Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

ale mě si nekoupili

/ #4115 KOUPILI SI NÁS

2015-10-03 17:31

Slyšel jsem názor: ... "U nás se opravil kostel z Evropských peněz, tak proč vystupovat z EU?" ... a jistě takových kostelů by se našlo pár v ČR!?

Možná tamější věřící nebudou motivováni k podpisu této petice, a to je smutné! ... (Kéž bychom se všichni pletli v obavách z islamizace, a bylo to jednou úplně v pohodě cool, multikulti! ... Jenže, bohužel příklady z Německa, Švédska, Itálie, Velké Británie, Holandska, Francie, Belgie, ... atd. jsou často spíše velmi negativně katastrofální a šokující!) ... A já mám takovej blbej pocit, skoro tušení, že po pár letech islamizace by nakonec ten kostel, i tamten, i další: ... skončil zbouraný, nebo jako mešita, a křesťané v lepším případě na dlažbě, v horším pod kudlou.

A tak by si EU vzala i s úroky, co dala, ... jen nějak mi to smrdí těmi pověstnými 30 Jidášskými groši, kterými si nás koupili !?!

EU něco dá, a mnohem více Ti (nám) vezme! Na kolik si ceníme demokracie, víry, svobody, národa, vlasti, budoucnosti, pravdy?

EU má zatím ještě připraveno dostatek sad (kolekčí) 30-ti stříbrných, aby si nás koupila!