Vyhoštění velvyslance USA pana Andrewa Schapira

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#801 Re: Re: Re:

2016-03-20 11:35

#795: - Re: Re:  

 a ty máš moc pestrý slovník. nezajímají mě tvoje oduševnělé vypatlané kecy. najdi si konečně borce a dej pokoj. havel je jediný porevoluční prezident na kterého můžeme být hrdí. ti dva zaprodání bolševici - alkoholik a nepřiznaný homosexuál rozkradli co mohli

Odpovědi

Olca

#823 Re: Re: Re: Re:

2016-05-17 14:32:09

#801: - Re: Re: Re:  

 Na Havla že můžeme být hrdí? A na co prosím? Byl to zrádce, alkoholik, kurevník a lhář. Velmi dobře si pamatujeme, jak

po převratu prohlašoval, že nebude požadovat rodinný majetek a nakonec u něj a jeho spícího kamarádíčka byly prolomeny

Benešovy dekrety. Když náhodou někdo z "disidentů" žádné majetky nevlastnil, tak si vyrobil falešné listiny - Chadimová,

zde to Bohudík neprošlo, tak jí za podvod alespoň udělil milost, zrovna jako otcovrahovi Odložilovi. Velmi dobře si pamatujeme,

jak nás krmil pohádkami, že nebude zdražování, že nebude nezaměstnanost, že nechce kapitalismus aj. aj., tenkrát jsem

byla ještě plná ideálů a naivní a baštila mu to. Ale na rozdíl od těch, co ho stále velebí, jsem Bohudík prozřela. Přečtěte si názory na váš idol od opravdových disidentů, kteří byli v kriminále, např. p. Wolf, jak peníze ze zahraničí, které byly určeny pro rodiny zavřených polit. vězňů, končily u úzké elity, jak se na Hrádečku pořádaly mejdany, zatímco ti, kterým byly

určeny, strádali. Je mi z Havla ještě dnes na zvracení, z jeho omluv Němcům, z jeho humanitárního bombardování a mohla bych pokračovat ještě dlouho. Spolu s Klausem to jsou největší zrádci a škůdci národa. Hanba jim!!!!!!!!

 




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...