Petice za podporu Miloše Zemana

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za podporu Miloše Zemana

Roman Skácel
Hodonín

#751 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 21:21

#749: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Mýlíte se, není ověřitelné, že jste petici opravdu plným jménem podlepsal, když ani nevím kdo jste.

Chcete abych Vám důvěřoval, že jste ji podepsal a přitom mě máte za "exibicionistu". Nemáte k tématu žádný rozumný názor, zato ho máte ke mě osobně, protože nepíšu to, co byste chtěl slyšet a navíc to, co tvrdím umím též doložit.

Není dnes žádné hrdinství přiběnout na diskuzi jako anonym a titulovat tam lidi, kteří mají jiný názor na věc.

Ze všeho nejvíc se tak z mého pohledu podobáte Anonymnímu udání z bolševických dob, když, něco o někom tvrdíte, aniž byste to mohl dokázat, protože pokud něco můžete dokázat, klidně se pod to můžete i podepsat, nemyslíte?


Nepřihlášený uživatel

#752 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 21:22

#750: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Pane Skácel, třeba netoužím po srovnávání svého názoru s tím vašim. V tom je ta svoboda. Jen jsem si lehce dovolila naťuknout, že i já ledacos pamatuji a to myslím stačí. Proč jsem volila pana Zemana? Můj problém ne váš. Mějte se.

Roman Skácel
Hodonín

#753 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 21:27

#752: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

To bylo chytré, máte mé uznání.

P.S. Mýlíte se ale v tom, že zvolení pana Zemana není i můj problém. Kdyby to pro mě problém nebyl, zvlášť po jeho aktuální sadě trapasů, nebyl bych zde.

Mějte se.


Nepřihlášený uživatel

#754 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 21:28

#751: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  Mýlíte se, není ověřitelné, že jste petici opravdu plným jménem podlepsal, když ani nevím kdo jste.

 Vy šprýmujete, že? I vy jste pro mě anonymní, pane předsedo ... Vždyť se známe ... a prvního prezidenta ČSR si pamatujete maximálně z literatury faktů, pokud tato existuje.

 

Roman Skácel
Hodonín

#755 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 21:47

#754: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Nešprýmuju, mě to vtipné nepřipadá, jen sleduji, jak se stále více shazujete.

P.S. O jakém prvním prezidentovi to mluvíte, myslíte T.G.Masaryka? O něm do této chvíle nebyla z mojí strany řeč, psal jsem o novodobých prezidentech, Vy popleto...


Nepřihlášený uživatel

#756 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 22:07

#755: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:   Vy popleto...

 Bavíte se, co? Raději si projděte zpět vaše komentáře a opravujte chybky ... Že se jich ale "okotilo" ...


Nepřihlášený uživatel

#757 Jsem plně za prezidentem ČR

2014-11-11 22:10

Roman Skácel
Hodonín

#758 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-12 07:45

#756: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Naštěstí je zde důležitější obsah, než nějaké moje překlepy.

Hlavně, že si rozumíme v tom, že někoho sice podporujete, ale ani neumíte vysvětlit, proč to děláte.

Tohle není ani tak zábavné, jako smutné.

Roman Skácel
Hodonín

#759 Re:

2014-11-12 07:51

#727: -  

Tak proč pan Zeman leze tam, kam jste naznačil Putinovi, jak svými výroky o dění na Ukrajině, tak i vulgárními komentáři k ruské punk rockové kapeme, která právě Putina extrémně kritizuje?

A proč zrovna tímto způsobem podporuje právě Rusko, když zbytek EU proti této zemi vyhlásil ekonomické sankce a my jsme přece členy EU, nebo snad ne?

Mě to teda smysl nedává, Vám ano? 


Nepřihlášený uživatel

#760 Re: Re:

2014-11-12 08:11

#759: Roman Skácel - Re:  

 Pane, vy jste nemocný ... Smiřte se s tím!

Roman Skácel
Hodonín

#761 Re: Re: Re:

2014-11-12 08:18

#760: - Re: Re:  

Tak mi aspoň řekněte, co říkáte na poslední vyjadřování pana Zemana v Havířově?

