MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#143710 Obrovský omyl českého voličstva

2018-12-13 10:22

Věřte mi, že byla doba kdy jsem si Zemana jako opozičního politika vážil. Obdivivoval jsem jeho rétorické schopnoti, smál se jeho bonmotům a odpouštěl mu jeho drobné sprosťárničky. V první volbě jsem ho sice nevolil, ale z jeho zvolení jsem tragédii nedělal. Očekával jsem, že se svého úřadu zhostí se ctí a bude chtít konec své politické kariéry ukončit jako skutečný státník. Domnívat se, že to tak bude byl těžký a vražedný omyl. Sice přicházely úvahy a zprávy z přímé blíkosti Zemana, že pokud dá průchod svým špatným lidským vlastnostem, máme se na co těšit. Hmmm stalo se, bohužel. Zeman v zajetí svých špatných vlastností a neuvěřitelně špatných lidí úřad prezidenta dehonestoval natolik, že to bere dech. Podařilo se mu pošlapat snad vše na čem stát stojí. Sprostotu, lež, hulváctví, bezohlednost a cynismus povýšil na ctnosti. To, že dnes opojen mocí, kterou rok za rokem lží posiluje, slouží především oněm špatným lidem a východním velmocem je něco neuvěřitelného. V čele naší země stojí nemorální pomstychtivá, zlá, zákeřná zrůda, kterou jsme si do nejvyššího úřadu zvolili sami. Možná se někomu budou zdát tato slova příliš tvrdá, ale nejsem schopen v souvislosti posledními událostmi najít jiná.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#143756 Re: Obrovský omyl českého voličstva

2018-12-14 14:44:45

#143710: - Obrovský omyl českého voličstva 

Když Amerika požádala o vydání ruského hackera, prezident této země přímo intervenoval u premiéra ba i odvolal tehdejšího ministra spravedlnosti, který ho chtěl USA vydat. Když Rusko zatáhlo naši zemi do kauzy Novičok, prezident této země pokřivil zprávy rozvědek, aby Rusku přispěchal mediálně na pomoc. Naštěstí britské tajné služby pracovali spolehlivě a našli Skripalovi traviče a tak ruskou lež i snahy českého prezidenta zesměšnili v přímém přenosu. Český prezident je jedinný prezident Evropy, který měl jako poradce činského lobbistu, toho času ve vazbě díky korupci. Když české zpravodajské služby rozpráší skupinu ruských špionů, český prezident opět přispěchá s pokyny z ruského velvyslanectví, aby podkopával jejich práci. Když nad tím celý tak přemýšlím, tak nakonec je možná dobře, že Babiš je dotačním králem, kdyby totiž nebyl finančně závislý na veřejných penězích západní Evropy, už dávno bychom byli v ruské državě ..