Petice za očištění jména Vladimíra Růžičky


Nepřihlášený uživatel

#26

2015-04-16 05:07

Pro národ bude "směroplatné" jaký postoj k tomu zaujme Ovar.

zmrzlinaa

#27 Re:

2015-04-16 05:20

#26: -  

 Svatá pravda!!!! 


Nepřihlášený uživatel

#28

2015-04-16 07:30

hehe, pako magor Žákovský ? k jehovistům tě nevzali, tak ses dal na hokej ?

Martin Žákovský
Autor této petice

#29 Re:

2015-04-16 08:24

#28: -  

 Já se pořád zastávám spravedlnosti. :) I Ježíš by byl proti, aby se lynčoval nevinný člověk. Bohužel dnešní morálka je zvrácená. :( Tady máte něco k zamyšlení, co jsem napsal na jiném fóru:

Tady je pořád otázkou, proč s tím nešli na policii už hned v listopadu, kdy video natočili a proč vlastně se snaží pan Palaščák trenéru uškodit před šampionátem v době, když už své peníze dostal zpátky. Je to pěkná sketa a je to jen o zášti vůči němu a kdoví, co ještě zjistí policie. Ale nepřipadá mi to normální a už vůbec ne jako úplatek. To by bylo tehdy, kdyby trenér měl ty peníze na svém kontě a netalentovaného hráče by stavěl na úkor lepších.

Já jsem si o tom udělal obrázek svůj. Kdybych měl já tu pravomoc pan Palaščák by už dávno seděl, protože natočil video s cílem poškodit druhého, magoři. :P


Nepřihlášený uživatel

#30 Re: Re:

2015-04-16 08:57

#29: Martin Žákovský - Re:  

 Máš opravdu zajímavý smysl pro spravedlnost.

 Raději se s ním nahlas ani moc nechlub.

Martin Žákovský
Autor této petice

#31 Re: Re: Re:

2015-04-16 10:19

#30: - Re: Re:  

 No ale mám zajímavé i řešení. Co takhle hokejistům i těm špičkovým snížit platy, aby bylo na stavby tělocvičen ? Místo sta tisíců by brali jen deseti tisíce. Zbylo by více peněz i na ty, kteří to více potřebují jako jsou trenéři naší reprezentace a hokejových klubů. Tím by zanikli úplatky, protože by měl každý všeho dost. :D V opačném případě se bojím, že hokej zanikne, protože se trenéři budou bát brát sponzorské dary, aby nebyli nařčeni z korupce. :P


Nepřihlášený uživatel

#32

2015-04-16 13:13

to vy me zajimalo proc ten srac Palascak s tin videem vysel az ted?ZA ten jeho sponzorsky dar se uselala na Slavce posilovna a ta uz tam je tak 4roky.Copak sam on nevidel,ze jeho mazanek na to nema.Proc ho nenechal hrat srdcem treba nekde kykyrykyyyy ligu.Mam 3 syny na hokeji a sama vidim na co maji a na co ne Hraji za Popovice a proste hraji srdickem

Nepřihlášený uživatel

#33

2015-04-16 13:32

Růžička u repre prostě skončil. Možná v tom Chomutově ne, ale jinak je v prdeli.

Martin Žákovský
Autor této petice

#34 Re:

2015-04-16 13:32

#32: -  

 Protože si lidé, kteří mají prachy myslí, že si můžou dovolit VŠECHNO. Zákony potom jsou v zemích pokřivené a doplácejí na to slušní lidé. Jakákoli vláda, která je u moci je špatná, protože přináší zemi jen zlo. Ať jde o vládu Putina, Obamy nebo Zemana. A tito mocní lidé potom vedou národy k válkám a ještě si za to dávají Nobelovu cenu míru. Dělají z lidí pokrytce, aby trestali ty slušné (jako Hitler, který posílal svědky Jehovovy do koncentáku).  A někomu se moc nehodilo do krámu, aby náš nejlepší trenér vedl naší reprezentaci na naší domací půdě. No když už na svět vyšlo to video tak by mně zajímalo za jakým pravým účelem bylo vytáhnuto před šampionátem. Vážně to byl úplatek ? Potom by si měl sednout i ten, který podplácel... pokud to nebyl  sponzorský dar nebo půjčka. :)

Martin Žákovský
Autor této petice

#35 Re:

2015-04-16 13:52

#33: -  

 Tak mně napadá. Když má člověk hlad a dává peníze prodavačům není to taky náhodou úplatek ? TO BY MĚLI VŠECHNY OBCHODNÍKY ODSOUDIT A POZAVÍRAT. :P


Nepřihlášený uživatel

#36 Re: Re:

2015-04-16 13:54

#34: Martin Žákovský - Re:  

 No tak ať si klidně dřepne. Nic to však nemění na tom, že Růžička to posral. A nic to také nemění na tom, že to v hokeji takto prostě zatím funguje. Jo a vracet peníze po dvou letech, převodem z účtu vlastní manželky, no tak to už se musí mrskat kde kdo. Je vůbec Růžička, krom hokeje, svéprávnej?


