Rezignace ombudsmanky Šabatové

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Rezignace ombudsmanky Šabatové


Nepřihlášený uživatel

#126

2014-10-03 14:24

Rozhodnutí paní Šabatové je zcela v duchu velmi nebezpečného sluníčkového multikulturalismu, který korektně otevírá dveře do Evropy velmi rozpínavému, militantnímu, netolerantnímu a naprosto nekorektnímu náboženství. Tito zaslepení sluníčkofilové kopou hrob evropské civilizaci, proto podepisuji a žádám pí. Šabatovou, aby se nepletla do kompetencí ředitelky oné školy, neboť ona žádný předpis, natož zákon neporušila.

Nepřihlášený uživatel

#127

2014-10-03 15:04

Hidžáb je vlajkou islámu. Je symbolem a veřejnou demonstrací nadřazenosti muslima vůči místní kultuře. Jako takový jej nelze tolerovat.
Pochopte, že v tomto případě jde o průzkum bojem. Zdali je země a kultura dostatečně hájena. Dokažme, že je!!
Hidžáb je totiž hákovým křížem dneška!

Nepřihlášený uživatel

#128

2014-10-03 22:34

pi.Sabatova nebrani zajmy ceskeho lidu,uplne je mimo!

Nepřihlášený uživatel

#129

2014-10-04 01:00

Islám je politická ideologie, hnutí, a jeho propagace je na školách školským zákonem zakázáno, tudíž pani Šabatová nabádá školu k porušování zákona, a tak si pani Šabatová plete úřad ombudsmana s aktivistickým hnutím :-(

Nepřihlášený uživatel

#130

2014-10-04 09:55

Srovnávat šátek své babičky se začleněním islámu do českých škol a kultury vůbec je krajně nemísté,Šabatovou zbavte svéprávnosti nebo zavede tuto zem do PRŮSERU!

Nepřihlášený uživatel

#131 Re:

2014-10-04 12:03

#53: -  

Plky . Ten skolni rad plati  pro vsechny bez rozdilu tudiz neni diskriminacni . Nevidim jediny duvod proc by se mela muslimska skupina privilegovat oproti ostatnim  . To uz by byla diskriminace . Je zajimave ze plnou hubu prav , maji sraci kteri nediskutuji  ,ale jen diktuji .


Nepřihlášený uživatel

#132

2014-10-04 13:25

Dobrý den, přeji si aby Pí šabatová skončila co nejdřív dělá ostudu občanům Českému státu a já se stydím za šabatovou pro mě je to zrádce podporuje víru která nemá u nás co dělat jsem proti islámským tradicím ,at nedopadneme jako ostatní západní kultury že dnes toho litují že povolili šátek a pak celý v hadru budou jako strašidlo nechci aby můj syn 3letý musel zažít jak si tady muslímové dělají co chcou jako na západě ted už brečí ale už je pozdě těch se už nezbaví je to mor děkuji naschledanou Hamřík miroslav Olomouc taky mě napadlo že bych navrhl petici za odvolání není možné aby za naše peníze bude tvrdit co většina českých lidí si nepřeje .

Nepřihlášený uživatel

#133 Re: Požaduji referendum a změnu zákonů !

2014-10-04 13:29

#31: Němcová - Požaduji referendum a změnu zákonů ! 

 perfektní ,moje řeč pryč s islámem

Hela 707
Nepřihlášený uživatel

#134 Paní Šabatová se zpronevěřila svému poslání.

2014-10-04 15:32

Nejde jen o "nějaké " náboženství. I tzv. umírnění muslimové už mnohokrát prokázali, že multikulturalismus pojímají jednostranně, t.j. snaží se získat co nejvíc podpory pro možnost užívání a nadřazení šaríi nad právo státu, kde jsou hosty. Ve svých zemích   ale  kulturu   Evropanů  nectí. Vědí, že šátek jako symbol zotročení ženy "leží v žaludku" většině obyvatel  demokratických  států nejvíc.Jak si vynutí toto, je to jen první krok k vynucování  si  dalších  výhod. Je to kultura,která i při  tvrzené umírněnosti odporuje našim tradicím, zvyklostem a právu. Proč ho nadřazovat jiným náboženstvím ?  Jiným skupinám? Alespoň ve škole a na pracovištích  by mělo  být rozhodné právo  školy či zaměstnavatele rozhodnout -a to i o oděvu. Jinak paní Šabatová potlačuje   právo a autoritu  školy či  firmy či státního orgánu. Islám je na pochodu za zabráním nových území, demokracii se vysmívá,ale využívá jí. Paní Šabatová na úkor jedné skupiny cizinců potlačuje kulturu své země a podporuje symboly útlaku žen. Paní Šabatová, vy jste se zpronevěřila svému poslání, odstupte !!!

