Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#5029

2012-02-10 13:19

Jsem zásadně proti,prorože můj president to nebyl.Fandí mu pouze ti kdo ho opravdu neznali.Byl to zaprodanec proamerický a rádoby humanista s velmi pokřiveným charakterem.Zjistěte si něco o tom jak se chudáček měl a jak si žil z peněz ze západu před r.1989 a jak"pomáhal"potřebným chartistům,jak nakládal s penězi např.od prof.Janoucha.Přečtěte si článek od chartisy p.Wolfa pod názvem "Opilec Václav Havel".Vzpomeťe kolik lidí připravil o práci zrušením zbrojovek hlavně na Slovensku,aby se na jejich trhy dostali zahraniční zbrojní firmy.Proč asi.Narozeni po roce 1989 zajímejte se o to kdo Byl Václav Havel a nevěřte všemu,jak na něj jeho příznivci pějí ódy.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#5053 Re:

2012-02-13 17:15:05

#5029: -  

No ateď se Hrad dere další jeho kamarád Fisher.

 


Nepřihlášený uživatel

#5077 Re:

2012-02-16 14:33:15

#5029: - Nedá se nic než souhlasit

 


Nepřihlášený uživatel

#5107 Re: Jsem zásadně proti

2012-02-21 18:14:31

#5029: -

PROTI TOMU SOUHLAS /!/, NEBOLI S TÍMTO PŘÍSPĚVKEM SE OPRAVDU DÁ SOUHLASIT (A TO JEŠTĚ ZDALEKA NEVÍME VŠE, CO VŠECHNO TADY PAN HAVEL "POHNOJIL")! JESTLI JE NAPŘ.PRAVDA,ŽE VE FUNKCI PREZIDENTA UMOŽNIL JEDNÉ CIZÍ VELMOCI NEOMEZENÝ PŘÍSTUP DO ARCHIVŮ ČS. ROZVĚDKY, TAK BY ASI OPRAVDU MĚL BÝT SOUZEN ZA VLASTIZRADU (NAMÍSTO TOHO, ABY MU OBČANÉ TÉTO ZEMĚ STAVĚLI POMNÍKY)... ALE POMNÍKY TADY BYLY ODHALENY (DOKONCE PO ROCE 2000!) I TAKOVÉ PROKAZATELNĚ BOLŠEVICKÉ OSOBNOSTI, JAKOU BYL NAPŘ. SPISOVATEL JAROSLAV HAŠEK, TAKŽE TADY JIŽ OPRAVDU NELZE SLUŠNÉ LIDI ASI NIČÍM PŘEKVAPIT... JINAK Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI VÍM O PŘÍPADU, KDY ZDE BYL V 90. LETECH ODSOUZEN NÁŠ OBČAN ZA ZLOČIN, KTERÝ NESPÁCHAL (BYL VE ŠPATNOU CHVÍLI NA ŠPATNÉM MÍSTĚ A ZE SVĚDKA Z NĚHO BYL POLICIÍ VYROBEN SPOLUPACHATEL /PŘEPADENÍ/ A DÍKY NAŠÍ SLEPÉ JUSTICI STRÁVIL V KRIMINÁLE 17 MĚSÍCŮ)! KDYŽ SE /Z VAZBY/ OBRÁTIL VE SVÉ VĚCI NA PREZIDENTA (HAVLA), TAK MU PREZIDENTSKÁ KANCELÁŘ ODPOVĚDĚLA, ŽE ANI PREZIDENT NESMÍ ZASAHOVAT DO PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍHO ŘÍZENÍ NEZÁVISLÉHO SOUDU... A KDEŽE LOŇSKÉ SNĚHY "VONSU" V TÉ DOBĚ JIŽ ASI BYLY, ŽE... ALE VE STEJNÉ DOBĚ SE PAN PREZIDENT (HAVEL) "NEUPEJPAL" UDĚLIT MILOST "JAKÉSI" PANÍ CHADIMOVÉ, JEJÍŽ PŘÍPAD (TÝKAJÍCÍ SE VLASTNICTVÍ DOMU NA LORETÁNSKÉM NÁMĚSTÍ) JIŽ V TÉ DOBĚ TAKÉ ŘEŠIL NEZÁVISLÝ SOUD... NAVÍC PAN PREZIDENT (HAVEL) UDĚLIL PANÍ CHADIMOVÉ MILOST (JEŠTĚ PŘED VYNESENÍM ROZSUDKU "NEZÁVISLÉHO" SOUDU /!/, VSTOUPIL TAK TEDY PŘÍMO DO JEHO NEZÁVISLÉHO ŘÍZENÍ)! POCHOPIL JSEM, ŽE JSME ZASE (NEUSTÁLE?) TAM, KDE JSME BYLI DLOUHO PŘEDTÍM! JINAK SI MYSLÍM, ŽE PREZIDENT HAVEL SE MÍSTO TOHO MĚL ZASADIT NAPŘÍKLAD O REFERENDUM, TÝKAJÍCÍ SE NAŠEHO VSTUPU DO 'NATO'... (AČKOLI JE FAKT, ŽE SERVILNÍ VŮČI VELMOCEM BYLI VŠICHNI NAŠI PREZIDENTI /COŽ TADY V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEPŘIPOMÍNÁM JAKO OMLUVU V. HAVLA/)!