Za zrušení mega akce Bitva u Chlumce aneb musíme začít šetřit

Quoted post

achab

#38 pane Suchomele

2013-02-13 23:45

ad 36) Zlatá slova. Ani nemusí chodit počtář Henych, abychom viděli, že podpisů je přehršel. Už někde jsem naznačoval, že nejde o lajky a dislajky, jako na fejsbůku. Je to lakmus zájmu lidí tady v kraji o věci kolem nich a ten lakmus je zřetelný. Přesto se o věci mluví a dokonce i komunistiská členka odboru kultury ví, že je to ptákovina, a uvažovala o případném odpískání akce. I to je posun k lepšímu. Až budeme hovořit o tom, má-li nás Vaňhová zlikvidovat kvůli euro-pokutám na 5 anebo na 15 let, je docela možné, že bude podpisů víc. Anebo se necháme zlikvidovat. Nic vážnějšího se vlastně nestane. A přiznejme si, i kdyby to podepsaly tisíce lidí z cca 800 tisícové Ústeckého kraje, spolehlivá většina 46:9 by možná stejně dupla na pedál. Což se včas dozvíte na stránkách : http://pro-kraj.cz/

Odpovědi

Petr Suchomel

#41 Re: pane Suchomele

2013-02-14 22:33:44

#38: achab - pane Suchomele 

No, prošel jsem ten seznam jmen a je mi hned jasné, že mnozí to pojali jako pouhý šprajc komunistickému vedení města Ústí. To jen trochu na vystřízlivění, achabe. Ale dobrá, dám tam podpis. Padouch nebo hrdina, vždyť jsme jedna rodina. Zdravím.