Petice za očištění jména Vladimíra Růžičky

Martin Žákovský
Autor této petice

#51 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-16 20:19

#49: - Re: Re: Re: Re:  

 Mimochodem celé lidské zákony jsou Antikristovské. Ježíš učil, že více štěstí je v dávání než v přijímání. Nechápu proč by mělo být dávání a přijímání trestné. :O


Nepřihlášený uživatel

#52 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-16 20:23

#51: Martin Žákovský - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Ty toho nechápeš myslím hodně, blbečku

Martin Žákovský
Autor této petice

#53 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-16 20:33

#52: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Ale jo, dobro a spravedlnost chápu. :) Kdyby byli všichni jako Ježíš tak je na světě krásně.


Nepřihlášený uživatel

#54

2015-04-17 10:11

Jenže jak vidíš, nejsou. A ty jsi jako Ježíš ?

Martin Žákovský
Autor této petice

#55 Re:

2015-04-17 10:34

#54: -  

 Opravdu ale jenom jako. :D Samozřejmě, že skutečný Ježíš je nyní v nebi jako Král a rozděluje nás na ovce a kozly. Proto by jsme se měli podřizovat Božímu království. A ty peníze vždycky nosili jenom samé zlo. :(

Martin Žákovský
Autor této petice

#56

2015-04-17 12:23

Jenže to nebylo podle mně uplácení !!!
Já ten model vidím takto:
Někomu Vladimír Růžička (VR) překáží a tak se Miroslav Palaščák (MP) se svým advokátem Jiřím Jehličkou domluví, že ho odstraní ze hry.
MP přichází za VR a domluví se s ním, že když bude jeho syn ve Slávii, že mu pošle sponzorský dar. VR kývne a bere to jako sponzorský dar nic netuší. Kluk trénuje, ale nedostává se do základní sestavy. Je tady ta druhá 250 tisícovka. VR požaduje, aby to sepsali jako sponzorský dar, ale to MP odmítá a požaduje peníze nazpět, že to byla půjčka (měl to takhle už předem v plánu a taky to, že bude VR vydírat). Při této příležitosti natáčí video a chce tam zachytit "úplatkařství". Neuvědomuje si však, že tím poškozuje hlavně sám sebe. VR peníze vrací a pokládá věc za vyřízenou. Pan MP ho však začíná vydírat, že zveřejní video, které se stane slavnějším než Nagano. Příznám se, že jsem si ho ani nepustil jen jsem četl, co se tam o tom psalo. A že vlastně Vláďa Růžička svému slovu dodržel, že se o jeho kluka postará. Jen jsem si všiml, že bylo natočené 6. listopadu. Tak proč až teď ???  Je to jasné... MP už od začátku to měl naplanované. A ten jeho advokát též asi moc čistý není. Má firmu Centrální registr dlužníků v USA. Státní instituce se od něj distancují, žádné významnější finanční instituce s ním nespolupracují, jím za poplatek vydaná potvrzení o bezdlužnosti nejsou uznávána a projekt je kritizován pro nekalé obchodní praktiky, zejména klamání spotřebitelů.

Na vině jsou Miroslav Palaščák a Jiří Jedlička za podvod na Vladimíra Růžičku.
 


Nepřihlášený uživatel

#57 Re:

2015-04-17 13:17

#56: Martin Žákovský -  

 Vážený pane Žákovský,

Váš svrchu zmíněný příspěvek bude přeposlán orgánům činným v trestním řízení. Zohledněno bude i Vaše doznání, že jste příjemcem invalidího důchodu pro schizofrenii dle ICD-10.

Martin Žákovský
Autor této petice

#58 Re: Re:

2015-04-17 13:34

#57: - Re:  

 Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. :P Na každou svini se vaří voda. Ježíš řekl: "Nesuďte, aby jste nebyli souzeni." Do této causy jsem si myslel, že jsme hokejový národ. Ale žiju v zemi plné blbců a pokrytců. Vy mně chcte trestat ? :O Zameťte si laskavě před svým vlastním prahem. Tahleta zkorumpovaná země mně už začíná štvát. A nejhorší je to, že trestáte za své hříchy nevinné. :( Ať to dopadne jakkoli, Růžička je nevinen ! A já mám taky své svědomí čisté. :)

Martin Žákovský
Autor této petice

#59 Kdo bral úplatek ?

