Petice na podporu náměstka hejtmana JUDr. Sloupa

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#8 Re: Re: My z Pohraniční stráže

2012-12-15 20:42

#7: - Re: My z Pohraniční stráže

Pane Burgere, ohradil jsem se, neb se domnívám, že ten kdo sloužil u Pohraniční stráže a je jedno kde, nemá se za co stydět nebo dokonce se omlouvat ! Pokud kdokoliv z nás spáchal nějaký trestný čin, nechť je za něj po právu potrestán. Ti kteří z nás dělají zločince, nerespektují vůbec nic !!! Pana Václava Sloupa znám osobně a plně jej podporuji ! Útoky proti němu, považuji za útoky proti sobě, všem mým příbuzným, přátelům a všem kteří u Pohraniční stráže sloužili ! Jsem schopen a připraven vysvětlovat a obhajovat naši čestnou službu pro tento stát a jeho obyvatele veřejně ! S pozdravem  Stanislav Kvasnička ml.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#10 Re: Re: Re: My z Pohraniční stráže

2012-12-15 21:08:00

#8: - Re: Re: My z Pohraniční stráže

Děkuji Vám za Vaše slova, pane Kvasničko. Máte pravdu, že není se za co stydět a rozhodně se mě osobně dotýká, když

se zjednodušeně vytváří ze služby u PS nějaké stigma. Šílenství, které uměle vytvořila Alternativa pod vedením pana Kotka

a zblabla studenty, kteří nemají o sužbě u PS ani ánung, považuji jednak za pohrdání výsledky voleb a jednak za pohrdání

službou pohraničníků....Jsem rád za Váš postoj a vážím si ho...Děkuji. Burger Milan.