Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.

T:G:M

/ #598 Re: absolutní nenávist komunismu !!

2011-12-28 05:30

#15: komunismus je zvěrstvo !! - absolutní nenávist komunismu !!

ty idiote jel jsem teď  nedávno tramvají a velmi polohlasně jsem se z kamaradem bavil o havlovi byl jsem pouze faktický ne sprostý a najednou mi ze zadu přilítla facka a nějakej strejda tak 45 mi dal facku a začal mi nadavat do komoušu mě je 28 tak jsem vstal odvětil jsem pěsti mezi oči a vystoupil ( s toho plyne že ten člověk nebyl moc vychovaný asi jako ty, neboť mě učili rodiče doma, že cizí rozhovory se neposlouchají) si mu udělejte mausoelum vy kapitalisticka lůzo (když budu používat retoriku jako ty vole.... kolik ti je?!?)  Václav Havel když převzal moc ( a to jen to co mu povolili) 89 tak skladal přísahu na komunistickou ústavu, že potapěl a udaval své přatele nechával je trpět i když sám měl víc než dost(při praci jako disident podporovaný vladami ze západu škudlící si v šuplíčku valuty....zkus si něco přečíst a přemýšlej hlavou a ne prdelí kam ti asi ten mozek vlezl s toho jak sereš na svoji historie, nebo se osdstěhuj do ameriky tam na tebe čekaj

je mi z vás zle Václav Havel byl někdo a takový zvířata jako ste vy nemají právo se k němu po jeho smrdi vyjadřovat
(no smrdí už prdí do kytek)

čti si co píšeš, pak třeba budeš myslet bez emocí....   

tento tvůj výrok ale z demokracíi a svobodou slova, kterou (asi podle tebe) zastaval Havel moc nesouvisí co ty nenavidím komunismus!!!!!