2015-04-17 19:18

Ještě by mně zajímalo, kde má Růžička ten úplatek. :O


Nepřihlášený uživatel

#60 Re: Kdo bral úplatek ?

2015-04-17 19:22


Nepřihlášený uživatel

#61

2015-04-17 19:31

 

 

 

pst....tajný ! půl mega vlastně po svým muži poslala pani Polaščakova tej pani Ružačkovej, která potřebovala pučit na Ruzickovou  kábelku vod Dióra. Nakonec si tu kábelku  ale ušila sama a prachy vrátila, proto to išlo z jejiho konta, né ?

Martin Žákovský
Autor této petice

#62 Re: Re: Kdo bral úplatek ?

2015-04-18 07:19

#60: - Re: Kdo bral úplatek ? 

 Tam je právě nemá. :) Peníze má Palaščák zpátky. Takže to byla půjčka. Nechápu, proč z toho dělá Palaščák úplatek, když může být trestaný i za poskytnutí úplatku. To mu poradil Jehlička, že si to má nahrát to video a pustit ho před šampionátem ? Aneb jak se zbavit dvou much jednou ranou. :P

§ 332 Podplacení

(1) Kdo jinému nebo pro jiného v souvislosti s obstaráváním věcí obecného zájmu poskytne, nabídne nebo slíbí úplatek, nebo kdo jinému nebo pro jiného v souvislosti s podnikáním svým nebo jiného poskytne, nabídne nebo slíbí úplatek, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo peněžitým trestem.
(2) Odnětím svobody na jeden rok až šest let, propadnutím majetku nebo peněžitým trestem bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 v úmyslu opatřit sobě nebo jinému značný prospěch nebo způsobit jinému značnou škodu anebo jiný zvlášť závažný následek, nebo
b) spáchá-li takový čin vůči úřední osobě.


Nepřihlášený uživatel

#63 Re: Re: Re: Kdo bral úplatek ?

2015-04-18 09:05

#62: Martin Žákovský - Re: Re: Kdo bral úplatek ? 

 To je ale stupidní petice. Co, koho a proč chceš očisťovat ?

 Tvoje morálka, autore, je hodně pokřivená. Ale jak je vidět, to nejsi schopen pochopit.

 Určitě  v jiných případech řveš, že krást, podvádět, brát úplatky a korumpovat se nemá.

 Svoji modlu a ikonu, která je s největší pravděpodobností obyčejný lump , tu budeš  ale

 hystericky bránit . A osočovat ty, komu se podobné praktiky v hokeji nelíbí.

Vůbec si neuvědomuješ, že právě těmito používanými "metodami"  ten tvůj hokej u většiny  lidí

prohrává. Bez ohledu na to, jak dopadne MS.

 

 

Martin Žákovský
Autor této petice

#64 Re: Re: Re: Re: Kdo bral úplatek ?

2015-04-18 09:42

#63: - Re: Re: Re: Kdo bral úplatek ? 

 Běda těm, kteří vydávají dobré za špatné a špatné za dobré. Kdyby si každý raději zametl před svým vlastním prahem a nekecal do života jiných. Nevím, co z toho máte, když Růžičku napadáte. Je vám líp na duší ? Chcete všem fanouškům zhnusit hokej ? Je fakt, že mám radši fotbal a korupce se děje všude. Ale mělo by se začít úplně někde jinde: zkorumpovaná policie, soudy nebo média, které mají daleko horší vliv na osudy lidí než to zda nějaký hráč hrát bude nebo ne. Když nějaký soudce někoho nespravedlivě odsoudí za něco co neudělal (viz Kájinek) potom je to daleko horší úplatkařství (možná ani ne úplatkářství jen špatný úsudek). Ale toho si nevšimne nikdo. :( Jinak si nemyslím, že bráním lumpa. Spíše naopak. :) Růžička se uplatit nenechal. Důkazem je to, že David Palaščák nehraje v základní sestavě Slávie. Proto taky má Palaščák peníze zpátky.


