Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie


Nepřihlášený uživatel

/ #10513 Re: Vrah řekl: „Jsem muslim vyznávající hodnoty milosrdenství a laskavosti. Nejsem extremista“ ...

2016-07-27 14:41

#10510: TOTO JE VRAH - Vrah řekl: „Jsem muslim vyznávající hodnoty milosrdenství a laskavosti. Nejsem extremista“ ... 

 Že zabil pár nevinných Němců, je přece naprosto irelevantní. Hlavní je, že nebyla jakkoliv omezena JEHO výsostná práva na svobodné vycházky. Práva azylantů a kriminálníků nadevše, těm se musí vše podřídit. Kdyby ho těsně před útokem někdo zpacifikoval a nedejbože mu ublížil, ještě by soudili jeho za ublížení na zdraví! Zvrácený systém, který nám zde vládne! Evropané, vyjděte do ulic a řekněte, že takovou Evropu nechcete, vyhažte z oken tu ničemnou bandu multikulti darmošlapů! Jich se to netýká, oni mají své ochranky, oni mají svá luxusní sídla v rezidenčních čtvrtích, svoje ulité miliony a připravená letní sídla daleko v zámoří, kdyby se nedej bože něco zvrtlo, odnese to vždy jn obyčejný plebs, který byl tak hloupý, že dal téhle sebrance právo za něj rozhodovat. Ale jak se praví, každý národ má takovou vládu, jakou si zaslouží a Němci, když volí stále dokola tu vyzobanou slunečnici, si asi nezaslouží, aby se s nimi zacházelo jinak než jako s cvičnými terči na střelnici. Je mi liíto těch, kteří volí NPD či AfD a odserou to kvůli debilitě osttních sluníčkových Němců, kteří volí stále dokola t samé multikulti populisty.