Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM

RNDr.Konečný

#4151 Re: Re: Re: Re: Studente Hořejší brzy se začneme ptát my tebe.

2013-02-24 18:57

#4150: - Re: Re: Re: Studente Hořejší brzy se začneme ptát my tebe. 

Myslím si, že  psát zde jako nepřihlášený uživatel se pro vás nehodí.

Primitivni hovado, které si plete RSDr. s RNDr. by zde mělo diskutovat pod pravou identitou a přihlašovat se tady ne jako nepřihlášený uživatel, ale pod identitou skutečnou , tedy jako idiot.


Nepřihlášený uživatel

#4152 Re: Re: Re: Re: Re: Komunista nemůže ani otevřít hubu aniž by lhal

2013-02-24 19:13

#4147: - Re: Re: Re: Re: Komunista nemůže ani otevřít hubu aniž by lhal

Obávám se, že do generální stávky žene lidi tato vláda. To je jenom o tom, na které straně plotu v té písničce jsi.


Nepřihlášený uživatel

#4153

2013-02-24 19:16

A KDY BUDE DALŠÍ ODBOJ BOJOVNÍKŮ PROTI ODS?Kam se hrabou komunisti.DNEŠNÍ ŠKŮDCI NAŠÍ VLASTI JSOU MNOHEM VĚTŠÍ BORCI NA LIKVIDACI LIDÍ NEŽ CO ZVLÁDLI KOMUNISTI.NAPRAVIT DNEŠNÍ SAJRAJT BUDE MNOHEM OBTÍŽNĚJŠÍ.A ŽIVOTŮ TO STÁLO TAKY MNOHEM VÍC.NEBO JSOU TO PŘEVLEČENÍ KOMUNISTI?

Nepřihlášený uživatel

#4154

2013-02-24 20:42

Uvědomujete si, že váš okázalý antikomunismus jen a jen přispívá k tomu, že narůstá počet voličů KSČM?!

Nepřihlášený uživatel

#4155 Re:

2013-02-24 21:22

#4154: -

MIPa platí Miroslav Grebeníček ze stranické pokladny. Je to prý výborná investice - lepší než placená reklama v TV.

Fenič

#4156 Re:

2013-02-24 21:25

#2: -

Jseš kráva a maminka byla také


Nepřihlášený uživatel

#4157 Re: Re: Re: Re: Re: Studente Hořejší brzy se začneme ptát my tebe.

2013-02-24 23:27

#4151: RNDr.Konečný - Re: Re: Re: Re: Studente Hořejší brzy se začneme ptát my tebe.

Neplete...  Maximálně zhruba tak jak se ty, srabe pleteš, v tématu. Ale, mám pro takový sráče pochopení. Nakonec, na vojně jsme je strkali do kopce, abychom mohli, i z kriplama, jít na dvě...


Nepřihlášený uživatel

#4158 Re:

2013-02-24 23:36

#4153: -

Tak si ho založ! Ten odboj... Starej se už někdy sám o sebe... Buzíku... Toho buzíka jsem nemyslel vážně, fakt. Akorát je blbý, že se tak chováš...


Nepřihlášený uživatel

#4159 Re: Re:

2013-02-24 23:38

#4156: Fenič - Re:

Pak mi logicky vychází, že ty seš spermohlt...


Nepřihlášený uživatel

#4160 Re: Re:

2013-02-25 00:04

#4155: - Re:

Jaká pokladna? Já myslel, že jí má na starost soudruh Husek... Pak mi to teda nějak splývá, Husek, Žižek, Nejedlý, brojleři bojleři... Jeden sám neví... Jenom netuším, proč do toho mícháte TV, když vůbec nemáte potuchy, co to je za zkratku. Držte se kurva tradic!!!


Nepřihlášený uživatel

#4161 Re:

2013-02-25 09:49

#4153: -  

 Spousta z nich jsou bývalí komunisté, STBáci, nebo ti, kteří se naučili v minulém režimu uplácet, krást, využívat protekce,...ostatně to řekl i sám soudruh Filip, jinak též agent STB, že bývalými komunisty se politika a státní správa jen hemží...


Nepřihlášený uživatel

#4162 Re:

2013-02-25 09:51

#4154: -  

 :-) myslím, že ne...v to pouze doufáte vy, kovaní bolševici:-))


Nepřihlášený uživatel

#4163 Re: Re: Komunista nemůže ani otevřít hubu aniž by lhal

2013-02-25 09:58

#4129: - Re: Komunista nemůže ani otevřít hubu aniž by lhal 

 Hloupá komunistická demagogie...jako vždy...

