Zrusenie povinneho cipovania psov

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Zrusenie povinneho cipovania psov


Nepřihlášený uživatel

#176 Som proti čipovaniu psov a hlavne proti čipovaniu ludi v USA

2013-06-29 20:42

Nič len biznis

#177 Re: Re: Re: ˇPovinné čipovanie - týranie zvierat

2013-06-30 09:59

#127: miky - Re: Re: ˇPovinné čipovanie - týranie zvierat

Gratulujem! To musíte mať múdreho psa.Určite vám to povadal ,že nemá problém,keď to tak dovbre viete.

Mária

#178 Re:

2013-06-30 14:29

#94: -

Urobili ste niečo preto aby psy vaších susedov už nebehali voľne a nanapadali iných psov?Určite ste  to nenahlásili mestskej polícii.Ak budú tieto psy začipované,už budú krotké?Presne je to o tom,že váž sused je nezodpovedný.

Čipovanie to nevyrieší.Ak sú ľudia nezodpovední,treba trestať ich a nie psov a nás všetkých ,ktorí sa o svijích psov staráme.


Nepřihlášený uživatel

#179

2013-07-01 08:40

Čipovanie je nezmysel, nič nerieši, je to výplod chorých mozgov, ťahanie nám peňazí z vrecák, manipulácia a zásah do ľudských práv a slobody.

Nepřihlášený uživatel

#180

2013-07-01 08:58

som aj za zrusenie čipovania nielen psov ale samozrejme aj mačiek a fretiek

Nepřihlášený uživatel

#181 Re: Som proti čipovaniu psov a hlavne proti čipovaniu ludi v USA

2013-07-01 18:42


Nepřihlášený uživatel

#182 Re: Som proti čipovaniu psov a hlavne proti čipovaniu ludi v USA

2013-07-01 18:56

#176: - Som proti čipovaniu psov a hlavne proti čipovaniu ludi v USA 

 Suhlasím, a nie len to,zvieratá sú cítiace žívé tvory,ktoré sú právne klasifikované ako Veci!!? Ako je to možné??????

Takže zoberiem plyšového psíka/mačku a dám tú"Vec" začípovať, veď je to jedno nie?! Sú ľudia, ktorí si osvojili mačiatká

z ulice a psíkov z útulkov, tento diabolský výmysel je  vlastne trestanie aj týchto záchrancov. Tí čo to vymysleli sledujú jedinú vec a to do akej miery im dovolíme manipulovať snami....! 


Nepřihlášený uživatel

#183 Zvieratá nie sú veci......

2013-07-01 19:06

Zvieratá, cítiace žívé tvory sú právne klasifikované ako "veci"!!!! Hrôza! A oni prikázali pod hrozbou pokút a neošetrenia miláčika čípovať tieto "veci"!!! Takže vezmem plyšáka a dám ho začípovať veď je to vec nie?!!!! Tu ide o to do akej miery sa necháme panipulovať!!!! Je to diabolský výmysel, príprava na čipovanie ľudí.....ľudia bdite!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#184

2013-07-02 08:48

Začínajú čipovaním psov a skončia čipovaním ľudí!!!!
vladimir

#185 Re: čipovanie psov

2013-07-04 08:33

#25: -



Čipovanie psov je štátom riadená zlodejna. Zase vyhral
lobing výrobcov čipov nad zdravým rozumom. Zase to postihne iba ľudí, ktorí dávajú
podstivo očkovať psov proti besnote.



To chcete donútiť ľudí aby prestali dávať očkovať psov
proti besnote a vyhnali ich na ulicu, tak ako to robia cigáni. Pre takých
neplatia žiadne zákony.

som proti

#186 NECIPOVAT!