Cituji:

„Dovolte mi, abych vás ostře zkritizoval. Ani jeden z vás mi nepoložil otázku, proč používám vulgarismy. A já vám za to, řečeno slovy filmu Věry Chytilové, kurvahošigutentag děkuji.“


Nepřihlášený uživatel

#762 Re: Re: Re: Re:

2014-11-12 08:24

#761: Roman Skácel - Re: Re: Re:  Tak mi aspoň řekněte, co říkáte na poslední vyjadřování pana Zemana v Havířově?

 Pane, zdravý rozum mi velí, abych na vás nereagoval Bude to tak lepší pro obě strany.


Nepřihlášený uživatel

#763 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-12 08:33

#762: - Re: Re: Re: Re:  

 „Když byla zamítnuta jeho přihláška na FAMU a s ní skončil i odklad vojenské služby, předstíral před odvodní komisí ,depresívní psychopatii´, která by za normálních okolností postačovala na modrou knížku. Jeho herecký výkon ale neudělal na komisi žádný dojem. Armádní politruk údajně prohlásil, že Havel půjde na vojnu, i kdyby mu scházela noha,“ popisuje Žantovský.   

Roman Skácel
Hodonín

#764 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-12 08:42

#762: - Re: Re: Re: Re:  

Patrně spíš pro Vás bude rozumné už nediskutovat, protože já bych se, mezi příznivci pana Zemana, už konečně rád dozvěděl, proč ho podporovat...,

...protože pokud se to nedovím, mohu se oprávněně domnívat, že ho podporujete už pouze z lítosti...

On totiž politováníhodný opravdu je.

 


Nepřihlášený uživatel

#765 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-12 09:16

#764: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Myslet si můžete cokoli. Je mi vás líto ... Stihomam je sviňa ...


Nepřihlášený uživatel

#766 Re: Re: Re: Re:

2014-11-12 09:37

#761: Roman Skácel - Re: Re: Re:  

 Je to jdoduché, Zemanovy vulgarismy byly dobře promyšlenou kalkulací a většina národa, v čele s kavárenskou galérkou, mu skočila na lep.

Roman Skácel
Hodonín

#767 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-12 09:42

#765: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Tak jo, mějte hezký den.


Nepřihlášený uživatel

#768

2014-11-12 09:50

abcdef

Podepsáno, splněno, víc toho pro Miloše zatím nemohu udělat.

Roman Skácel
Hodonín

#769 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-12 09:54

#766: - Re: Re: Re: Re:  

No to už říkal pan Ovčáček, jenže nemusíme všichni věřit tomu, co říká zaměstnanec pana Zemana, hájící jeho zájmy za bakšiš. Proč nám to nepřišel říct pan Zeman osobně, když to byl on, kdo nás osobně poctil svým slovníkem?

Protože kdyby jeho vulgarismy ve veřejnoprávním rozhasu byly předem plánovaná a promyšlená politická akce, tak by se pan Zeman nějak rozumně pojistil, abychom tomu také mohli uvěřit. Třeba napsal předem prohlášení, které by média dostala ihned po odvisílání Hovorů z Lán. Taky by se jistě připravil lépe na výroky k textům písní obscénní kapely, která provozuje v Rusku otevřený disent proti Putinovi osobně. V těch textech se slova, která citoval do médií nevyskytují, takže o tom dokonce i lhal. Omluvit se nemíní, protože není za co, což je rovnou bezcharakterní chování.

Tomu já neříkám "promyšlená kalkulace", ale politická stupidita.

A to mi ještě řekněte, jak se cca 80 tisíc lidí z celé naší země může vejít do kavárny?

A proč si myslíte, že lidé, kteří do kaváren chodí jsou galérkou?

Roman Skácel
Hodonín

#770 Re:

2014-11-12 09:57

#768: -  

To je víc, než si pan Zeman zaslouží, přičemž ani stonásobek by mu aktuálně nepomohl...


