Karle Schwarzenbergu, dodržte slovo a skončete v politice!

Quoted post

Votrava

#3 To nemá smysl

2013-01-28 23:00

Karel neodstoupí. Tenkrát v Topolánkově vládě také řekl: "Buď Čunek nebo já..." A dopadlo to: Čunek i já. Karel je prachsprostý křivák.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#96 Re: To nemá smysl

2013-02-11 20:55:23

Pravda, tolikrát už řekl něco, co nedodržel - ale kdo z nich dodržel to, co vyhlašoval? To nás nesmí odradit od boje proti nim, jinak se vrátí feudalizmus (majetky už na to má a klér už jedná s Habsburky o prodeji nemovitostí, získaných restitucemi církví a který nezískalí restitucemi habsburských majetků, protože díky bohu Benešovy dekrety to zatrhly). Hned by vracel Sudety Němcům, čekali jen na jeho zvolení prezidentem. Proboha, ještě že se lidé vzpamatovali, odolali nátlaku komediantů a médií a nedali mu hlas! Jinak by bylo po hranicích republiky a po republice vůbec! Bodrý pan kníže - i když se snažil - mnohokrát během předvolebních diskusí ztratil svoji milou tvář a problesklo jeho pravé já. Je to velká škodná, nasazená sem zvenčí - nedovolme mu rozhodovat o čemkoli a jeho TOP 09 už nevolme! Uvědomme si, pro co všechno zvedal v parlamentu ruku! Šel celou dobu proti nám!  Pražáci zase jako vždy půjdou proti lidem této země a za podpory komediantů a médií budou volit TOP 09 a ODS, ale my ostatní se tomu musíme vzepřít a nedovolit, aby dál ničili tuto zem! Ti mladí k tomu časem také dojdou, až se jich to osobně dotkne. Teď je živí rodiče, až budou živit vlastní rodinu, poděkují nám starším, že jsme bránili ne sebe, ale hlavně je a jejich děti.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...