Ban hráči Altair(Malik)

Jak již výše zmíněný nadpis říká, jedná se zde o žádost na BAN hráči Altair z důvodu : lhaní GM. Vůči tomuto obvinění se daný hráč nemá, jak odvolat, jelikož jak v topic "Žádost o unBAN" tvrdí :

Cituji :

3. Můj Altair není vrah ani zloděj, je to člověk co jede sám na sebe

V tomto případu se jedná o lhaní GM či RPGM, jelikož  29.1.2013 v eventu, o získání štítu Paní vody, se připlížil k oltáři, u něž stál Ethernal a pokusil se odcizit objekt, který se dá charakterizovat jako lebka. Pokud se daný hráč necítí, jako zloděj, neznamená to, že jím není. Odcizení cizí věci, která nám nenáleží je akt zločinu, v tomto případě krádeže=zloděj.

V tomto eventu byli přítomni 3 RPGM, při čemž i zmíněný Thalis za svou hráčskou postavu. I přes několik svědků při tomto činu (eventu) se rozhodl krásti, což je čin zločinu tudíž ve zmíněném postu lže RPGM.

Cituji:

"Dámy a pánové, osobně se raději vždy tvářím nekonfliktně a mile. Odedneška to budu muset změnit.
Příliš jste si zvykli, že ve starém GMT nebylo vše úplně jasné a slovo sem nebo tam se zapomnělo, či jinak zakopalo pod zem. Takto už to nějaký ten týden nefunguje a často jste se mohli setkat s nápisem "Za lhaní ..." Ani toto Vás nepoučilo a rozhodli jste se často lhát GMT s tím, že my na to nepřijdeme.
Za toto chování, jsem nucen přistoupit k nejhoršímu a lhaní odedneška tvrdě trestat. Je mi líto, že můžete schytat týdenní ban i za naprstou prkotinu, ale co jste si nadrobili to si sníte. Proti tomuto rozhodnutí nebude platit žádné odvolání a jediná možnost unbanu bude velmi slušná omluva s přesným rozborem chyby z Vaší strany. A to veřejně na fóru.
Pokud Vám toto rozhodnutí vadí, začněte s těmi, kdo si to vynutili opakovaným lhaním.

P.S.: Rád bych Vás upozornil, že ve chvíli, když cokoli takovéhoto řeknete, tak ihned letí expresní PM člověku, na kterého jste se odvolali a nemáme nejmenší problém napsat ani bývalému členu týmu.

S přáním hezkého zbytku dne, Dawenear. "

Jak jistě vidíte zde se hráč Altair dopustil onoho porušení, tudíž lhaní GMT. Pokud se daný hráč chce odvolat na to, že toto na stránce RP-Mythia není, neuspěje jelikož podle pravidla :

"§1 Základní Pravidla

Přihlášením do hry hráč stvrzuje, že jste si přečetl pravidla a souhlasí s nimi. Neznalost pravidel neomlouvá. Rovněž hráč vstupem na server přijímá pravidla RP a zavazuje se RP hrát. (více info např. v příručce). "

Každý s těmito pravidly souhlasí při každém lognutí do hry, kdy se neznalost a nesledování fóra (přesněji topic Server-Pravidla) neomlouvá.

Prostřednictvím tohoto textu žádám GM team RP serveru Mythia o udělení BANu hráči Altair z důvodu lhaní GMT a žádám i ostatní hráče, jenž souhlasí s tímto trestem ať se vyjádří (do kolonky Jméno, příjmení napište váš char či anonymního uživatele).

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Role player, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice24.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Facebook