Rath na hrad

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Rath na hrad

Quatro

#1 Rath

2012-06-19 16:31

Pomalu ale jistě začinaji vylezat na povrch skutečnosti proč asi musel Rath do vazby.Jako největší kritik ODS a TOP09 ve sněmovně musel se strati a nejlíp tak jak to dopadlo,vždyť nějake důkazy se daji vyrobit a za druhé,připada mi to jako kdysi za komanču v tavárně na cement zastavil vrátny zaměstnance a buzeroval ho že měl v kapse cement ale nevšiml si že ten,co šel dříve měl plny pytel na rameně
Stači si přečist jen par článku a každy si může udělat svůj nazor.
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Roman-Smucler-odhalil-krasu-prusvihu-Parkanove-A-pak-nacnul-Vondru-236525
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Cunek-prozradil-co-vi-o-kauze-CASA-Jde-o-Kalouska-tvrdi-236176

Nepřihlášený uživatel

#2 Rath

2012-06-20 03:05

A co takhle si přečist ještě tohle jakeho mame dobrého p. ministra
http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/2268-politicky-zivotopis-miroslava-kalouska.aspx

Nepřihlášený uživatel

#3 Rath

2012-06-20 17:26

Nejsem sam,ktery si mysli že je to bouda,bude nas více,anebo budeme pořad strkat hlavu do písku a dělat že se nas to netyka??????
http://www.parlamentnilisty.cz/rss/zpravy/Senator-Nahnat-socany-ke-zdi-a-postrilet-Tak-vypada-kauza-Rath-236735

Nepřihlášený uživatel

#4 mistrovské dílo

2012-06-27 20:51

Vystoupení Dr.Ratha ve Sněmovně bylo "milostivě" umožněno. Bylo načasováno přesně na ten den, kdy Sněmovna měla schvalovat Evropský otrokářský zákon (ESM). A ještě chtěli ve stínu Ratha stihnout schválit ten obrovský církevní tunel, nestihli. Ratha využili jako zástěnu pro svoje zločinné úmysly, aby odpoutali pozornost veřejnosti.
A lidi to žerou, ještě i teď, když už je to úplně jasné. Nadávají na Ratha a víc je nic nezajímá. Je to smutné, jak hluboko tento národ klesl, že nepozná, odkud vítr fouká, to byla vždy jeho doména, že se uměl rychle zorientovat.
Jinak samotná kauza Rath je mistrovským dílem. Tři mouchy jednou ranou:
1) Odpoutala se pozornost veřejnosti od schvalování EMS.
2) Všichni politikové si oddychli, že se zbavili nepříjemného kritika (koalice i opozice, jeho kritika často směřovala i do vlastních řad).
3) Podařilo se snížit horentní náskok volebních preferencí levice.
Provedení tohoto projektu dokonalé, profesionální - dlouhodobá příprava, sledování, odposlechy atd., vlastní zatčení provedeno bleskurychle a s vysokou přesností, nějaký čas na odezvu veřejnosti a na zformování obhajoby, to vše přesně načasováno tak, aby Rath mohl promluvit v parlamentu přesně v určený den.
NO NENÍ TO ÚŽASNÉ?? Vážení, stojíme proti profesionální zločinecké mafii, která se nezasatví před ničím a neštítí se ničeho!!! Bude to těžký boj. DAVIDE RATHE, STOJÍME PŘI TOBĚ.
kritik

#5 5 z ČJ

2012-06-29 19:18

Ještě by bylo moc vhodné, kdyby se sepisovatel petice naučil jazyk český :D

Nepřihlášený uživatel

#6 Re: 5 z ČJ

2012-06-29 21:48

#5: kritik - 5 z ČJ

Děkují za připomínku,ale existuje rčení-Když chci psa bit,palicí si najdu,tak i tady když chci,tak chybu si najdu,ale i tak děkuji za vyjádření svého názoru.

mladek

#7 Re: 5 z ČJ

2012-07-07 18:59

#5: kritik - 5 z ČJ

Sklapni hrůzo!

Tomas Fuk

#8 Krmi nas to ale pohadkami

2012-07-08 14:35

Jednou jsem nesl na banku pul milionu a verte mi, ze jsem mohl od strachu sRath. David s jeho znamym ksichtem se bude spacirovat se sedmi melouny, riskovat, ze ho nekdo pozna a jen tak mu da, jako politikovi, pres hubu. Krabice vypadne a utocnik ji jako korist sebere. Pred tim dle odposlechu si David rochni a rika o zlutouckych penizkach. To nevymysli ani decko, leda policie. Kdyz uz bych si ja sustil, tak modraskami a zelenouckymi, ovival se jimi a cichal, jak pekne voni. Pise se tu hodne o Davidove aroganci. Nerikal jim on nakonec pravdu? Zlodej nerad slysi ze je krade, zrovna tak opilec nesnese kritiku, ze chlasta. David urcite neni svatej, ale pokud stoji po krk v hnoji, tak urcite na hlavach tech, co zatim (bohuzel) zustali.
Pozdní sběr

#9

2012-07-08 15:21

Já jsem také pro. Rath na hrad! Při poslední návštěvě hradu tam dělala "hajzlbábu" nějaká Ukrajinka. Je zbytečné tu živit cizince a Rath žije z našich daní ve vězení. To provozování WC by mu tam hodně slušelo a vydělal by si na toaleťáku na svůj pobyt v cele. Celou dobu nás okrádá a nyní mu ještě platíme dovolenou v base, kde si v klidu za naše peníze bloguje, místo toho, aby někde lepil pytlíky.

