Zrusenie povinneho cipovania psov

Quoted post

Targeted Individual - Zacílená osoba z Ostravsko-Karvinska

#473 Čipování se již provádí i na lidech !

2014-07-07 19:11

Mírně řečeno bezcitnost a kdoví jaké další negativní lidské vlastnosti vedou k tak nehezkým
úkonům jako je Chipování pejsků. Ale možná za tím stojí jednoduchá nevědomost ?
Víte si představit co např. elektromagnetické vlny emitované v okolí velkého
počtu mobilů, WiFi atd., která má každá rodina doma, dokáží udělat s tak citlivým stvořením
jako je pes naimplantovaný CHIPem ?
Přál bych těm, kteří takováto rozhudnutí vydávají, aby je načipovali jako ty pejsky
alespoň na zkoušku, na několik dnů, aby prožili ty tortury, které následují po načipování.
Mě načipovali !! A jsem člověk, nejsem pes !
Udělala to nějaká parta zločinců naprosto protizákonně - tajně, skrytě, bez mého vědomí,
bez mého souhlasu a proti mé vůli. Já vím, zní to neuvěřitelně.
Zkuste prosím si tento komentář psaný v červenci 2014 v České republice dobře zaarchivovat
a ještě si udělejte extra kopie, nejlépe i na externí média. Zatím tomu totíž téměř nikdo nevěří.
Ale uvidíte možná ještě letos, možná příští rok ale možná až za pár let,
kdy tyto aféry doložené mnohými důkazy budou publikovány. V ČR je již nezákonně,
bez vědomí osob naimplantováno bezpočet obětí. Vše tajně, skrytě, bez souhlasu a proti jejich
vůli ! Mám již první záznamy z několika vyšetření o tom, že tyto RadioFrekvenční CHIPy
mě byly naimplantovány. Ti pachatelé, kteří to udělali použili nejnovější elektromagnetické
zbraně k vypnutí vědomí - nějaká forma násilného umělého spánku pomoci elektromagnetických,
skalárních magnetických zbraní. A pak již mohli dělat co chtěli, tedy naimplantovali mě mikroCHIPy.
A existují další nezákonné způsoby, které tito pachatelé používají.
V této zemi pravděpodobně vládne nějaká skrytá, tajná moc, která nedodržuje zákony, hrubě
porušuje lidská práva a přesto má zelenou. Zní to neuvěřitelně ale je tomu tak.
A běžný občan je na tyto pachatelé krátký. A pejsci, ti už vůbec nemají šanci.
A teď tak trochu konspirační teorie.
A proč myslíte, že v Ostravě a už řadu let např. v Karviné se toto čipování provádí ?
Neznámí pachatelé totíž pravděpodobně na zakázku nějakého zahraničního
zbrojaře provádějí na Ostravsku, Karvinsku experimenty s nově vyvíjenými
elektromagnetickými zbraněmi, skalárními magnetickými zbraněmi,
Mind Control - Ovládání mysli, vědomí, DEW - Directed Energy Weapons - zbraně
směrované energie, mikrovlny, ELF - Extremely Low Frequency - extrémně nízký kmitočet
1 až 30 Hz, kterými zacílují oběť - jak pejsky tak osoby a napojují se na jejích
neurální mozkovou činnost a nutí člověka -doslova jako robota dělat
i to co ten člověk dělat nechce. Navíc člověka hrůzostrašné torturují
- např. neustále prohánějí na WC - ELF záření 10 až 18 Hz, ničí mu chrup
- 6 až 8 Hz, způsobují nesnesitelnou bolest hlavy - rozmezí 13 až 30 Hz (a k tomu
přidávají ještě zacílené mikrovnly) atd. Pachatelé potřebují načipovat co nejvíce psů a lidí,
aby je pak mohli zacílovat, zaměřovat těmito novými, procházejícími zdmi zbraněmi - dálkově
ze vzdálenosti několika set metrů i více.
Co myslíte, jaké jsou skutečné záměry těchto pachatelů?
Na experimentech to určitě neskončí. A co bude dál? Z historie lidstva je známo
již mnoho pouček. Torturování lidí přece známe z docela nedávné minulosti 20.století.
Některé vybrané odkazy:
- aktualne.centrum.cz/domaci/spolecnost/clanek.phtml?id=775523
- youtube.com/watch?v=Y88dC8pWyEc
- wertyzreport.com/2014/06/06/zprava-pentagonu-lasery-mohou-posilat-hlasy-do-hlavy/
- stopeg.com
- eucach.org
- icaact.org

Lidé, bděte !

Odpovědi

Targeted Individual - Zacílená a RFID Chip-y naimplant. osoba z Ostravsko-Karvinska

#474 Re: Čipování se již provádí i na lidech !

2014-07-20 07:49:33

#473: Targeted Individual - Zacílená osoba z Ostravsko-Karvinska - Čipování se již provádí i na lidech !

Do

http://pesn.com/2010/12/07/9501740_Bob_Boyce_verichip_removed/boyce_verichip-II_...

brý den. Dnes ještě přikládám odkaz na případ skrytě, bez jeho vědomí a proti jeho vůli
očipovaného vynálezce Boba Boyce z USA, kterému naimplantovaný VeriChip (lidská varianta RFID-Chipu)
způsobil nádor. Vyoperování nádoru včetně cizího tělesa, tj. VeriChip-u bylo zdokumentováno a Bob Boyce
byl ve svém sporu úspěšný.

http://pesn.com/2010/12/07/9501740_Bob_Boyce_verichip_removed/
http://www.bobboyce.org/cancer.htm