Petice PRO pořádání koncertu skupiny Ortel v Počátkách


Nepřihlášený uživatel

#1

2015-08-13 14:19

Držim vám palce ať koncert dopadne dobře.Ortelaci nedejte se.

Nepřihlášený uživatel

#2

2015-08-13 14:19

Doby den velke diky za mne za Ortela a vsechni Ortelaky Super napad velke diky Vam

Nepřihlášený uživatel

#3

2015-08-13 14:21

Je to hnus. Jak jsou lidi slepý

Nepřihlášený uživatel

#4

2015-08-13 14:35

Ortel je kurevsky dobrá muzika

Nepřihlášený uživatel

#5

2015-08-13 15:47

Skupina Ortel je super. Jejich písničky poslouchají všechny věkové skupiny,Jsou to písničky ve kterých je pravda a to je právě to, co někteří neunesou. Na koncert Ortelu se těším pojedu tam z Českého Krumlova, vstupenky už jsou na cestě sem.A doufám že koncert bude. Nerada by sem s přítelem jela takovou dálku zbytečně. A vy tam ve městě Počátky, co nechcete naše zlatíčka Ortel zklidněte své hormony a neštvěte nás přátele a posluchače této skupiny, My Ortel NEDÁME a vy se poserte. Je mi pomalu 60 a když čtu ty kraviny o Ortelu, jak je někteří urážejí a zakazují, chce se mi blít.Tohle má být demokracie?

Nepřihlášený uživatel

#6

2015-08-13 16:02

Cenzury už bylo dost.
jan

#7

2015-08-13 17:44

Držim palce pani Marková ..My jedeme a bude nás asi 6 a ani jeden nejsme rasista nebo extrémista,jak nás dnešní media nazývají...těšíme se :-)


Nepřihlášený uživatel

#8 Tady máte ty lživé informace. Jen dal podporuje nácky.

2015-08-13 17:57

Srpen 2013 a Tomáš Ortel se úplně náhodou objevil v čele neonacistického průvodu (organizovaném plošně v několika městech najednou) a ještě větší náhodou zde měl dokonce vlastní proslov. Nemůže být pochyb, že kapela Conflict 88 byla v době, kdy v ní působil Tomáš Ortel, neonacistická. Koneckonců její zpěvák byl jedním ze zadržených ve velmi medializované kauze v roce 2009, kdy policie provedla rozsáhlou domácí razii u hlavních postaviček neonacistické pařby v Ochozu u Brna. Tomu, že by se Ortel později ideologicky přesměroval, nenasvědčuje vůbec nic. Naopak, zpěvák na svých koncertech hrává i sólo akustickou verzi písně „Krásné časy“, která patří do repertoáru Conflict 88. Mimo to, Ortel jako kapela žánrově navazuje na pub-rock/folk zmíněné formace. V podstatě jediný rozdíl tkví v tom, že Ortel nemá v názvu číslovku 88 skrývající akronym HH (Heil Hitler), není veden v záznamech úřadů jako extremistická kapela a v textech lépe osciluje na ostří nože toho, co je ještě dle naší Ústavy (a tudíž i Deklarace základních lidských práv a svobod) ještě legální. zdroj http://g.cz/kauza-ortel-jekot-potrefenych-nacku-a-fanousku-ignorantu

Petr

#9

2015-08-13 18:13

Většině lidí Ortel nevadí, to jen pár naočkovanejch dementních sluníček a smradlavejch feťáků čeří vodu. Ať drží hubu a krok a jsou rádi, že se neruší ty jejich špinavý pankáčský koncerty.


Nepřihlášený uživatel

#10

2015-08-13 19:36

Á někdo hodně chytrý a naštvaný že Ortel má větší podporu než sluníčka....no ten kdo sepsal petici proti Orelu....sám si naběhl....


Nepřihlášený uživatel

#11

2015-08-13 19:41

To je povyku kvůli Ortelu. A co Daniel Landa? Každý má svou minulost. Nechť si každý zamete před svým prahem!!!
Trapní náckofobové

#12 Re: Tady máte ty lživé informace. Jen dal podporuje nácky.

2015-08-13 20:25

#8: - Tady máte ty lživé informace. Jen dal podporuje nácky. 

 Bububu. Až půjdete spát, tak se nezapomeňte podívat, jestli vám pod postelí neleží nějaký nácek. Nedejbože přímo Tomáš Ortel :-D A raději světe s rozsvícenou lampičkou, náckové se prý světla bojí, jsou to entity z ryzí temnoty :-D A to ještě nevíte, že Ortel žere malé děti, po nocích na farmách masakruje dobytek a účastní se temných rituálů k ovládnutí světa :-D Pokud jste bílý, tak vám nejspíš nebezpečí nehrozí, ale teď v těch tropech je každý alespoň trochu opálený a jeden nikdy neví, raději bych, být vámi, nevylézal z baráku :-D :-D


Nepřihlášený uživatel

#13

2015-08-13 21:11

S manželem jsme letos v únoru absolvovali koncert kapely Ortel a vůbec jsme nezažili,že by tam docházelo k nějakým nepřístojnostem neřknuli,že by tam byl podporován nějaký neonacismus nebo jiné hovadiny.Manžel dostal koncert k narozeninám a oba jsme si ho náležitě užili a proto s klidným svědomím se můžeme s manželem pod tuto petici podepsat.
kamion

#14 Re: Tady máte ty lživé informace. Jen dal podporuje nácky.