Nemusím mít rád naše politiky, tuto vládu,....nemusím krást ... a přesto můžu komunistickou ideologii  považovat za zločinnou...

Tahle varianta vás nenapadla? No jo, když oni vás učí soudruzi o třídním boji, že? Kdo není s námi, je proti nám...


Nepřihlášený uživatel

#4164 Re: Re:

2013-02-25 10:01

#4136: millek - Re:  

 Vadí:-)... nemyslel jsem si, že tu žije až tolik blbců:-))


Nepřihlášený uživatel

#4165 Re: Studente Hořejší brzy se začneme ptát my tebe.

2013-02-25 10:06

#4140: RNDr. J. Konečný - Studente Hořejší brzy se začneme ptát my tebe. 

 Zdá se, že i přízemní a hloupý může mít papír s titulem...(pokud je pravý:-)

Ano, ztrácí se tu zřejmě více než 100 miliard ročně....můžete mi vysvětlit, co s tím mají společného studenti z Třeboně???

Ježiš, vy jste vůl...


Nepřihlášený uživatel

#4166 Re: Re: Re: Studente Hořejší brzy se začneme ptát my tebe. Za STB RNDr.J.Konečný alias Řitný

2013-02-25 10:26

#4149: RNDr. Konečný - Re: Re: Studente Hořejší brzy se začneme ptát my tebe. Za STB RNDr.J.Konečný alias Řitný

To máš pravdu (vyjímečně), RNDr.Konečný alias RSDr.Řitný, hovado tvého kalibru nemůže mít na světě, co pravím na světě, v historii vesmíru nic ani zdaleka podobného, ani soudruha ani bratra. A to je zvláště s ohledem na tvé soudruhy, bolševíky, pozoruhodné, dosud jsem myslel, že nic blbějšího než oni neexistuje. A hele, z domicilu v zahraničí se vynoří RNDr.Konečný alias RSDr.Řitný a už se těší, jak se bude po gestapácku-estébácku "ptát" (všimněte si, jak používá, zcela ve stylu bolševíků a estébáků "my" se budeme ptát....). Ptej se ve svém domicilu, hovado sprosté. Chtělo jsi zřejmě napsat, že tam pobíráš sociální dávky (pro takového inteligenta, jako RNDr.Konečný, daň nebo dávka, obojí je od "dé", platit nebo pobírat, obojí je od "pé") - že by něco tak blbého jako ty platilo daně silně pochybuji. Ze závislé činnosti nebo ze zisku určitě ne: kromě estébáctví jsi nepoužitelný a vytvážet zisk? Leda někomu, kdo by tě vystavoval jako unikát blbce!

MIP

#4167 Bolševičtí zločinci chtějí dnes, 25.února, drze "slavit" výročí svého zločinu!

2013-02-25 13:41

#4154: -

Je úsměvná ta drzost bolševického blba, se kterou zde poučuje o škodlivosti antikomunismu, o jeho zastaralosti... Zato "okázalý komunismus", drzost, se kterou vylezli z kanálu všichni ti Sloupové, Kučerové-Zemani, Baborové, nestoudnost, s jakou zločinná KSČM takový lidský šmejd nasadí do voleb a funkcí, ty blbé komunistické, otřepané a lživé žvásty, které zde komouši píší, to vše je O.K.

Bolševický blbe, antikomunismus bude existovat tak dlouho, dokud tu budou smrdět komunisti! Na to si zvykni.

Babička Dolejší

#4168 Re: Re: Studente Hořejší brzy se začneme ptát my tebe.

2013-02-25 14:57

#4165: - Re: Studente Hořejší brzy se začneme ptát my tebe.

Náš vnouček Dominik Dolejší z Třeboně nás stál už 4 miliony. Naše děti taky 4 mil. Vlastně jsou dvě, tak vosum. Nám nevadilo, že nám dlužíš a budeš dlužit dál, pokaď budeš i na vysoký. Jako Budějckej Šimon dluží svým rodičům, prarodičům 8 miliónů a cca 6 miliónů státu, tedy nám,  za zadarmíkový studium (v USA 300 000 dolarů bys musel cálovat za právnický studium třeba, a nyní už i vícero musí student platiti, pokaď není flanďák, tomu to platí ze státních peněz, tedy z našich církev). Teď už nám ale to vadí. Po "Přemluv bábu" sem to vnoučkovi vodpustila, je ještě blbej jako Issová. Nebo jako zdejší MIP (asi nečet našeho voblíbenýho Inženýra lidskejch duší, tak by znal motto, a nemotal by se tady)- Tak teď už nám vadí, že děláš vostudu nejen Třeboni ("Jseš blbej jako studenti z Třeboně" se už říká na Moravě), ale už se to tejká i Č.B. (= Čeští Blbci, píší Bavorské listy a Landsmanschaftschritt).

