PETICE ZA ODVOLÁNÍ Mgr. Hrbkové Hrudkové

Quoted post

Agáta

#160 pane Zající

2013-01-15 19:39

Tak obsáhlý článek (a vzpomínání na Dobřichovice)jsem ani nečekala,je dobře, že jste odešel se zařízení, které vám nedalo prostor skutečně projevit a docenit vaše schopnosti - naštěstí! Třeba vám bude jinde lépe a budete úspěšnější, my v DÚ jsme si před vámi "na zadek" nesedli a pište si, co chcete, každý holt vidí svou realitu. My budeme nadále bojovat za svá práva a za slušné zacházení. Ano pod peticí je podepsáno mnoho zaměstnanců DÚ pod jinými jmény, ale nedivte se, když vidím, jakým způsobem se vyjadřujete o panu Kubátovi a "těch, vámi vyvolených", tak je mi z toho zle. Za této situace není důležité jméno, je hlavní, aby se situací v Dobřichovicích někdo začal zabývat a vaše příspěvky do diskuze jsou nám velmi nápomocny.

Odpovědi

Jiří Zajíc

#161 Re: pane Zající

2013-01-15 20:59:38

#160: Agáta - pane Zající

Agáta... no, hlavně že vám není hanba anonymně špinit druhé. Vím, že fakta jsou pro vás nudná a nezajímavá, pomluvy a tvrzení bez důkazů jsou daleko kreatinější. Je to koncert prolhané, zbabělé zákeřnosti a plivání bez faktických argumentů. A jak jsem již napsal, gerilová válka začala již 31.7. a neměla tedy se skutečným působením ředitelky nic společného.