Chovatel

#135 Vydržet!

2014-10-04 16:19

Pani Šabatová, vydržte! Ať se ještě chvíli můžeme bavit nad srandovním chrochtáním knedlovepřů!


Nepřihlášený uživatel

#136 Re: pro Chovatele

2014-10-05 09:06

#135: Chovatel - Vydržet! 

 Nevím, kdo jste, ale to, co jste napsal, je minimálně trapná a hloupá urážka. Máte jediné štěstí, že této urážky jste se dopustil vůči tolerantnímu národu - jestliže byste něco podobného vyslovil proti muslimům, musel byste se začít strachovat o život.

V tom je ten zásadní rozdíl, který je mezi našimi civilizacemi. Bohužel ale i mezi Čechy žijí hlupáci vašeho typu.


Nepřihlášený uživatel

#137

2014-10-05 13:06

Jsme Česká republika a musí přijnout naše zákony! Muslimskou víru tady nechci,když jedu na dovolenou do jejich země,také raspektuji jejich zákony.

Nepřihlášený uživatel

#138

2014-10-05 14:59

Ztrácíme pud sebezáchovy a vyzdvihujeme jiné nad nás (přesněji paní Šabatová). Jiné, kteří nad námi nebudou mít pro naši dobrotu slitování. Je mi s paní Šabatové špatně. Samozřejmě, že na spoustě lidí jakéhokoli vyznání a rasy se děje příkoří, ale Muslimové mají kulturu s absolutně jinými hodnotami. Naše hodnoty jsou pro ně slabost a naše Achylova pata. My prostě zveme vetřelce do svého domu a bláhově si myslíme, že nám za to bude vděčný a bude se uznávat hodnoty jako my. Ideály jsou hezká věc, ale my se můžeme poučit už z chyb jiných. Bohužel ne některých místech sedí lidi slepí a hluší. Paní Šabatová prosím probuďte se!!! Stůjte za svým národem a ne proti němu!!!!

Nepřihlášený uživatel

#139

2014-10-06 07:23

Stop islámu v Evropě

Nepřihlášený uživatel

#140 Re: Vydržet!

2014-10-06 12:11


Nepřihlášený uživatel

#141

2014-10-06 19:56

Diskuse na ČT 24-Hyde Park, mě přesvědčila o naprosté nekompetentnosti této osoby. Tisíckrát za každým slovem ehm,vykrucování z konkrétních otázek a pod. Je to naprostá hrůza, že tuto trafiku dostala tato žena.

Nepřihlášený uživatel

#142

2014-10-07 04:57

Údajná "ombudsmanka" Šabatová by měla s posledními zbytky rozumu rezignovat sama.

Nepřihlášený uživatel

#143

2014-10-08 08:27

Šabatová je obyčejná "trafikantka", která postrádá kvalifikaci k výkonu významného postu. Je k nepochopení, jak ji mohla naše politická reprezentace dosadit jako "Trafikantku". Tato osoba se naprosto "plácá" v problematice a význam postu Ombudsman ČR zdegradovala !!

Nepřihlášený uživatel

#144

2014-10-08 20:09

Pokud budeme jenom nadávat, uděláme stejnou chybu, jakou udělali naši předci v roce 1938, když se vzdali Hitlerovi a předali mu všechno bez boje.Takoví lidé, jako je ombudsmanka Šabatová a další jí podobní, zrazují svým konáním národ.Proto je nutné jim odebrat moc, kterou jim svěřil národ.

Nepřihlášený uživatel

#145 Re: Vydržet!

2014-10-08 20:13

#135: Chovatel - Vydržet! 

 Nevím sice co chováš, možná ty prasata, ale jsi neskutečně hloupý. Je mi tě líto a jsi v tom sám. Pokud jsi Čech, měl by ses stydět.

chnubis

#146

2014-10-09 11:53

Tak tohle si tu přeje soudružka Šabatová!!!http://www.redakcja.mpolska24.pl/6737/holokaust-chrzescijan


Nepřihlášený uživatel

#147

2014-10-13 19:06

momentálně jsou podle mne 3 škůdci národa Obdusmanka, ministr zahraničních věcí a ministr pro lidská práva

Nepřihlášený uživatel

#148

2014-10-15 19:37

Všechno vím všechno znám

#149 Re:

2014-10-15 23:26

#148: -  

 Začíná to křížkem kolem krku a končí to KKK nebo IRA.


Nepřihlášený uživatel

#150

2014-10-25 20:22

Povolením šátku to všechno začíná.