Nepřihlášený uživatel

#771 Re:

2014-11-12 09:57

#768: -  

  Milí petenti, nezapomínejte také na tuhle petici: http://www.petice24.com/podporujeme_prezidenta_zemana


Nepřihlášený uživatel

#772 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-12 10:05

#769: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Zeman není tak blbý jak vypadá, pod rouškou nesvéprávného burana je to velký stratég, proto to taky dotáhl tam kam to dotáhl. Kavárna je označení pro vás, havlovy pseudointelektuální pohrobky. Hrajete si na mravokárce, schováváte se za lidská práva, ale nejste o nic menší žumpa nežli Zeman. Navíc svým tlakem na jeho osobu jen ukazujete, že jste stále nepřensli přes srdce prohru knížete a nedokázali se s ní smířit. Hlas lidu pro vás nic neznamená, výsledky demokratických voleb nerespektujete. Jak prosté.


Nepřihlášený uživatel

#773 Re: Re:

2014-11-12 11:34

#770: Roman Skácel - Re:  

 

Stydím se za stát, kde důchodci šacují kontejnery. Školy vychovávají otroky, hrozí zánik naší státnosti a válka. Disidentka a spisovatelka Lenka Procházková k výročí listopadu 1989

Roman Skácel
Hodonín

#774 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-12 11:35

#772: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Vítězstvím ve volbách to opravdu nezkončilo, jak se mylně domnívate, tam to pouze začalo a to co kolem pana Zemana aktuálně vidíte, je jen důsledkem jeho působení ve funkci.

Nebyl jsem to já "pseudointelektuální Havlův pohrobek", kdo sliboval sjednoti tuto morálně-politicky rozdělenou zemi, aby ji pro jistotu trhal rovnou na kusy, ani jsem nesliboval být prezidentem pro dolních 10 mil občanů ČR, abych od sebe hulvátstvím odehnal věšinu z nich. Nejsem to já, kdo podporuje politicky anexi Krymu a válku na Ukrajině, nemám nic společného ani s výroky o Tibetu v Číně a už vůbec jsem nebyl nikdy v celostátních médiách vulgární, lidem nelžu o svých záměrech a jsem si aspoň vědom, na které straně objektivně stojí naše země, co by člen EU a NATO.

Bylo by od Vás inteligentní zapřemýšlet o tom, co jiní lidé podloženě tvrdí o panu Zemanovi, než o tom, co si aktuálně ve své frustraci myslíte sám o Havlovi, knižeti, mě a jiných, protože vím jistě, že jinak ani nezjistíte, jak tento prezident naší zemi škodí, prečež ho v tom ještě i podpoprujete.


Nepřihlášený uživatel

#775 Disidentka a spisovatelka Lenka Procházková k výročí listopadu 1989

2014-11-12 11:40

#773: - Re: Re: 

Disidentka a spisovatelka Lenka Procházková k výročí listopadu 1989

 Ovšem skutečnost, že dnes mnohé umělecké a také intelektuální „celebrity“ skončily v knížecí kapele, ukazuje, že role dvorních šašků je jim pohodlnější. S někdejší tichou dohodou už to nemá nic společného a rozhodně to není taškařice. Je to drama, které rozděluje (a má rozdělovat!) společnost a přivést ji ke konfliktní situaci. Zatím jsme ve fázi verbování. Proto na Staroměstském náměstí pod sochou Jana Husa táboří pražští majdanisté, proto se sbírají podpisy na petice proti prezidentovi, což „veřejnoprávní televize“ a mainstreamová média ochotně předávají dál, zatímco o protestních akcích občanů, kteří disponují rozumem a nezakrněl jim instinkt, zarytě mlčí. V této nebezpečné situaci sehrává důležitou úlohu internet. Čím dál víc lidí odhlašuje televizi, přestává číst masážní noviny a vyhledává si informace na netu. Je jen otázkou času, kdy se desítky občanských iniciativ konečně propojí a shodnou se na prioritních společných úkolech. Jenže čas se zrychluje každým dnem.