2015-08-13 21:16

#8: - Tady máte ty lživé informace. Jen dal podporuje nácky. 

 A vy jste nějaký chytrý.Vy asi hodně čtete bulvár,že ano.Kdyby jste si raději přečetl pořádnou knížku než číst ty bláboly v novinách.


Nepřihlášený uživatel

#15

2015-08-13 23:11

Celá tahle očerňovací kampaň proti Ortelu má kontraproduktivní účinky. Jestli jsem kdy přemýšlel, zda na jeho koncert půjdu, tak teď vím s jistotou, že tam nemohu chybět.


Nepřihlášený uživatel

#16

2015-08-14 08:01

Lidi vzpamatujte se a přestaňte se chovat jako stádo ovcí. Nevidím jediný důvod proč bychom měli určovat kdo a kde smí hrát či ne. I když já se tu nedivím už vůbec ničemu. Základní lidská práva stanovená deklarací lidských práv Vám v tomto státě upře kdokoliv. Bohužel jsem byl toho nejednou přímím svědkem a účastníkem.
Svoboda Miroslav

Nepřihlášený uživatel

#17

2015-08-14 08:10

přeji vám, aby vás lidé nejen poslouchali, ale aby vám i dopřáli sluchu

Nepřihlášený uživatel

#18 Re: Tady máte ty lživé informace. Jen dal podporuje nácky.

2015-08-14 08:32

#8: - Tady máte ty lživé informace. Jen dal podporuje nácky. 

 kdyz ste takovej hrdina proc se neprihlasite pod svym jmenem? jen spinit to vam de. david muk

Dušan

#19

2015-08-14 08:41

Ortel jedna z mých nej kapel. Jsem rád, že v dnešní pokrytecké době plné politické korektnosti někdo říká otevřeně, co si myslí. Když jsem si poprvé pustil píseň Mešita, tak jsem si říkal, že je to úžasný. Škoda, že tohle nehrají v rádiu místo těch připitomělých pseudohudebních sraček. Ale on je vlastně veřejný nepřítel č. 1, jelikož zpívá o pravdě a to se dneska nenosí. Držet se zuby nehty u koryta, co nejvíc si namastit kapsy, lézt druhým do prdele, přitakávat cizím zájmům na úkor vlastních, rozprodávat naši zem, to se teď nosí, ale běda se tomuhle srabu postavit, to je hned člověk extrémista. Jednoho dne možná i ti zmanipulovanci, kteří ho teď nenávidí za jeho názory, pochopí, že má pravdu. Nikdy nepochopím, proč si necháme my Češi srát na hlavu od nějaký Evropský Unie, necháme si brát naše tradice a zvyky, protože je to moderní, to se teď na západě nosí. Nmevím, proč naši předkové bojovali za tuhle zem, za naši svobodu, když si ji teď necháme vzít Bruselem, islamisty a černoškými přivandrovalci? Cožpak nemáme ani trošku hrdosti?


Nepřihlášený uživatel

#20

2015-08-14 08:57

držím palce at koncert vyjde :) skupina ORTEL má své pravdivé texty kdo se zaposlouchá tak jsou v písních i příběhy prostě je to o životě a já jim FANDÍM....:) jana S :)

Nepřihlášený uživatel

#21

2015-08-14 08:58

Co k tomu dodat? U nás ve zkorumpované republice jsou tací lidé,kteří nedokážou přenést přes srdce že kapela a její frontman Tomáš Ortel nabádá nás občany k tomu,abychom otevřeli oči a viděli,co se tady děje. Držím palce,ať skupina Ortel vyprodává kulturáky a časem i sportovní haly.
Josef Mottl

#22 tohle podepíši rád

2015-08-14 09:08

tohle podepíši rád

STOPNAZI

#23 OMG

2015-08-14 09:10

počátecký bych tam napočítal na prstech jedný ruky


Nepřihlášený uživatel

#24 Re: Tady máte ty lživé informace. Jen dal podporuje nácky.

2015-08-14 09:20

#8: - Tady máte ty lživé informace. Jen dal podporuje nácky. 

 Radši drž hubu blbe když už nejsi schopen rozeznat dobré od špatného.Kdysi za komoušů bys byl adept na kádrováka jako hrom ale dnes bys taky mohl někoho dost nasrat a to pak bolí.


Nepřihlášený uživatel

#25

2015-08-14 09:29

Je to tak měsíc co vystupoval Ortel na Benefiční akci.Já jsem dělal jednoho z pořadatelů.Nejen že se vzdal honoráře a přispěl tím na onkologické pacienty,ale jeho vystupování jak veřejné před davem svých fanoušků,tak soukromé,kdy jsem měl možnost s ním chvíli pokecet,mě usvědčilo v tom že je to velice chytrý člověk,kterému záleží na naši budoucnosti.Také jsem se dověděl že podniká,má svou restauraci a má problémy tak jako každý normální člověk.Nechápu kde to žijeme,že se stále něco zakazuje a jestli si někdo myslí že je fašista,rasista a nevím co ještě,tak ať mě klidně zavřou ale vše co je v jeho textech tak schvaluji a podepisuji se pod to.Jak už jsem někde psal-více takových Ortelů,ať se ti nahoře konečně proberou