Petice za očištění jména Vladimíra Růžičky

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#7 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-15 08:33

#6: Martin Žákovský - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Je jedno, jestli je někdo lump ještě před šampionátem nebo až po něm...

  Lump zůstává lumpem, ať už se to někomu nehodí nebo nelíbí.

  To video je jasný . Růžička několikrát změnil svoje vyjádření, protože v tom jede až po uši.

 

  

Odpovědi

Martin Žákovský
Autor této petice

#8 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-15 08:58:44

#7: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Celý zákon je postavený na hlavu. Když někdo dává tak se říká hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere. A lump je v tomhle případě pan Palaščák. Kdyby nebyli tak blbé zákony já být na místě pana Růžičky tak bych mu ty peníze nevracel a ještě bych ho udal policii, že mně chtěl podplatit a ty peníze by posloužili jako důkaz. Ale zákony jsou pokřivené. Férový chlap je tu nazýván lumpem a za darebákem stojí celý národ ? Národe, styď se ! Je mi trapné za vás, že žiju v takové pokrytecké zemi, kde každý by úplatek přijal. Jen málokdo si to točí na video. To je ale důkaz proti Palaščákovi, že se snažil uplatit dobrého trenéra. :P Doufám, že se to tomu dotyčnému vratí jako bumerang zpátky. "Co člověk rozsévá, to taky sklidí.", řekl Ježíš. A na toho Jiřího Jehličku bych si taky posvítil. On má nějakou firmu v USA ne ? O co mu jde, že podal žalobu na Růžičku ? Chce, aby u nás vyhráli američani nebo co ? Je to jen komplot na Růžičku a náš hokej nic víc... za tím si stojím.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...