Nepřihlášený uživatel

#37 Re: Re:

2015-04-16 13:56

#35: Martin Žákovský - Re:  

 Hele ty troubo, seš normální?


Nepřihlášený uživatel

#38 Re: Re:

2015-04-16 13:57

#35: Martin Žákovský - Re:  

 On měl Salaščák hlad? Tak mě napadá, seš idiot?

Martin Žákovský
Autor této petice

#39 Re: Re: Re:

2015-04-16 13:58

#37: - Re: Re:  

 No já nevím. Mám invalidní důchod, že jsem schizofrenní. :D

Martin Žákovský
Autor této petice

#40 Re: Re: Re:

2015-04-16 14:01

#38: - Re: Re:  

 Taky mně to občas napadá. Kde jsem se to proboha narodil, že jsou na sebe lidé zlí ?

Martin Žákovský
Autor této petice

#41 Re: Re: Re:

2015-04-16 14:04

#36: - Re: Re:  

 Posral to Palaščák... celému hokejovému národu. A o to tady jde. :(


Nepřihlášený uživatel

#42 Re:

2015-04-16 15:37

#22: -  

 jedinej zajimavej prispevek v tyhle diskuzi :)


Nepřihlášený uživatel

#43 Re: Re:

2015-04-16 15:42

#35: Martin Žákovský - Re:  

 ses vazne takovej kretenek, nebo to ze sebe jenom delas ?


Nepřihlášený uživatel

#44

2015-04-16 15:51

Možná,co já vím, by měl rezignovat na svou funkci a to mu bude v rámci rozsudku připočteno k dobru.

Martin Žákovský
Autor této petice

#45 Re: Re: Re:

2015-04-16 17:53

#43: - Re: Re:  

 Začněte už konečně uvažovat mozkem a ne pořád těma dolarama v hlavě. :) Potom vám možná budu už připadat NORMÁLNÍ. :D Na světě jsou krásnější věci než jsou prachy.

Martin Žákovský
Autor této petice

#46 Re:

2015-04-16 17:58

#44: -  

 A proč by měl rezignovat na svoji funkci ? Celá ta "korupce" je jen velké divadlo. ŽÁDNÝ ÚPLATEK NEBYL.


Nepřihlášený uživatel

#47 Re: Re:

2015-04-16 18:32

#46: Martin Žákovský - Re:  

 proč teda nenapsal návrh sponzorský smlouvy a neposlal to doporučeně dárci ???

měl by tedko alibi

a proč dal na konto manželce ty prachy ???

he ::)) to nevíš , ty chytráku Jehovnovo, co ???

Martin Žákovský
Autor této petice

#48 Re: Re: Re:

2015-04-16 19:08

#47: - Re: Re:  

 Hlavně nevím, pokud to měl být úplatek a pan Palaščák dostal peníze zpět, proč to teď vytáhl před šampionátem (teď může být pan Palaščák stíhán za pomluvu). Doufám, že to bude policii taky zajímat co za tím vězí. :) Osobně kdybych dal úplatek a nedostal za to, co bych chtěl a dostal bych peníze zpět tak bych s tím na veřejnost nelezl, ale byl bych rád, kdyby se to ututlalo. Takový rozruch, který poškodí celou republiku... :( Doufám, že je na sebe pan Palaščák hrdý (myslím ironicky). :P

Jedno ale vím, že na Slávii trezory nemají. A v té době, kdy pan Růžička měl u sebe ty peníze tak byl spolumajitelem Slávie. Sám Král řekl, že v právu se pan Růžička moc nevyzná. Proč by si je tedy nemohl schovat u sebe doma ? Tvrdí, že po panu Palaščákovi smlouvu vyžadoval a to on odmítl. A nakonec mu byly ty peníze vrácené. Ale to video spíše usvědčuje pana Palaščáka, že to točil jakože Růžička přijímá úplatek. Přitom to Růžička tak nebral.


Nepřihlášený uživatel

#49 Re: Re: Re: Re:

2015-04-16 20:11

#48: Martin Žákovský - Re: Re: Re:  

Jestli ten Palaščák nebyl poslán přímo Útvarem pro odhalování organizovaného zločinu a chudák Růža naletěl.

A máme po šampionátu. Zase to zřejmě nevyhrajeme. A všechno kvůli nějakýmu Palaščákovi.

A máme taky po modle, po šampionu Růžovi.

MAX

#50 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-16 20:17

#9: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Bože lidi, Jehlička jen požádal Policii, aby začala konat a vyšetřovat. Není osoba zainteresovaná v kauze. 

Palasčák se na Policii neobrátil, Růžička se k tomu také neměl. Už to dokazovalo jaké je jejich svědomí. 

Každý v tisku psal úplatku, ale nikoho nezajímalo, že Policii místo aby byla první kdo to řeší tak si kupuje Blesk. 




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...