MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Proti petici

#3511

2014-11-05 09:06

Petice za odstoupení prezidenta?? Celkem směšné, nebot si ho český národ sám zvolil. Každý z voličů u prezidenských voleb věděl co je pan Zeman zač, jak se chová a jak se vyjadřuje a stejně se stalo, že volby vyhrál. A ted by jste ho chtěli odvolat z fukce? Chtěli jste ho na hrad, tak ted si vychutnávejte tu ostudu, co dělá České zemi. Pana Zemana jsem nevolila, a jeho výroky do vysílání se mi také moc  nelíbili, a hlavně se mi nelíbí rozebírání této situace v zahraničních mediích. Ovšem jsem proti petici. Myslím, že by občané, měli řešit horší věci co se v této zemi dějí. Podepisovat petice, za to aby nás politici a další papaláši neokrádali. Aby vláda podporovala lid, který zde žije a né vlastní kapsy. K tomuto by měl člověk mít jistý postoj a společně všichni by jsme měli protestovat a sepisovat petice pro tohle. Snažit se změnit republiku, která je jen prolezlá korupcí a lidí ve vysokých funkcí co si žijou na náš úrok a že jich není málo. Během těch pár let co tato republika existuje jsme se dostali někam co do zářné budoucnosti má hodně daleko. Všichni by se měli zamyslet nad tím, jestli sepisování petice proti prezidentovi něco změní či  radši zkousnout světovou ostudu za vulgární vyjadřování naší hlavy státu a snažit se udělat něco pro příjemnější život českého lidu. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#3571 Re:

2014-11-05 09:30:13

#3511: Proti petici -  

 lidi jsou nevděčné h*vada ...