Petice za očištění jména Vladimíra Růžičky


Nepřihlášený uživatel

#101

2015-04-21 20:03

Protikorupcni-linka.cz, která spadá pod Centrální registr dlužníků na základě průběhu mediální kauzy hokejového trenéra Vladimíra Růžičky, podala podnět Protikorupční policii, aby zahájila vyšetřování ve věci přijetí finanční hotovosti 2x 250.000,-Kč spojenou s protislužbou.

Protikorupční-linka.cz předpokládá, že je vysoce pravděpodobné, že někteří z účastníků budou obviněni z trestného činu s horní trestní sazbou až 8 let vězení.  

V případě, že máte povědomí o jakémkoliv korupčním jednání, můžete tak provést i anonymně na zašifrovaném protikorupčním systému: https://www.centralniregistrdluzniku.cz


Nepřihlášený uživatel

#103 Legrace, podle tebe před dvěma roky vymysleli podvod ?

2015-04-22 08:22

#102: - Re:  

 Ty o tom nevíš ?

Tak to jsi u toho nejspíš nebyl !

Tak když nevíš, proč chceš bez vědomostí "očišťovat" ?

Jen kvůli tvým domněnkám ?

To bys u soudu moc neuspěl !


Nepřihlášený uživatel

#104 Re: Legrace, podle tebe před dvěma roky vymysleli podvod ?

2015-04-22 08:37

#103: - Legrace, podle tebe před dvěma roky vymysleli podvod ? 

 Ale z videa jasně vyplývá, že pan Růžička žadnou protislužbu panu Palaščákovi neučinil. :)


Nepřihlášený uživatel

#105 Re: Re: Legrace, podle tebe před dvěma roky vymysleli podvod ?

2015-04-22 09:48

#104: - Re: Legrace, podle tebe před dvěma roky vymysleli podvod ? 

No tak si neměl ty peníze brát , KDYŽ ZA NĚ NECHTĚL NIC POSKYTNOUT a  neměl je dávat manželce na účet, to z nich manželka měla NEOPRÁVNĚNÝ  PROSPĚCH  , měla z toho úroky !


Nepřihlášený uživatel

#106 Re: Re: Re: Legrace, podle tebe před dvěma roky vymysleli podvod ?

2015-04-22 10:41

#105: - Re: Re: Legrace, podle tebe před dvěma roky vymysleli podvod ? 

 No ale tak mu je neměl pan Palaščák dávat. :D Pan Růžička přece na tom videu jasně říká, že takhle to (alespoň u něj) nechodí. To video je jasný důkaz, že se pan Růžička uplatit nenechal (peníze bral jako půjčku).


Nepřihlášený uživatel

#107 Re: Re: Re: Re: Legrace, podle tebe před dvěma roky vymysleli podvod ?

2015-04-22 11:59

#106: - Re: Re: Re: Legrace, podle tebe před dvěma roky vymysleli podvod ? 

 takže Růžička na videu  říká Nechte si ty prachy, takhle to u mne nefunguje ???

nebo říká Nic vám neslibuju, ale ty prachy si vypůjčím ???

nevim, neviděl jsem to video,  pouč mne ...............


Nepřihlášený uživatel

#108 Re: Re: Re: Re: Re: Legrace, podle tebe před dvěma roky vymysleli podvod ?

2015-04-22 12:59

#107: - Re: Re: Re: Re: Legrace, podle tebe před dvěma roky vymysleli podvod ? 

 No já to sám neslyšel (asi špatně nahraný zvuk, mám slabé repráky), ale...

Advokát Vít Kučera, který právě trenéra zastupuje, tvrdí, že Růžička není v celé kauze viníkem ale poškozeným a spor je podle něj vytvořen účelově.

Podle Kučery je z nahrávky patrné, že nemohlo jít o úplatek. "Pan Růžička tam opakovaně říká, že žádná dohoda nikdy neexistovala, že se s nikým na ničem nedomlouval. A že to takhle nefunguje. 'Hrát nebude, nemá na to...' Tohle všechno variantu o tom, že by přijal úplatek, vylučuje," prohlásil Kučera. Zdůraznil, že trenér si obě částky nevzal pro sebe. "Informoval tehdejšího předsedu představenstva pana Kotouče. Stejně jako už v roce 2011 informoval pana Rosena (tehdejšího spolumajitele). Oba teď podepsali dokument, který to potvrzuje," uvedl Kučera.