2013-07-07 17:24

Pozerali ste dnes spravy na stv1? Ze vraj si mame zaznacit do kalendara datum 30.9.2013 vtedy kazdy MUSI mat zacipovaneho psika,macku alebo fretku.Kto neda vraj pokuta 370eura.A uz idu aj po veterinaroch, kto da cip,ale neda do registra,ze psika nemozu vystopovat, tak pokuta vyse 900eur a vyradenie veterinara.Vidim,ze idu tvrdo po tom.Je to este horsie ako za Marie Terezie.Ja svojich nedam ani keby ma mali zabit,dat cipovat psa je pre mna zlomenie osobnosti, ako keby ma niekto znasilnil.Citila by som sa ako uplna spodina.Kto da cipovat psa, ze sa poserie, tak takych ludi nemusim a ani nechcem poznat.Hrdinom v tychto casoch bude ten, kto neda psa ani cipovat ani ockovat.Sa bojite,ze ked nedate cipy,ze vam veterinar neosetri psika, ze ho nezaockuje,ale ockovanie je tiez len pliaga.Nedajte sa,ked uvidia veterinari,ze sa nebojime a zacnu mat malo zakaznikov,tak sa zacnu bat o svoj biznis a mozno to cipovanie aj zrusia,lebo zistia,ze uz im tam nikto nepride ani ockovat psikov a nieze si nieco zarobia za cipy,ale pridu aj o ockovania.Nedajme sa ludia!!!
KDE TO ŽIJEME
Nepřihlášený uživatel

#187 PES NIE JE TOVAR

2013-07-10 07:30

myslela som si, že sme "slobodní" ľudia so "slobodnou" voľbou tak ako nám hovorí ústava - PES NIE JE TOVAR, je to živá bytosť!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nič len biznis

#188 Vláda nás skúša ,kam až môže zájsť?!!!

2013-07-10 13:54

Už som veľakrát napísala,že pes je živá bytosť a mnohokrát múdrejšia ako človek.Skúste vládnym činiteľom siahnuť na majetok.Omieľajú,že žijeme v právnom štáte.Ak pôjde vláda do takej krajnosti,že budú ešte aj stíhať Veterinárov,že nenahlásia ,kto nedal svojho psa očipovať,tak aký je to právny štát?Porušujú ústavu a Ústava by mala byť niečo posvätné.Som zvedavá kto tak bojuje aby sa psy čipovali.Môj dôchodok by nestačil na pokutu ,ale aj tak neublížim svojmu psovi tým,že mu dovolím zaviesť do jeho tela čip.

Nepřihlášený uživatel

#189

2013-07-13 10:23

Cipovanie moze ohrozit zivot psa, prinasa dalsie vydavky pre jeho majitela. Som proti!

Nepřihlášený uživatel

#190

2013-07-13 15:00

SOUHLLASÍM POUZE ČIPOVÁNÍ V CHOVATELSKÝCH STANICÍCH , HNED PŘI PRODEJI !!!! ABY PEJSKOVÉ BYLI EVIDOVÁNÍ .M.M

Nepřihlášený uživatel

#191 Re:

2013-07-16 09:41

#190: -

a kupiš si psa s čipom ,ktorý vlastne svojmu psovi dať nechceš.aký to má význam?!Určite by sa našlo iné riešenie,len netreba slepo poslúchať ,čo nadyktuje EÚ.!


Nepřihlášený uživatel

#192

2013-07-16 19:58

petícia proti čipovaniu
2013-05-25 19:36

Na internetovom rádiu SLOBODNY VYSIELAČ si môžete k tejto téme vypočuť rozhovor s pani Adrianou ktorá je iniciátorka petície proti povinnému čipovaniu . Na ulož to.sk sa dá stiahnuť petičná listina na ktorú môžete zbierať podpisy a poslať jej to poštu .http://www.slobodnyvysielac.sk/video/m8/p11 . http://ulozto.sk/xyJdA4QT/peticia-cipovanie-doc
Dušan

