Petice Za zrušení soukromých exekutorů


Nepřihlášený uživatel

/ #1068

2014-11-23 19:37

Dobrý den, když jsem volala na soud, abych zjistila něco víc o manželových dluzích a exekucích, dozvěděla jsem se, že "exekuce jsou vedené proti mému manželovi, tudíž se mě netýkají a nemohou mi sdělit žádné informace". Vtipné? Snad. Ale pouze do té doby, než mi jeden "exekutor" prohlížel moje osobní (a intimní) zásuvky a nakonec mi ukradl výhradně moje věci pořízené ještě před svatbou. Na dokladu o koupi není jméno kupujícího. Prosím - který zákon toto přikazuje (a přikazoval) prodávajícím, aby doklad byl VŽDY na jméno? Složitými právními cestami (na jejichž počátku byl pokus o sebevraždu)se povedlo věci dostat zpět. A dnes? Exekuce ještě nejsou u konce. Každý den žiji v napětí, zda se dostanu po návratu z práce domů. Děti nemohou být sami doma - bojí se. Stejně jako já... Ale, věřím, že všeho do času, i "samozvaní vykonavatelé spravedlnosti" dojdou své odměny... Povinní, třetí osoby i vy oprávnění, a vůbec všichni, kteří exekutoři okrádají pod rouškou spravedlnosti - DRŽME SE! Zdraví Milada