Zdroj:

Trenér Růžička je tím poškozeným, nikoliv viníkem, tvrdí jeho advokát!


Nepřihlášený uživatel

#109 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Legrace, podle tebe před dvěma roky vymysleli podvod ?

2015-04-22 14:33

#108: - Re: Re: Re: Re: Re: Legrace, podle tebe před dvěma roky vymysleli podvod ? 

 Tak to chytráčku taky věříš paní advokátce, že je pan Kramný nevinnen , že jo ?????????

To jsi fáááááááákt  dobrej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#110 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Legrace, podle tebe před dvěma roky vymysleli podvod ?

2015-04-22 14:35

#108: - Re: Re: Re: Re: Re: Legrace, podle tebe před dvěma roky vymysleli podvod ? 

 jo Ruuzicka je poskozenym -  ale poskodil se sám , když nevypsal sponzorskou smlouvu...nebo smlouvu o "půjčce"


Nepřihlášený uživatel

#111 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Legrace, podle tebe před dvěma roky vymysleli podvod ?

2015-04-22 15:14

#109: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Legrace, podle tebe před dvěma roky vymysleli podvod ? 

 Z výpovědí pana Kramného vyplývá, že je vinen smrtí své manželky a dcery. Nikdo jiný na pokoji podle jeho výpovědi nebyl. A policie už má spis uzavřený a čeká se na soud. No bude to ještě zajímavé co vypotí jeho advokátka za nesmysly. :-) Ale tady nic nedokazuje, že by pan Růžička byl vinen. Spíše se stal obětí intrik a bude záležet na policii jaké další důkazy najde... pokud je vůbec najde.


Nepřihlášený uživatel

#112 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Legrace, podle tebe před dvěma roky vymysleli podvod ?

2015-04-22 15:19

#110: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Legrace, podle tebe před dvěma roky vymysleli podvod ? 

 V tom případě ponese odpovědnost za podplácení i pan Palaščák pokud bude pan Růžička obviněn za přijímání úplatku (jestli to tedy nebyla půjčka).

Uvidíme jak rozhodne soud. 


Nepřihlášený uživatel

#113 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Legrace, podle tebe před dvěma roky vymysleli podvod ?

2015-04-22 16:27

#112: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Legrace, podle tebe před dvěma roky vymysleli podvod ? 

 no tak čekej na soud a neočištuj  předčasně a nesepisuj hloupoučké petice


Nepřihlášený uživatel

#114 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Legrace, podle tebe před dvěma roky vymysleli podvod ?

2015-04-22 17:43

#113: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Legrace, podle tebe před dvěma roky vymysleli podvod ?

 A ještě bych panu Palaščákovi dal trest za vydiráni pana Růžičky. :P Mně ale ta kauza vůbec nezajímá. :D Nevím, co to mám za karmu zastávat se spravedlnosti. Asi to je díky Bohu. A Bůh je pěkně v pohodě někde v duchovním světě a já se tady užírám nad nespravedlností.

 

Růžička čeká, že bude policií vyzván k podání vysvětlení. Moc mě celá aféra mrzí, řekl

 

 Růžička ve Znojmě také otevřeně přiznal, jak moc ho mrzí, co aféra způsobila. „Moc mě celá aféra mrzí, ať už šlo o moji nedůslednost v celém tom případě a to, že se právě před mistrovstvím světa všechno takhle rozjelo," řekl.

V době, kdy v Česku vrcholí napjaté očekávání a do startu MS chybí pouhý týden, se tak řeší problémy, které poškozují nejen Růžičkovo jméno, ale celý obraz českého hokeje. „Je mi z toho smutno. Celá ta věc na mě hodila špatné světlo, dotklo se to i mojí rodiny. Doufám, že se to co nejdříve všechno vyšetří a ukáže se, že jsem se ničeho nezákonného nedopustil," prohlásil kouč.

