Zachraňme Zahrádku U Palce

Provizorní elektronická petice byla uzavřena. Podepisujte nyní, prosím, výhradně tištěné petiční archy. Přehled petičních míst a další informace na http://www.zachranmezahradku.cz/clanky/petice. Děkujeme!

Máte rádi Zahrádku U Palce, chodíte si v létě s přáteli posedět do krásného prostředí pod Květnicí? Líbí se vám Den hudby a další koncerty konané v tomto prostředí? Pokud Vám záleží na zachování tohoto cenného kulturně-historického místa, podpořte iniciativu „Zachraňme Zahrádku U Palce“, a to prostřednictvím podepsání přiložené petice. Tím získáme mandát pro jednání s představiteli města, kteří pak mohou vyvíjet iniciativu v zájmu zachování areálu jako veřejného, nikoliv soukromého místa. Zahrádce U Palce hrozí uzavření a výstavba bytových jednotek, kterou plánuje nový majitel domu Pernštýna. 

Znění petice:

Záleží mi na tom, aby historický dům Pernštýn a Zahrádka u Palce sloužily i nadále tišnovské veřejnosti a bylo plně zachováno jejich současné využití pro potřeby obyvatel města. Nesouhlasím s plány na zastavění části nádvoří a vyjadřuji podporu iniciativě  „Zachraňme Zahrádku U Palce“ v jejich jednání s představiteli města Tišnova.

Přidejte se k nám, šiřte a sdílejte petici a informace mezi své přátele a známé.

Více informací Facebooku „Zachraňme Zahrádku U Palce“ a  na http://www.zachranmezahradku.cz/


Předem díky za podporu, nápady a inspiraci :)


Jan Pernica za iniciativu "Zachraňme Zahrádku U Palce"    Kontaktujte autora petice

Facebook