ZA OBNOVU KOUPALIŠTĚ V NOVÉM MĚSTĚ NAD METUJÍ

My, níže podepsaní, jsme znepokojeni situací ohledně řešení otázky, která již mnoho let trápí nejednoho obyvatele Nového Města nad Metují. Bývalo u nás jedno z nejkrásnějších koupališť v Čechách. Během minulých let, kdy se měnily parametry a voda z Metuje nebyla vyhovující, se plánovala rekonstrukce. Došlo i k zakoupení čističky, která byla složena v areálu koupaliště a byly započaty stavební práce. V této souvislosti se provedlo i spousta kroků, které si však zaslouží samostatnou debatu.


Uvědomujeme si, že vybudování koupaliště je nákladná věc. Nicméně, koupaliště na přírodní bázi by mělo po první investici minimální náklady a určitě by se našel zájemce o pronájem občerstvení v tomto krásném koutě od jara do podzimu. Areál by samozřejmě mohl sloužit nejen ke koupání, ale i k pořádání různých společenských akcí.


Otevřme tedy znovu tuto otázku a přehodnoťme dosavadní argumenty a postoje.


Děkujeme městským zastupitelům, že se budou naší peticí zabývat.

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Karel Falta, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice24.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Facebook