To bylo od vás ale taky hloupé rozjet tuto kauzu před mistrovstvím (nahrávka byla nahrána 6. 11. 2014). Tady je vidět jasný úmysl poškodit dobré jméno našeho hokeje ve světě. Jestlipak si pana Jedličku amíci nekoupili ? Někdo zase říká, že za tím stojí Putin.

Ne, že by to bylo nezajímavé, ale už mně ta kriminalita leze na nervy. Kdyby jste raději studovali se svědky Jehovovými žili by jsme si všichni jako v ráji.

Takže o náladu mají čeští fanoušci před mistrovstvím už postaráno... fakt druhé Nagano. A jak jsem měl možnost vidět jsou i hloupější petice než je tahle. Tahle by mohla aspoň druhým lidem otevřít oči. A když budete chtít můžete si napsat svoji vlastní jestli bude rozumnější. :). 


Nepřihlášený uživatel

#115 Tiskové prohlášení Vladimíra Růžičky

2015-04-22 18:07

Tiskové prohlášení Vladimíra Růžičky:

Navazuji na tiskové prohlášení Českého svazu ledního hokeje ve vztahu ke zveřejněné nahrávce a dalším informacím, které se v souvislosti s ní objevily, neboť považuji za nutné věc uvést na pravou míru a předejít tak dalším diskusím.

S otcem hráče jsem skutečně prostřednictvím kamaráda Jiřího Moučky i osobně jednal o finanční podpoře klubu. Nejprve se hovořilo o sponzorském daru ve výši dvakrát 250.000,- Kč. Tento obnos jsem také v průběhu dvou let přijal. O vývoji jednání i přijetí hotovosti jsem v obou případech bezodkladně informoval tehdejší předsedy představenstva klubu, s nimiž jsem také průběžně konzultoval další postup tak, aby nebyl poškozen klub. Vzhledem k absenci právní dokumentace však peníze nemohly být zaúčtovány, a proto jsme se dohodli, že je uložím do trezoru. Součinnost k zajištění dokumentace však otcem nebyla delší dobu poskytnuta, načež následně peníze požadoval zpět jako půjčku, o níž se při jednáních rovněž hovořilo. Proto byla celá částka v listopadu 2014 bezhotovostní transakcí vrácena, čímž jsem považoval celou záležitost za uzavřenou.

Kategoricky tedy odmítám, že bych se na úkor klubu obohatil, jednal jakkoliv nestandardně či dokonce nezákonně. Nikdy jsem nepřijal jakoukoliv finanční částku výměnou za příslib zvýhodnění kteréhokoliv hráče. Celou kauzu vnímám jako uměle vykonstruovanou a účelově načasovanou do doby vrcholících příprav na mistrovství světa s cílem poškození mojí osoby a hokejové reprezentace.

Podle dohody s ČSLH se již do skončení hokejového šampionátu nebudu k věci vyjadřovat, abych se mohl plně koncentrovat na přípravu národního mužstva, jehož úspěch je mým hlavním zájmem, a abych nezvyšoval tlak na jeho členy.

Vzhledem k závažnosti a tendenčnímu výběru zveřejněných informací jsem dnes věc předal svému právnímu zástupci, který v následujících dnech podnikne nezbytné kroky. Následně o nich bude spolu s dalšími detaily o předmětné kauze v mém zastoupení informovat média, s nimiž budu o celé věci komunikovat výhradně jeho prostřednictvím.


Nepřihlášený uživatel

#116 Re: Tiskové prohlášení Vladimíra Růžičky

2015-04-22 18:14

#115: - Tiskové prohlášení Vladimíra Růžičky 

 Zdá se vám to pořád jako úplatek pokud pan Růžička informoval tehdejší představenstvo ? Jeli v tom s ním i tehdejší představitelé klubu ? Budeme na každém jenom neustále vyhledávat chyby ? :(


Nepřihlášený uživatel

#117

2015-04-22 18:21

Myslíte si, že trenér hokejové reprezentace Vladimír Růžička vzal úplatek?

