podporujeme prezidenta Zemana

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno podporujeme prezidenta Zemana


Nepřihlášený uživatel

#876 Re:

2014-11-21 12:43

#873: -  

 Děkujji. Všimla jsem si, že se odkaz neobjevil, přestože jsem ho uváděla. Snad s tím tady někdo nemanipuluje.  Takže odkaz pro Ty, kteří o něm neví: snad se tentokrát neztratí.    Raději píšu ještě jinak, kdyby se to přece jen ztratilo branmepresidenta.cz  a před to www.


Nepřihlášený uživatel

#877 Re:

2014-11-21 12:44

#875: -  

 Přesně tak o:)))))

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-21 12:52



Nepřihlášený uživatel

#879

2014-11-21 13:58

Podporuji Miloše Zemana protože jeho konání je ku prospěchu naprosté většiny obyvatel České

republiky i když si to někteří pod vlivem sdělovacích prostředků a v teple svých pelíšků neuvědomují.

Nesouhlasím s přirovnáváním k V.Klauzovi vzhledem k tomu co on má všechno na svědomí  a byl do

nedávna ikonou většiny dnešních dnešních kritiků M. Zemana.

J.A.


Nepřihlášený uživatel

#880

2014-11-21 15:29

Naše TV, rozhlas a mnohý tisk informují neobjektivně. Tito manipulátoři nemohou unést že jim padla jejich vláda, která pro tento stát udělala velmi málo. Běsní proto, že prezidentem není ten pán, který by prezidenta Beneše za jeho dekrety hnal před tribunál.

Nepřihlášený uživatel

#881 Re:

2014-11-21 16:04

#880: -  Tito manipulátoři nemohou unést že jim padla jejich vláda,

 Jak se dělá "demokracie"po americku, jsem si vzpomněl na příběh těsně po převratu. Ředitel ČT Fairajzl tvrdil, že má usvědčující dokumenty, možná byly i na Havla. Cestou z chaty měl smrtelnou nehodu a zároveň mu shořela chata..

kamila Špát.

#882 není to vůbec o sprosté mluvě

2014-11-21 16:40

Jsou lidé, kteří mluví sprostě, ale chovají se slušně. Lépe je, když člověk myslí i mluví slušně.

Nejhorší varianta je, když člověk nejen mluví sprostě, ale se i sprostě chová. A to je případ našeho prezidenta. Další věcí je adekvátnost. Můžu poslat do p.dele svého manžela (i když to nedělávám), ale už si to nedovolím ke svým rodičům, no a pokud tam pošlu např. policajta, tak samozřejmě to bude mít nějaký důsledek. A on nás tam posílá všechny :( nemusím s někým souhlasit, ale určitě s ním musím jednat s respektem. To on nedělá


Nepřihlášený uživatel

#883 Re:

2014-11-21 17:51


Nepřihlášený uživatel

#884

2014-11-21 19:00

Braňme prasidenta Kundoše z Emana!!! Když se nám to povede, budeme všichni mluvit rusky a bát se vymyšlených nepřátel.

Honza

#885 Zeman

2014-11-21 19:52

kdysi určitě dobrý člověk. Byl demokraticky zvolen, má vůle to nebyla. Chtěl bych si ho pro něco vážit, na každém prezidentovi od 89tého se něco našlo (tedy krom hromady chyb, ale kdo z nás je nemá). Jenže co je vlastně na M.S. dobrého?? Národ rozděluje, chování má nepatřičné vážnosti prezidentskému úřadu, Kmotr Mrázek se mu za života vysmál a využíval ho, v zahraničí si klepou na čelo nebo je rovnou třeba uvádět, že toto není postoj celé ČR, mstí se.
Mrzí mě to, ale ne... toto není Pan Prezident, jen v tom úřadu prostě je.

Pražák

#886 Re:

2014-11-21 22:01

#52: Marwin -  

 A já se zase stydím za takový jako ty, který se ani nenaučí pořádně česky, ale dělat ostudu na netu a projevovat se hůř než poslední vidlák, to Marwinovi jde jedna-dvě. Co?