#193 ústavný súd.ústavný súd.ústavný súd.ústavný súd.ústavný súd

2013-07-18 08:12

Treba podávať sťažnosti na ústavný súd. Keď tu budeme len písať na túto web stránku veľa tomu nepomôžeme. V podstate všetci tu píšuci vieme, že im ide aj o niečo iné ako len o čipovanie psov. Najprv očipujú našich psov-priatelov takmer ako naše deti,pre niekoho je to člen rodiny, potom nám zo slovami o bezpečnosti a neviem čoho očipujú naše vlastné deti a nakoniec nás. Veď ako dobytok bez vlastnej vôle sa už chováme. Vôlu nám programujú naši politici a im ju programuje EU. Ľudia je tu 191 komentárov...191 sťažností a 1770 podpisujúcich proti čipovaniu je sila, ktorá na ústavnom súde už musí niečím zahýbať. Tak píšte listy a doporučene poštou, alebo osobne na podatelňu. Nie mailom...to je k ničomu.
Mária

#194 ústavný súd

2013-07-18 17:10

Tiež mi to zišlo na myseľ.Potom som si spomenula,čo som zažila pri veľmi vážnych problémoch a nepochodila som Jednoducho sa na hlas ľudu v tomto štáte kašle.Tiež by možno bolo dobre,keby sa našiel právnik ,ktorý by za nás ,ktorí nesúhlasíme s čipovaním ,zabojoval.Taký sa asi tiež nenájde.Zostáva nám len to,že vyjadrujeme svoju nespokojnosť tu v týchto komentároch.To nám síce tiež nepomôže,len sa tešíme,že nás je veľa.Novinárov zaujímajú len senzácie,od nich sa pomoci nedočkáme.Zostáva nám len dúfať,že niekto z mocných dostane rozum.Ústavný súd sa vyhovorí,že je to nariadenie EÚ a nebude sa s tým zaoberať. Naše súdnictvo samo nevie čo so sebou!!!
evkaa28

#195 Re:

2013-07-19 18:45

#46: mon -

..ale co ked budem potrebovat psov zaockovat?...a veterinar samozrejme odmietne....


Nepřihlášený uživatel

#196

2013-07-19 20:22

Dobry veterinar by nemal odmietnut zaockovat.A ked sme pritom aj tie vakciny tak isto ako aj u ludi aj u psov su otazne.Ja som dala svojich ockovat proti besnote plati to na dva alebo tri roky a to im staci...
Mária

#197

2013-07-21 15:46

Na lepiacej známke ,ktorú vám veterinár pri očkovaní dá do preukazu je dátum dokedy vakcina platí.Obyčajne je to dva roky. To platí len na očkovanie proti besnote.Vakciny proti iným chorobám majú platnosť len rok .To mi vysvetlil Veterinár.Tiež si myslím ,že dobrý veterinár neodmietne zaočkovať psa aj keď nemá čip.Treba od takého odísť ,ktorý odmietne.
cip 9410000134777

#198 ??? o co tu ide?

2013-07-22 05:21

"Dobrovolnost patri k zakladom ludskej slobody!" ...a o koho sa jedna, idu cipovat majitele alebo psa???Codte sa stazovat do BRUSELU!!! ....ak zijete v nejakej spolocnosti, tak sa riadte zakonmytej spolocnostia ak sa vam to nepaci, tak chodte byvat do dzungle....PSYCHOPATI!!!

Nepřihlášený uživatel

#199 Re: ??? o co tu ide?

2013-07-22 15:45

#198: cip 9410000134777 - ??? o co tu ide?

Vítaj medzi psychopatmi a keď nevieš o čo tu ide tak sa neozývaj

abc

#200 Re: spravme niečo

2013-07-23 15:02

#22: rozhorčený - spravme niečo

Dobry den.

Priatelia, ide tu o jedno jedine _Je to priprava na cipovanie ludi!!!!!! Ak sa nezastaneme zvieratok, zivych a citlivych bytosti, ako sa zastaneme seba. Nie cipy! Nie banky! Nie zlociny! Nie otraveny vzduch, voda, potraviny! Nie chemtrails! Otvorte oci ludia!!!!!!