Petice za očištění jména Vladimíra Růžičky


Nepřihlášený uživatel

#1

2015-04-14 22:33

Jeto jen fraska!!!!!!vse je z fyngovane protoze se hraje MS unas jeto k smichu opravdu zejo!!!
Martin Žákovský
Autor této petice

#2 Re:

2015-04-14 22:43

#1: -  

 Je to fakt nepochopitelné jací lidé jsou na světě. Myslím si, že otci ani nešlo o to, aby jeho syn hrál za Slávii, ale jeho cílem bylo natočit právě to video, aby mohl Růžičku zdiskreditovat a Růža mu na to naletěl. Samozřejmě pro svět bude mít ostudu Růžička, ale já mu věřím, že to je férový chlap a úplatek by nikdy nevzal. Mělo to jít přece jako sponzorský dar, ne ? Tak nechápu, že se z toho dělá taková aféra. Nebo mi něco uniklo ? Má tatínek víc peněz na podplácení třeba naší policie ? :( 


Nepřihlášený uživatel

#3 Re: Re:

2015-04-15 00:00

#2: Martin Žákovský - Re:  

 Asi ti toho uniká hodně....

Martin Žákovský

#4 Re: Re: Re:

2015-04-15 06:40

#3: - Re: Re:  

 Nebo možná jiným. Souhlasím s tím, že tohle je uměle vykonstruované těsně před šampionátem s cílem poškodit naši reprezentaci. Žádný normální hokejový fanoušek by tohle neudělal. A to prý jsme hokejový národ. Nebo spíše národ pokrytců a zbabělců ? :(


Nepřihlášený uživatel

#5 Re: Re: Re: Re:

2015-04-15 07:51

#4: Martin Žákovský - Re: Re: Re:  

 dva roky před šampionátem to chystali ? to si může myslet magor jako ty

starej se radši o ty svý jehovistický bláboly. demente

Martin Žákovský
Autor této petice

#6 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-15 08:20

#5: - Re: Re: Re: Re:  

 A proč ne ? Je to jen náhoda, že to pan Palaščák vypustil před šampionátem ? A proč ? Peníze mu pan Růžička vratil zpět v listopadu a on ho v únoru začal vydírat videem. A podpis, který je jasně vymyšlený tady nemá co dělat, demente. :P


Nepřihlášený uživatel

#7 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-15 08:33

#6: Martin Žákovský - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Je jedno, jestli je někdo lump ještě před šampionátem nebo až po něm...

  Lump zůstává lumpem, ať už se to někomu nehodí nebo nelíbí.

  To video je jasný . Růžička několikrát změnil svoje vyjádření, protože v tom jede až po uši.

 

  

Martin Žákovský
Autor této petice

#8 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-15 08:58

#7: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Celý zákon je postavený na hlavu. Když někdo dává tak se říká hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere. A lump je v tomhle případě pan Palaščák. Kdyby nebyli tak blbé zákony já být na místě pana Růžičky tak bych mu ty peníze nevracel a ještě bych ho udal policii, že mně chtěl podplatit a ty peníze by posloužili jako důkaz. Ale zákony jsou pokřivené. Férový chlap je tu nazýván lumpem a za darebákem stojí celý národ ? Národe, styď se ! Je mi trapné za vás, že žiju v takové pokrytecké zemi, kde každý by úplatek přijal. Jen málokdo si to točí na video. To je ale důkaz proti Palaščákovi, že se snažil uplatit dobrého trenéra. :P Doufám, že se to tomu dotyčnému vratí jako bumerang zpátky. "Co člověk rozsévá, to taky sklidí.", řekl Ježíš. A na toho Jiřího Jehličku bych si taky posvítil. On má nějakou firmu v USA ne ? O co mu jde, že podal žalobu na Růžičku ? Chce, aby u nás vyhráli američani nebo co ? Je to jen komplot na Růžičku a náš hokej nic víc... za tím si stojím.


Nepřihlášený uživatel

#9 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-15 10:50

#8: Martin Žákovský - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 jehova ti říkal, že máš šířit dobro a ne pomlouvat Jiřího Jehličku, kterej trestá zlo Růžiškou spáchaný

Martin Žákovský
Autor této petice

#10 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-15 11:17

#9: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Růžička žádné zlo nespáchal. Podle toho, co jsem četl chtěl Palaščák Růžičku podplatit, aby se jeho syn dostal do sestavy Slávie. A natočil si to na video ! Je jasné, že na Růžičku ušili boudu. V první chvíli mělo jít o sponzorský dar. Ale když Růžička neprosadil syna Palaščáka do sestavy dal najevo, že je NEPODPLATITELNÝ. :-) Peníze si otec vyžádal zpět a dostal je zpátky už v listopadu. Jakého zla se Růžička dopustil ? Vymáhal snad peníze po panu Palaščákovi, aby pomohl jeho synovi do sestavy Slávie ? Ne ! A to by mně taky zajímalo, co má s tím pan Jehlička společného. Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá, neznáte to přísloví ? :-)


Nepřihlášený uživatel

#11 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-15 12:37

#10: Martin Žákovský - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Tkže ty by sis nechal cizích 250 tisíc klidně ? a dalších 250 tisíc ? a dva roky by sis je nechal a nic neřešil ?? to si tyky dobrej šmejd ostravskej. to si jako ten Krmný tam od vás

Martin Žákovský
Autor této petice

#12 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-15 12:46

#11: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Tak když by mi je někdo dal jako sponzorský dar tak proč ne ? :-) A nesrovnávej mně s Kramným já bych svoji manželku nevraždil. :P A pan Růžička je nakonec vrátil, tak o co tady někomu jde před MS 2015 si může každý ROZUMNĚ uvažující člověk domyslet sám. Bohužel spoustě lidem racionální uvažování chybí. No jo, nemůže být každý Sherlock Holmes. Ale tahleta kauza spíše Růžičku očišťuje před těmi przniteli našeho hokeje. :D


Nepřihlášený uživatel

#13 i dnes

2015-04-15 12:59

Vrácení mu nepomůže

Bývalý šéf detektivů ze specializovaného protikorupčního útvaru policie a současný bezpečnostní poradce Leopold Černý naznačuje, že právě kvůli chybějícím dokladům může mít Růžička potíže. Zvlášť když nové vedení klubu po loňské roztržce s ním od všeho dává ruce pryč.