Nepřihlášený uživatel

#887

2014-11-22 02:05

Súhlasím s názorom pána Rosslera a podporujem pána prezidenta Zemana! S úctou Irena Rosnerova

Nepřihlášený uživatel

#888

2014-11-22 08:01

Je   to   jen  hloupá  a  účelová kampaň. Vulgarismy byly  zcela namístě . Byly vytrženy záměrně z kontextu. Je to potřeba ještě dohrát do konce. Ukázat jak je druhá polovina národa ubohá a to si říká, že je demokratická. Pan prezident se chová jako státník a proto se chová pragmaticky.Cítí odpovědnost vůči této zemi. Dokázal to v Číně a postojem k Rusku. Lidská práva jsou dnes už jenom zástěrkou k jejich dalšímu porušování. Pan prezident stojí na správné straně barikády, což se nedá říci o většině našich politiků. Držím mu v tom palce. S pozdravem Severin František


Nepřihlášený uživatel

#889

2014-11-22 10:08

Podporuji prezidenta Zemana souhlasím s jeho politiokou - mělo by se zjistit, který stát stojí za demonstracemi za odvolání prezidenta !!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#890

2014-11-22 11:44

Pan Miloš Zeman je můj prezident, má moji plnou podporu ve všem co dělá, říká a co si tu do blízkého budoucna přeje mít.

Nepřihlášený uživatel

#891

2014-11-22 12:10

Vážím si pana prezidenta a plně ho podporuji. Odsuzuji všechny, kteří jsou zfanatizovaní, moralizují, ale sami nemají ani špetku slušného chování.

Nepřihlášený uživatel

#892

2014-11-22 12:16

Podporuji Zemana a NEPODPORUJI šmejdy kteří htějí na podpoře presidenta vydělat .

Nepřihlášený uživatel

#893

2014-11-22 12:17

Souhlasím s názory pana prezidenta a volila bych jej opět!
Václav

#894 Re:

2014-11-22 13:11

#27: -  

 Rád bych vám odpověděl ale nechci páchnout jako pýchbete vy.


Nepřihlášený uživatel

#895

2014-11-22 13:59

podporuji prezidenta Zemana , protože je přímí, a upřímný k občanům naší země , neleze do análu Americe ani EU . někdy nevolí správná slova , ale to nedělají ani jiní naši politici , takže mi to nevadí.

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-22 14:08


filolendronka

#897

2014-11-22 15:05

Souhlasím s panem 25. Americká vláda,která papouškuje nejbohatším "vyvolencům" světa ,podle provokuje,dezinformuje,atd.Proč si neválčí u sebe?Proč to má vždy odnést kdokoli jiný?Už i u nich se lidé bouří,ale to my se v p lošných médiích nedočteme.Ještě,že je internet a lidé si mohou přečíst i opravdu nezávislé informace a je nás čím dál víc.Všimli jste si? Když je odkaz nebo video na opravdu nezkreslené dění v celém světě,brzy to utnou,prostě to nelze otevřít,proč asi?No možná zjistili,že nejsme tak tupí a musí činit opatření,aby si nedejbože lidé neutvářeli vlastní logické názory.Fandím prezidentu Zemanovi.Nikdo není dokonalý,ale on má zdravé názory a umí je objasnit a né všeobecně mlít jako většina našich nenažraných a bez skrupulí se obohacujících politiků a oligarchů.Jedním z dalších názorných příkladů je fraška s jejich zvyšováním platů.Měli by si ubrat a to hodně,státní kasa je skoro prázdná a stále se vyprazdnuje.

Zdenka

#898 Re: Re: Re: pussy není pussi

2014-11-22 15:29

#168: arpi - Re: Re: pussy není pussi 

 ...stačí si zadat Pussy do překladače google - vlevo dole je napsáno přesně to, o čem nyní diskutuje celý národ - prostě prezident Zeman je nejenom vynikající prognostik, ale i manipulátor. Po prolhaném Havlovi a narcistickém Klausovi první člověk, který vyburcoval veřejnost z rezignace před poměry, co tu panují. Je mi jedno, jak se vyjadřuje, hlavně, když plní sliby...nepotřebujeme figurku v čele státu, ale člověka, který neleze nikomu do pozadí....

učitelka ze školky

#899 Re: Takhle vypadá můj otevřený dopis pro prezidenta!

2014-11-22 15:33

#896: Martin Vrba - Takhle vypadá můj otevřený dopis pro prezidenta! 

 Velice vtipné :), mohu hádat, kolik je ti let? Nebo už stařecká senilita? 


Nepřihlášený uživatel

#900 Re: Re:

2014-11-22 15:39

#881: - Re:  

 ...a co idol našeho mládí Kryl? Díky jemu jsme věřili "Sametové revoluci" a že se zbavíme "tyranů". Nějak se "jim" nehodil do krámu, možná by měl co povídat....