Jsme voba pracující důchodci. Na půl ouvazku. A Kalousek nám sebral na důchodu nevalorizací 10 tis. ročně, ale každýmu ještě 25 tis. Kč, tj. 50 tis. ročně na dani, vo hroznejch ztrátách z DPH nemluvimm takže Dominiku a Schimone utrum!! Musime taky taky šetřit. Dokonce si sami pučovat. Chceme abys splatil dluhy.  Ať ti dají "košiláči"! (Jak říkala B.Němcová, esli si pamatuješ pohádky, co jsem ti četla. Já blbá! Měla jsem ti strčit čumák do hnoje, když jsem kydala! A ne budoucího darmožrouta rozmazlovat! Řetězovou hladovkou. Pcha! To se ti to pak u babičky žere, ty jelito!)

Konečný

#4169 Re: Re: Studente Hořejší brzy se začneme ptát my tebe.

2013-02-25 14:57

#4165: - Re: Studente Hořejší brzy se začneme ptát my tebe. 

 Vysvětlit vám to nemohu.

Už jste viděl idiota, kterému lze něco vysvětlit?

Pokud ano, tak mi to napište a já se pokusím vám to vysvětlit podobně.

 

Konečný

#4170 Re: Re: Re: Re: Studente Hořejší brzy se začneme ptát my tebe. Za STB RNDr.J.Konečný alias Řitný

2013-02-25 15:02

#4166: - Re: Re: Re: Studente Hořejší brzy se začneme ptát my tebe. Za STB RNDr.J.Konečný alias Řitný 

Stačilo by, pokud byste se přihlásil ne jako nepřihlášený uživatel, ale jako idiot, tedy pod nickem, který vás plně charakterizuje.

 Mohl jste si tím ušetřit to množství zbytečných slov a  bylo by vše jasné a to i těm, kteří si o vás až dosud mysleli, že jste inteligentní, nebo alespoň normální. 

 

Hraběnka Květoušková

#4171 Re: Re: Re: Jak to vidím já

2013-02-25 15:07

#4127: - Re: Re: Jak to vidím já

Sebeúcta se získává pomocí komorný. Jestli to nevíš!?


Nepřihlášený uživatel

#4172 Re: Re: Re: Studente Hořejší brzy se začneme ptát my tebe.

2013-02-25 15:29

#4169: Konečný - Re: Re: Studente Hořejší brzy se začneme ptát my tebe.

Zrovna jsem si jeden idiotskej příspěvek přečetl. Tudíž soudím, že ho psal idiot. Takže prosím... Už jsem se dlouho nepokochal bolševickou demagogií.


Nepřihlášený uživatel

#4173 Re: Re: Re: Studente Hořejší brzy se začneme ptát my tebe.

2013-02-25 15:32

MIP

#4174 Dnes v podvečer KSČM definitivně ukáže, co je zač

2013-02-25 15:38

Komunisti a jejich podporovatelé prý si chtějí dnes "připomenout výročí". U hrobu vraha Gottwalda. Nevím ještě, zda to připomenutí bude znamenat, že na hrob vrahovi naplijí. To by MOHLO znamenat počátek rozchodu s jejich krvavou a zločineckou minulostí. Já tomu ale nevěřím. Proběhne to asi ve zcela jiném duchu. A v tom případě očekávám, že policie ČR bude konat podle zákona. Že chamraď, která se tam sleze, policie řádně rozežene a pozatýká. Pro porušení zákona o nepřípustnosti totalitního režimu a zákona o propagaci hnutí, směřujícího k potlačování práv a svobod. Že s nimi uspořádá proces nejméně jako s těmi několika trouby v Brně, kteří si pořídili nevhodná trička (!). Jestli totiž ZASE bude mít policie a státní zástupci dvojí metr na fašisty (rudé a hnědé), pokusím se uspořádat příští rok 30.ledna "připomenutí" převzetí moci nacisty a Hitlerem. Třeba za účasti hostů ze zahraničí. Protože kdyby mohli nerušeně slavit rudí vrazi a zločinci, musí dostat stejné "právo" každý vrah!

RNDr.Konečný (číslo 2)

#4175 Re: Re: Re: Re: Re: Studente Hořejší brzy se začneme ptát my tebe. Za STB RNDr.J.Konečný alias Řitn

2013-02-25 15:43