Jinak si od něl ale moc radit nenechám. Člověk, který sedí v base a neumí poradit ani sám sobě, chce radit jiným.

 

jojo

#10 Jasně, že na hrad.

2012-07-08 15:39

Co takhle Mírov a zostřenou ostrahu.

Nepřihlášený uživatel

#11 Re: Re: 5 z ČJ

2012-07-08 15:43

#6: - Re: 5 z ČJ

Jestliže chce někdo na veřejnosti zastupovat hlas lidu, tak by se nemělo stát, že se prezentuje s pravopisnými chybami. A jestliže pisatel ještě arogantně odmítne kritiku, tak s takovým já nechci mít nic společného, byť bych s jeho myšlenkami bezmezně souhlasil. Tož soudruzi, sbohem.


Nepřihlášený uživatel

#12

2012-07-08 21:51

Ano,chtěla bych takového presidenta jako je pan Rath.

Nepřihlášený uživatel

#13 Re:

2012-07-09 18:02

#9: Pozdní sběr -

Je fakt smutný,moc smutný jak je český národ zmanipulovaný zločineckými médii...Můžete uvést prosím jeden příklad o co nás pan Rath okradl?Nebo kdy nám například lhal?


Nepřihlášený uživatel

#14

2012-07-10 02:43

at uz je cela kauza zmanipulovana nebo ne, chtit ratha za prezidenta uz chce slusnou davku nesvepravnosti
Tony

#15 Re:

2012-07-10 14:10

Nemyslím si to,měl jsem možnost poznat dost lidi,který v 90 letech kvůli moci dokazali prodat i nos mezi očima,jen proto aby měli určíte postavení a moc a za 2,není napojen už na žadnu stranu i vlastní ČSSD se k němu otočila zady tak proč ne?Vím,nikdo není bez viny,ale prozatím ze všech kandidatu se mi  jeví jako nejlepší.Respektují ale každý názor,protože nejsme žárovky abychom byli všichni stejní :-)

 


Nepřihlášený uživatel

#16

2012-07-10 14:15

Brilantní řečník a kritik vlády byl "odkloněn" do vězení, aby měl Kalousek a spol. volnou ruku
Kužílek

#17

2012-07-10 14:18

ČSSD je bez Ratha a Paroubka bezzubá, nevýrazná, bojující mezi sebou. Rathovi nesahali spolustraníci ani ke kotníkům
Jarek

#18

2012-07-10 14:23

Kauza Rath. Tolik kamer snímalo jeho odchod z vily se škatulí v ruce. Snímala vůbec nějaká kamera i otevření té škatule, jestli v ní vůbec bezprostředn+ě nějaké peníze byly?A jaké naše bankovky se "zlatě třpytí" a "cinkají", vždyť to jsou jenom Kubiceho nastrčení maníci
Kamjdu

#19

2012-09-07 00:09

Věřím mu, je nevinen, navíc je velmi inteligentní, otevřený, srdnatý, statečný, sečtělý a vtipný. Byl by dobrým prezidentem.
bob

#20

2012-09-07 12:50

Slyšel už někdo, prosím vás, originální nahrávky odposlechů? Takových přepisů, které se zveřejňují napíše každý stovky.A nikdo neověřuje jejich pravost. Pro mě to nejsou žádné důkazy. A soud v nedohlednu...

Nepřihlášený uživatel

#21

2012-09-07 23:54

Pana Ratha jsem nikdy rád neměl, ale postupně měním názor.
Viděl jsem v TV jak nějací hlupáci v nějakém pochybném Pražském chrámu se pasovaly na Rytíře. Uráží mne to. Moji předci Rytíři bojovaly za Jana Žišky. Co dělaly tito dnešní samozvanci s mečem na rameni ubožáka? Já jediný mam právo pasovat na Rytíře, moje pravé rozené jméno je Rytíř a můj rodokmen je znám do roku 1 360 nl. Pana Rátha pokud si to zaslouží já osobně budu pasovat na Rytíře, ale musí si to zasloužit, zatím mne o tom nepřesvědčil svými skutky. Nebudu pasovat v nějakém chrámu, ale budu ho pasovat v božím chrámu!!!!!! Milan Rytíř
Míša

#22 SOUHLAS

2012-10-24 14:31

Rath jim byl moc opravdově oponentní, proto ho uklidili.. Je to dobře napsaný na http://www.hovorysesoudci.cz/proc-jenom-rath-a-co-ti-dalsi-_relevantnejsi_____