Zrusenie povinneho cipovania psov

Quoted post

som proti

#186 NECIPOVAT!

2013-07-07 17:24

Pozerali ste dnes spravy na stv1? Ze vraj si mame zaznacit do kalendara datum 30.9.2013 vtedy kazdy MUSI mat zacipovaneho psika,macku alebo fretku.Kto neda vraj pokuta 370eura.A uz idu aj po veterinaroch, kto da cip,ale neda do registra,ze psika nemozu vystopovat, tak pokuta vyse 900eur a vyradenie veterinara.Vidim,ze idu tvrdo po tom.Je to este horsie ako za Marie Terezie.Ja svojich nedam ani keby ma mali zabit,dat cipovat psa je pre mna zlomenie osobnosti, ako keby ma niekto znasilnil.Citila by som sa ako uplna spodina.Kto da cipovat psa, ze sa poserie, tak takych ludi nemusim a ani nechcem poznat.Hrdinom v tychto casoch bude ten, kto neda psa ani cipovat ani ockovat.Sa bojite,ze ked nedate cipy,ze vam veterinar neosetri psika, ze ho nezaockuje,ale ockovanie je tiez len pliaga.Nedajte sa,ked uvidia veterinari,ze sa nebojime a zacnu mat malo zakaznikov,tak sa zacnu bat o svoj biznis a mozno to cipovanie aj zrusia,lebo zistia,ze uz im tam nikto nepride ani ockovat psikov a nieze si nieco zarobia za cipy,ale pridu aj o ockovania.Nedajme sa ludia!!!

Odpovědi

tilliacor

#287 Re: NECIPOVAT!

2013-09-11 16:14:44

#186: som proti - NECIPOVAT! ako keby som to sama napísala!!!...tiež si myslím o tom čo vy!!

 


Nepřihlášený uživatel

#421 Re: NECIPOVAT!

2013-10-17 19:36:58