Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#3185 Re: ???

2012-01-11 15:46

#3181: Verinka - ??? 

 No tohle byly nádherné řádky.Na banány se nechodí stát fronty,také nejdou k životu důležité,na maso chodíme stát frontu na náměstí,když přijedou prodávat levnější.A zato,že si mohu říkat co se mi zlíbí, si nic nekoupím.Noo a možná byste koukala,kdyby jste nadávala na TY NAHOŘE někde hodně veřejně,jak by jste pochodila.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#3203 Re: Re: ???

2012-01-11 16:48:54

#3185: - Re: ???

Nic si za svobodny slovo nekoupite, ale taky vas nikdo kvuli tomu nezavrazdi, nebo nestrci do chladku na dozivoti...;-) a nevim teda kde bydlite, ale ani u nas na malomeste Beroune se nemusi stat fronta na maso, i kdyz je sebelevnejsi :-) ale tak co...na ty nahore jsem mela moznost zanadavat pres Kocaba a nic se mi nestalo...chapu, ze toho asi taky radi nemate, ale je mi to srdecne jedno...jedna ruka s nim nejsem, ale je videt, ze to jde, kdyz se chce...ale jedna moudra pisnicka rika: pres to vsechno co lid v tom kraji zaziva, probihaj vsechny nepokoje v pajzlu u piva a stale veri na rytire z blaniku, nez prijdou zvolil narod vyckavaci taktiku...;-) typicky...stezovat si...a pak ani nejit k volbam, aby to bylo aspon trosku jinak...cimz nehazim vsechny do jednoho pytle...verim, ze jsou tu taci, co k volbam urcite jdou..:-)