Současný šéf Slavie Vladimír Pitter skutečně tvrdí, že šlo o soukromou aktivitu trenéra za zády klubu.


Nepřihlášený uživatel

#14

2015-04-15 13:03

...je podezřelé samotné vytažení této kauze před tak důležitém soustředěním našeho nároďáku na MS. Kdo co tím sleduje ! Mělo se to stát před několika málo lety ... já Růžičkovi věřím a fandím.

Nepřihlášený uživatel

#15

2015-04-15 13:08

Já věřím lidem, co tomu rozumí

a né nákejm anonimům tady co žvaní

Martin Žákovský
Autor této petice

#16 Re:

2015-04-15 14:10

#14: -  

 Opravdu účelově načasované... :(

Zde vyjdření prezidenta ČSLH:

Tomáš Král: "Protože se situace neustále mění, jsme řekli, že má Růžička naši podporu jako trenér reprezentačního týmu. S tím, že se k celému problému do skončení MS nebudeme vyjadřovat. Každý, kdo přemýšlí a uvažuje selsky, to musí pochopit. Úplně jiná situace by byla, kdyby ten uvedený člověk (Palaščák) video pustil ven v listopadu. To by byl i náš postoj svazu jiný, protože bychom měli více času. Už jenom proto, že orgány činné v trestním řízení mají ze zákona 30 dnů na to, aby začaly někoho stíhat."


Nepřihlášený uživatel

#17 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-15 16:12

#8: Martin Žákovský - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Každý by úplatek přijal ? Mluv za sebe. To jsi pak pokřivený ty a ne zákon.

Tak ale dávej bacha, aby to na tebe taky někdo nenaaranžoval !  

Chudák pan Růžička, který, jak sám tvrdíš,  na ten úplatek naletěl.

To teda neměl.

Do teď ale ani on sám neví, jestli to byla půjčka, sponzorský dar, nebo úplatek.

Fakt je, že v účetnictví klubu se to neobjevilo . Asi to zapomněl zaevidovat.

Ono to zase není tolik peněz, aby to stálo za zaznamenání, že ?

Jenže teď  zase kvůli takové prkotině ti naši zlatí hoši nic nevyhrají.

Ach jo !

 

Martin Žákovský
Autor této petice

#18 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-15 16:36

#17: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Bylo to naaranžované tak, aby Růžička byl zdiskreditován, že se nechal podplatit. A účelově to bylo vytáhnuté před šampionátem, aby se jak pan Palaščák sám řekl, stalo toto video známější než Nagano. Poškodil tím tak dobré jméno, které jsme si ve světě vytvořili. 

 

 

 

Se nedivím, že jeho syn je takový hokejový antitalent, když jeho otec náš hokej poškozuje. A kdyby to měl být úplatek tak by měl být stejný metr i na ty ostatní. To by bylo lidí potrestaných. Škoda jen, že na ně nejsou nahrané videa. 


Nepřihlášený uživatel

#19

2015-04-15 17:41

Nejak nacasovane zrovna pred MS..coz je spinavost. Na druhou strana se z toho Ruza urcite vyseka....neni pochyb.


Nepřihlášený uživatel

#20 Re:

2015-04-15 18:43

#19: -  

 Tak na co ta petice ?

Martin Žákovský
Autor této petice

#21 Re: Re:

2015-04-15 19:13

#20: - Re:  

 A co když nevyseká ? Aspoň bude trenér Růžička vědět kolik lidí za ním stojí. :) A na co byla Petice pro PeKáče (Petra Kramného) ? Já jsem mu stejně nevěřil. Ale komu se dá vlastně věřit ? Každý má sklony podvádět a přilepšovat si. Jen někdo kvůli tomu nevraždí. Ať si myslí každý kdo chce, co chce. Ale bylo by třeba si ujasnit, kdo je za to zodpovědný a chce poškodit dobré jméno našeho hokeje i když je sám hokejový antitalent. :P Myslím, že tady se to během šampionátu, který doufám kvůli fanouškům českého hokeje bude odehrán jako jakýkoli jiný i když je poznamenán touto nesmyslnou kauzou úspěšně vyřeší. 


Nepřihlášený uživatel

#22

2015-04-15 23:12

Neni to PUTINUV AGENT,ten uplatkar..?) Takhle nam rozkladat tym...


Nepřihlášený uživatel

#23

2015-04-16 04:55

Je to taky jenom člověk, s klady a zápory....Prachy berou i jiní o kterých se tu nepíše.Pokud se prokáže že je vinen, tak by měl být souzen spravedlivě společně s tím, kdo uplácel.Ponechejme to na soudu.


Nepřihlášený uživatel

#24 Re:

2015-04-16 04:57

#19: -  

 "Dnes je valacha u starýho Růžičky, zbal si prachy do malý ruličky..."


Nepřihlášený uživatel

#25 Re:

2015-04-16 05:01

#15: -  

 Já věřím Lence Bradáčové, že učiní spravedlnosti zadost




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...