Odvolání ředitelky Městské policie v Jirkově.

Emilie Švabíková
Autor této petice

#1

2014-12-08 09:47

Souhlasím.

Nepřihlášený uživatel

#2

2014-12-08 11:07

Sleduji stránky Josefa Šebka, známe se spolu dobře, plat Ředutele MěP. Jirkov s mimořádnými odměnami se již nejde nazvat výsměchem ano potupou slušných bezúhonných občanů kteří se poctivou prací živí nebo živili, myšleno důchodce jako v mém případě, ale prachsprostou provokací(!)!!! Co předvedlo opakovaně toto ´Individum´ za podpory tohoto Štejnara mně, neměla být okamžitě(!) jen sesazena z funkce ale izolována za mřížemi(!) od ostatní spořádané společnosti. Znovuopakuji ´Individum´ poctivé práce se štítící odchované v duchu zkorumpované, zločínecké předešlé Vlády a Státní správy. Nic jiného opakovaně jedincům a svému okolí nedokazuje. B. Sedmík , Jirkov

Nepřihlášený uživatel

#3

2014-12-09 22:33

Souhlasím,nejhorší městská policie je v Jirkově

Nepřihlášený uživatel

#4

2014-12-10 07:26

Zde není co komentovat, protože se jedná o nekompetentní osobu v této oblasti a vůbec neví do dnešního dne co je vůbec náplní a činností MP. Vzdělání asi má, ale né / v žádném příadě / odbornost. Navíc řeší situace strašným způsobem, že si prakticky vynucuje svou pravdu, nebo pravdu strážníka./což nemusí být vždy pravda/
jirkovák

#5 Paní ředitelka

2014-12-10 07:40

Zaslechl jsem, že prověrky z tělesné přípravy dělají měšťaci rozděleni na několik skupin a pak je prý zajímavé, sledovat výsledky těchto prověrek. Zejména body, které jsou třeba u ředitelky přiděleny za kliky ukazují, že její fyzická kondice je lepší, než u některých chlapů, kteří jsou aktivními sportovci. Tak nechápu, co na ní vidíte špatného. A že nechodí po ulicích ? Někdo musí hlídat zbraně a Mafuka :-)) A že nad ní drží starosta ochrannou ruku je zcela normální. On je hlavním viníkem, že nastoupila na místo po Kučerovi.


Nepřihlášený uživatel

#6

2014-12-10 18:45

Plně souhlasím, je na čase aby odešla, než se rozpadne celá MP
jirkovák (E.Š.)

#7 Re: Paní ředitelka

2014-12-11 08:06

#5: jirkovák - Paní ředitelka 

 Myslím že fyzická kondice nehraje roli u ředitelky,která sedí v kanclu (u TV?) a nevystrčí zadek do ulic aby třeba věděla jak se kde parkuje a neposílala ke správnímu řízení někoho,kdo jednou zaparkuje tak jako jiný parkuje 5 let,každý den a zcela bez problémů!!! Její arogance a ješitnost jí nedovolí aby řekla jednu větu: Sorry paní Š.,chápu že to není fér,bereme zpět...Peníze pro starostu jsou důležitější.        Ředitelka MP by měla hlavně používat zdravý rozum a férovost a nelhat jako malý smrad,o čemž jsem se sama několikrát přesvědčila. Při jednání s ní jsem si připadala jako někde na tržnici a ne u MP !!! Ona prostě musí mít vždy pravdu a vybírat od občanů prachy-za každou cenu !!! Opravdu o profesionalitě u ní nemůže být vůbec řeč...

soptik75

#8 Paní ředitelka

2014-12-11 18:50

Též mám ten názor,že by paní ředitelka měla odejít,ale taková osoba se tam bude držet zuby nehty,kde jinde by si mohla dělat co chce že?a ještě za to brát nehorázný plat.Když čtu stránky co jsou na netu,je mě z toho smutno,jelikož Jirkov je mé rodné město.

Marťan pryč!!!

#9

2014-12-17 01:50

Viděl bych to následovně.Vzhledem k tomu,že se toto téma poslední dobou značně probírá a chování hermafrodita Bendové je až k mému zneklidnění příliš "normální",se snad začne něco dít a toto stvoření bude odsunuto na jinou funkci mimo MP.Teď je otázka,aby se tam nedosadilo ještě horší individuum,čímž by se řady MP pročistili,až na VIP úplně.


Nepřihlášený uživatel

#10

2015-02-06 17:24

Je naprosto nekompetentní osoba, která nezná ani městskou vyhlášku.
koblížek z Jirkova

#11 odvolání

2015-02-10 18:27

Už měla být dávno pryč. Přivede městskou policii ke krachu. Hlavně ty úplatky co bere, hrůza. Ať už táhne.


Nepřihlášený uživatel

#12 Re: odvolání

2015-02-12 20:45

#11: koblížek z Jirkova - odvolání 

 Divíte se? Vždyť prej chudinka bere 50.000,-hrub. Kdo z toho má vyžít? :-)