Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie


Nepřihlášený uživatel

/ #2970

2015-09-25 12:02

Maximální souhlas. Jsme občané této země máme právo na to se vyjadřovat a také na to odmítnout to co se nám nelíbí. A nikdo nemá právo, do tohoto zasahovat, ani EU ani nikdo jiný!!! Pokud to ti co byli zvoleni z našich řad toto nechtějí akceptovat. A nejsou si vědomi toho, že jsou tu pro nás a můžou existovat jen díky nám! Pak nemají nejmenší právo nadále ve svých funkcích co prohledávat a setrvávat. Zákony které za dobu od převratu se v této zemi odsouhlasili jak si tu dělali a dělají co chtějí viz samé zákazy a jiné už je prostě neakceptovatelne a je čas na změnu!!!! I za cenu toho, že někdo bude dělat z něčeho něco co tak vůbec není! jako že rasiste, xenogobove, extremisti, populusti a jiné řeči!!! Toto je naše země naši občané kde víc jak dvacet procent žije pod hranicí životního minima na úkor druhých, a jiné a jiné to bu bylo na dlouho. A je mi z vás všech páni politici na nic a to budu ještě hodně slušný. Je to vaše vizitka a vaše ostuda to v jakém stavu je naše zem a náš lid a co tu pachate. Že naši rodiče a prarodiče kteří tu budovali celý život dřeli nemají ani na důstojné stáří ani na pořádnou lékařskou pomoc máme tu víc jak deset procent nezaměstnaných a i to vám je málo? Podnikatelé jsou dle některých z vás paraziti! Nezlobte se na mne, ale nemáte právo v této zemi vládnout a ani žít! Nemáte hrdost ani důstojnost vlastní! Jste jen prasata co se ženou za penězi a jak říká jeden můj kamarád (money tolk and shit shut up) peníze mluví hovno mlčí, tzv řeč peněz a vy jste ta hovna se staženou prdelí!!! A přísahám, že pro tyto naše občany klidně zemřu a pro svou zem, ale vy půjdete na porážku jako první. Že je to extrémní názor? Je můj a vezměte mi ho jako občan s tím co děláte na něj mám plný názor i za cenu, že bych měl umřít!!!!!