřího Jehličku, kterej trestá zlo Růžiškou spáchaný


Nepřihlášený uživatel

#17 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-15 16:12:47

#8: Martin Žákovský - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Každý by úplatek přijal ? Mluv za sebe. To jsi pak pokřivený ty a ne zákon.

Tak ale dávej bacha, aby to na tebe taky někdo nenaaranžoval !  

Chudák pan Růžička, který, jak sám tvrdíš,  na ten úplatek naletěl.

To teda neměl.

Do teď ale ani on sám neví, jestli to byla půjčka, sponzorský dar, nebo úplatek.

Fakt je, že v účetnictví klubu se to neobjevilo . Asi to zapomněl zaevidovat.

Ono to zase není tolik peněz, aby to stálo za zaznamenání, že ?

Jenže teď  zase kvůli takové prkotině ti naši zlatí hoši nic nevyhrají.

Ach jo !

 




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...