Ano
3317 66%

 

Ne
831 17%

 

Nevím
878 18%


Nepřihlášený uživatel

#118 Re: Re: Tiskové prohlášení Vladimíra Růžičky

2015-04-22 18:23

#116: - Re: Tiskové prohlášení Vladimíra Růžičky 

 takže všichni ve vedení jsou tak tupí, že nesepsali smlouvu a neodeslali ji dárci, aby měli alibi ?

to máme pěkný machry a inteligenty v tom sportu, fuj


Nepřihlášený uživatel

#119 Re: Re: Re: Tiskové prohlášení Vladimíra Růžičky

2015-04-22 18:57

#118: - Re: Re: Tiskové prohlášení Vladimíra Růžičky 

 Asi nikdo z nich nečekal, že se ze sponzorského daru udělá úplatek. Jenže jakýpak to byl úplatek, když syn David Palaščák nebyl zvýhodňován oproti lepším hráčům ?


Nepřihlášený uživatel

#120 Re: Re: Re: Re: Tiskové prohlášení Vladimíra Růžičky

2015-04-23 05:44

#119: - Re: Re: Re: Tiskové prohlášení Vladimíra Růžičky 

 hlupáku, sponzorský dar se stává sponzorským darem v okamžiku, kdy je sepsána SMLOUVA.

jinak to jsou NELEGÁLNÍ PENÍZE, pokud jsou v kase bez dokladů a nebo na kontě manželky

když účetnictví nerozumíš, tak o tom slabomyslně nepindej

 


Nepřihlášený uživatel

#121 Re: Re: Re: Re: Re: Tiskové prohlášení Vladimíra Růžičky

2015-04-23 07:18

#120: - Re: Re: Re: Re: Tiskové prohlášení Vladimíra Růžičky 

 Musím znova psát jak to bylo ?

Součinnost k zajištění dokumentace však otcem nebyla delší dobu poskytnuta, načež následně peníze požadoval zpět jako půjčku, o níž se při jednáních rovněž hovořilo.

Je snad chyba pana Růžičky, že to pan Palaščák odmítl podepsat ? Ušili na něj boudu, tak to je. A ještě se tím pan Palaščák chlubí ? :( To by se měl spíš stydět (i v tom případě, kdyby to měl být úplatek, který poskytnul). :P


Nepřihlášený uživatel

#122

2015-04-23 08:27

a který papír ODMÍTL PODEPSAT ?? kde vidíš sepsanou smlouvu, odeslanou doporučeně na jeho adresu ? jestli ji vidíš nebo máš doklad o odeslání z pošty, tak má ruuzicka alibi

tak ty doklady naval a máš očištěno  hned

i před Jehovnou


Nepřihlášený uživatel

#123 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tiskové prohlášení Vladimíra Růžičky

2015-04-27 11:01

#121: - Re: Re: Re: Re: Re: Tiskové prohlášení Vladimíra Růžičky 

 Chudák Růžička, ušili na něho boudu. Schválně, aby nevyhrál MS.

 To je spiknutí. Zakažte Rusům u nás hrát hokej !

  A určitě to vyhrajeme !

  Nebo že by to byli amíci, co tu aféru zorganizovali s tím Jedličkou ? Nebo se Šapirem ?


Nepřihlášený uživatel

#124 Kauza

2015-05-18 18:51

Těžko říct jaký dopad měla tato kauza na vývoj našeho boje o medaile. Rozhodně klidu panu Růžičkovi nepřidala. Ale Kanada byla prostě lepší... jen si myslím, že by bylo lepší, kdyby se o 1. místě rozhodovalo mezi čtyřmi formou každý s každým. Kdoví jak by jsme s Ruskem hráli my. Ale i tak je třeba náš reprezentační tým pochválit, protože udělali co bylo v jejich silách. HOŠI DĚKUJEME ! A snad příští rok v Rusku. :)

Jenda M

#125

2015-07-29 10:14

"Protikorupcni-linka.cz, která spadá pod Centrální registr dlužníků na základě průběhu mediální kauzy hokejového trenéra Vladimíra Růžičky, podala podnět Protikorupční policii, aby zahájila vyšetřování ve věci přijetí finanční hotovosti 2x 250.000,-Kč spojenou s protislužbou."

Taky by mne zajímala ona protislužba.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...