Nepřihlášený uživatel

#65 Re: Re: Re: Re: Re: Kdo bral úplatek ?

2015-04-18 09:58

#64: Martin Žákovský - Re: Re: Re: Re: Kdo bral úplatek ? 

 Běda schizofrenikům, kterým nefunguje mozek normálně !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Martin Žákovský
Autor této petice

#66 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo bral úplatek ?

2015-04-18 10:05

#65: - Re: Re: Re: Re: Re: Kdo bral úplatek ? 

 To má být vyhrožování ? :O Ještě toho máte málo ?


Nepřihlášený uživatel

#67 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo bral úplatek ?

2015-04-18 10:07

#66: Martin Žákovský - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo bral úplatek ? 

 Někdo si začal....nemá si začínat !

Hračky - plačky - říká moudré přísloví !

Martin Žákovský
Autor této petice

#68 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo bral úplatek ?

2015-04-18 10:15

#67: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo bral úplatek ? 

 Ano, někdo si začal a očernil našeho nejlepšího hokejového trenéra. Že by zlá závist ? Já to ale nebyl. :P


Nepřihlášený uživatel

#69 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo bral úplatek ?

2015-04-18 10:17


Nepřihlášený uživatel

#70 Re: Re: Re: Re: Re: Kdo bral úplatek ?

2015-04-18 10:17

#64: Martin Žákovský - Re: Re: Re: Re: Kdo bral úplatek ? 

 Dobrý, hi hi hi, takže proto má Palaščák prachy zpět.

 Kdyby si ale jeho syn David přece jen zahrál v základní sestavě, už by otec svoje prachy

 nikdy neuviděl . 

  No, ještě že jsi nám to tak pěkně vysvětlil.

 Ty  si ten ID  opravdu, ale opravdu,  zasloužíš.


Nepřihlášený uživatel

#71 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo bral úplatek ?

2015-04-18 10:26

#70: - Re: Re: Re: Re: Re: Kdo bral úplatek ? 

Tohle on nepochopí. ani to , že mu na ten jeho důchod musí vydělávat ostatní lidi.

A to ještě napíše, že " Ale žiju v zemi plné blbců a pokrytců"

Místo aby těm " blbcům"   byl vděčnej, že ho živí.

Martin Žákovský
Autor této petice

#72 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo bral úplatek ?

2015-04-18 10:27

#69: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo bral úplatek ? 

 Ani už nemusím. Myslím, že je jasné na čí straně je pravda. :)

Martin Žákovský
Autor této petice

#73 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo bral úplatek ?

2015-04-18 10:31

#71: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo bral úplatek ? 

 To bylo jen pro ty nechápavé, kteří nepochopili, že byla na Růžičku udělaná bouda. Vůbec se to nevztahuje k tomu důchodu (bylo to vyjádření pouze k této kauze). Ale když už jsme to nakousli... dokážu si představit svět krásnější i bez peněz (samozřejmě by to muselo být všude). :)


Nepřihlášený uživatel

#74 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo bral úplatek ?

2015-04-18 10:35

#73: Martin Žákovský - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo bral úplatek ? 

 hihi...takže ty uděláš petici a lidi ti za to donesou jídlo ? nebo jak by ses uživil bez peněz ? Jehova by ti nasypal krmení a postavil byt ? vykládej !

Martin Žákovský
Autor této petice

#75 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo bral úplatek ?

2015-04-18 10:49

#74: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo bral úplatek ? 

 Kdyby každý žil jako Ježíš a byl štědrý (opak slova lakomý). Jídla může být na zemi dostatek. Je třeba ale omezit například peníze na zbrojení. A taky je důležité začít studovat Bibli se svědky Jehovovými, aby člověk porozuměl pravdě, kterou nám zjevil Jehova Bůh. :)




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...